Fronta až za roh… Na prvenství ve třetím kole TIP ligy čtenářů Pardubického deníku si dělalo čáku hned dvacet soutěžících. Dvě desítky hráčů odhadly správně sedm zápas, za které obdržely jedenáct bodů a ke třinácti je dovedl bonusový kód. O vítězi tak musela rozhodnout Supertrefa. Přímo do srdce terče zamířil LUKÁŠ SÁDOVSKÝ z Holic, který vsadil na číslo 32. Průběžnému pořadí vévodí kvarteto z osmadvaceti body. V soutěži týmu se na výsluní vyhřívá M.M.M. S osmnáctibodovým náskokem na „Severní hvězdu“.

Výsledky 3. kola

1. FK Pardubice B – Živanice⋌1  (1:0)

2. Holice – Litomyšl⋌1  (4:1)

3. Mor. Třebová – Moravany ⋌1 (3:2)

4. Pardubičky – Heřm. Městec⋌1  (5:1)

5. Svitavy – Horní Ředice⋌0  (1:1)

6. Lanškroun – Rohovl. Bělá⋌1 (2:0)

7. Libišany – Polička⋌1  (3:1)

8. Řečany nad Labem – Srch⋌1  (2:1)

9. Choltice – Stolany⋌0   (2:2)

10.Roveň – Chvojenec⋌0  (0:0)

