Jedenáct hráčů dosáhlo nejvyššího počtu bodů, a tak vítěze musela rozseknout Supertrefa. Tedy celkový počet zaznamenaných branek v deseti vybraných zápasech. A ke správnému tipu měli všichni daleko jako ze severního pólu na ten jižní… Nejblíž počtu 57 se přiblížila reprezentantka známé sázkařské „stáje“. VANESA CIMFLOVÁ měla na svém kuponu uvedeno číslo 38. Pořadí po prvním kole je nejdříve podle počtu bodů a poté podle abecedního seznamu.

1. kolo - jednotlivci:

PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 13 13
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 13 13
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 13 13
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 13 13
PA0105 Petr Kočí, Veselí 13 13
PA0009 Milan Linha, Pardubice 13 13
PA0010 Petr Linha, Pardubice 13 13
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 13 13
PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 13 13
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 13 13
PA0111 MASH Zelený, Veselí 13 13
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly 10 10
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín 10 10
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 10 10
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 10 10
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 10 10
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 10 10
PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 10 10
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 10 10
PA0019 David Hamáček, Pardubice 10 10
PA0110 Václav Horák, Veselí 10 10
PA0083 Luděk Horčička, Holice 10 10
PA0085 Aleš Horčička, Holice 10 10
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 10 10
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 10 10
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 10 10
PA0028 Jaroslav Hyhlík, Pardubice 10 10
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 10
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 10 10
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany 10 10
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 10 10
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 10 10
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 10 10
PA0076 Jiří Marek, Pardubice 10 10
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice 10 10
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 10 10
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 10 10
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice 10 10
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 10 10
PA0117 František Nerad, Pardubice 10 10
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 10 10
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 10 10
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 10
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 10 10
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 10 10
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 10 10
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 10 10
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 10 10
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 10 10
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 10 10
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 10 10
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 10 10
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 10 10
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany 10 10
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 10 10
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení 10 10
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 10 10
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 10 10
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 10 10
PA0005 René Živný, Pardubice 10 10
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 7 7
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 7 7
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 7 7
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 7 7
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 7 7
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 7 7
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 7 7
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 7 7
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany 7 7
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 7 7
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 7 7
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 7 7
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 7 7
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 7 7
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 7 7
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 7 7
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 7 7
PA0103 Petra Horáková, Veselí 7 7
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 7 7
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 7 7
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 7 7
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 7 7
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 7 7
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 7 7
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 7 7
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 7 7
PA0025 František Kaplan, Moravany 7 7
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 7 7
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 7 7
PA0107 František Kutílek, Veselí 7 7
PA0185 Hana Kutílková, Veselí 7 7
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 7 7
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 7 7
PA0020 Hana