Supertrefa: 32 branek

3. kolo – Jednotlivci

PA0020 Pavel Barvíř, Zlín 13 28

PA0093 Milan Cimfl, Břehy 7 28

PA0094 Martin Cimfl, Břehy 7 28

PA0095 Marie Lemberková, Štěpánov 7 28

PA0105 Ladislav Šejbl, Lodenice 13 25

PA0021 Terezie Roubínková, Skalica 13 22

PA0044 Pavel Ipser, Starý Mateřov 10 22

PA0042 Martin Mareček, Zminný 10 22

PA0006 Vladimír Paďour ml., Pardubice 10 22

PA0131 Přemysl Pitra, Holice 10 22

PA0130 Jiří Pitra ml., Mentour 10 22

PA0129 Jiří Pitra st., Mentour 10 22

PA0069 Alena Valentová, Pardubice 7 22

PA0032 Filip Kubizňák, Sezemice 13 19

PA0012 Milan Linha, Pardubice 13 19

PA0013 Petr Linha, Pardubice 13 19

PA0014 Tomáš Linha, Pardubice 13 19

PA0033 Anna Matúšů, Sezemice 13 19

PA0024 Milan Popilka, Sedlíšťka 13 19

PA0036 Lukáš Sádovský, Holice 13 19

PA0116 Tereza Štěpánková, Moravany 13 19

PA0061 Jana Krejcarová, Pardubice 10 19

PA0049 František Nerad, Pardubice 10 19

PA0001 Milan Shejbal, Pardubice 10 19

PA0008 Miroslava Topičová, Dolní Ředice 10 19

PA0080 Petra Bakešová, Sezemice 7 19

PA0050 Vladislav Imramovský, Ostřešany 7 19

PA0115 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 19

PA0099 Jaroslav Volejník, Veselí 7 19

PA0066 Josef Kroulík, Moravany 4 19

PA0007 František Topič, Dolní Ředice 1 19

PA0120 Lubomír Bašta, Pardubice 13 17

PA0126 David Hamáček, Pardubice 10 17

PA0038 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 10 17

PA0111 Iva Balánová, Škudly 13 16

PA0096 Pavel Danihelka, Veselí 13 16

PA0073 Marcel Pilař, Hradec Králové 13 16

PA0086 Eva Pýchová, Dolní Roveň 13 16

PA0109 Radek Balán, Škudly 10 16

PA0003 Ladislav Bezdíček, Pardubice 10 16

PA0040 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 10 16

PA0010 Josef Jiráň, Hrádek 10 16

PA0092 Jiří Konvičný, Horní Ředice 10 16

PA0090 Miloslav Kopa, Poběžovice 10 16

PA0091 Hana Kopová, Poběžovice 10 16

PA0088 Marci Malega, Mnětice 10 16

PA0087 Marťas Malega, Mnětice 10 16

PA0078 Kamil Plecháček, Sezemice 10 16

PA0077 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 16

PA0028 Libor Šafář, Srch 10 16

PA0029 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 7 16

PA0070 Josef Jiráň ml., Hrádek 7 16

PA0034 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 7 16

PA0035 Petra Matúšů, Sezemice 7 16

PA0084 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 16

PA0016 Ladislav Synek, Pardubice 7 16

PA0009 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 16

PA0079 Marie Moníková, Ráby 4 16

PA0085 František Pýcha, Dolní Roveň 4 16

PA0121 Alena Knappeová, Pardubice 13 14

PA0124 Markéta Pilařová, Hradec Králové 10 14

PA0127 Hana Machová, Pardubice 7 14

PA0118 Zdenka Šulcová, Pardubice 7 14

PA0119 Petr Houska, Pardubice 4 14

PA0039 David Jansa, Lázně Bohdaneč 13 13

PA0023 Evžen Pospíšil, Srch 13 13

PA0019 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 10 13

PA0060 Karel Krejcar, Pardubice 10 13

PA0097 František Kutílek, Veselí 10 13

PA0089 Vinis Malega, Mnětice 10 13

PA0004 Vladimír Paďour st., Pardubice 10 13

PA0083 Adam Plecháček, Sezemice 10 13

PA0059 Hana Sejkorová, Pardubice 10 13

PA0057 Josef Svoboda, Pardubice 10 13

PA0058 Jarmila Svobodová, Pardubice 10 13

PA0103 Jan Šál, Veselí 10 13

PA0015 Jaroslav Švihovec, Pardubice 10 13

PA0068 Jiří Valenta, Pardubice 10 13

PA0110 Petra Balánová, Škudly 7 13

PA0051 Milan Cimfl, Litětiny 7 13

PA0053 Milánek Cimfl, Litětiny 7 13

PA0052 Markéta Cimflová, Litětiny 7 13

PA0056 Iveta Došelová, Pardubice 7 13

PA0046 Pavel Kalhous, Pardubice 7 13

PA0054 František Kaplan, Moravany 7 13

PA0055 Marie Kaplanová, Moravany 7 13

PA0030 Ladislav Kubizňák, Sezemice 7 13

PA0031 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 7 13

PA0027 Miroslav Šafář, Srch 7 13

PA0041 Eva Marečková, Zminný 4 13

PA0075 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 4 13

PA0114 Pavel Štěpánek, Moravany 4 13

PA0113 Věra Snížková, Přelouč 13 12

PA0018 Miroslav Henžlík, Pardubice 7 12

PA0037 Aleš Mužík, Srch 10 11

PA0117 Bohuslav Šulc, Pardubice 7 11

PA0102 Václav Horák, Veselí 10 10

PA0101 Michal Nejedlo, Veselí 10 10

PA0005 Marie Paďourová, Pardubice 10 10

PA0071 Láďa Daněk, Pardubice 7 10

PA0011 Jana Dlouhá, Hrádek 7 10

PA0081 Anna Jiroutová, Slepotice 7 10

PA0017 Václav Šimr, Kostěnice 7 10

PA0063 Jindřich Dubišar, Pardubice 4 10

PA0045 Radek Ipser, Starý Mateřov 4 10

PA0043 Miroslav Mareček, Zminný 4 10

PA0104 Jana Šálová, Veselí 4 10

PA0048 Jiří Flekač st., Pardubice 10 9

PA0125 Karel Hamáček, Pardubice 10 8

PA0072 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 7 7

PA0067 Iva Doležalová, Pardubice 7 7

PA0065 Jana Dubišarová ml., Pardubice 7 7

PA0100 Petr Vorel, Veselí 7 7

PA0022 Marie Barvířová, Podlíšťany 4 7

PA0025 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 4 7

PA0002 Jiří Marek, Pardubice 1 7

PA0064 Jana Dubišarová, Pardubice 7 4

PA0108 Jindřich Kutílek, Veselí 7 4

PA0107 Hana Kutílková, Veselí 7 4

PA0082 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 7 4

PA0076 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 4

PA0098 Josef Dvořák, Veselí 4 4

PA0106 Viky Kožený, Veselí 4 4

PA0128 Roman Štěpánek, Horní Jelení 4 4

PA0047 Jiří Flekač ml., Pardubice 4 3

PA0122 Jakub Svoboda, Pardubice 1 2

PA0026 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 4 1

PA0123 Hospůdka U Bukanýra, Pardubice 0 1

PA0112 Radek Balán ml., Škudly 0 -1

PA0074 Pavel Zlesák, Pardubice -4 -1

PA0062 David Chrobok, Hradec Králové 4 -2

3. kolo - týmy

M.M.M. 21 84

North Star 30 66

Barva 36 63

FK Pardubice A 39 57

Tatus 18 54

Veselka 24 51

VLA FI A 33 51

FC Sezemice 27 48

Pýchovi 24 48

S+H+J 30 48

Bígl 27 48

Dukla 33 46

Dragon Legend 30 45

Balánovi 30 45

SK Vehykl 30 45

LA PE LA 21 45

Mára 18 45

JO JO JA 24 42

Druhej Dech 27 40

HA MA HA 27 39

Sparta 30 39

Hojda team 21 39

Indiáni 21 39

Veselí 2 21 36

FC Koloděje 21 33

Monk Team 18 30

Slavia 24 30

Veselí 1 27 27

TJ Jaroslav 21 27

Slovan 18 21

Dynamo 14 17

Cucík 18 12

Střípky z TIP ligy

Po třetím kole registrujeme 131 hráčů, z toho 96 mužů a 35 žen ze čtyřiatřiceti míst nejen pardubického okresu. Nejvíce jich je z Pardubic 41. Dále pak: Veselí 12, Sezemice 9, Moravany 6, Srch, Škudly a Velké Koloděje po 4. Pro úplnost ve vstupním kole jsme napočítali 116 hráčů.

Do nedílné soutěže družstev se po třech kolech přihlásilo 32 trojic.

Od čtvrtého kola mohou zaregistrovaní hráči soutěžit na www.pardubicky.denik.cz. Nový hráč se může zapojit v průběhu hry, poprvé ale na kuponu z novin.

Uzávěrka čtvrtého kola je na jediném sběrném místě v redakci Pardubického deníku v pátek 11. září do 16 hodin.

Informace na telefonním čísle 724 763 926. Platí i pro vítěze jednotlivých kol (ozvěte se sami).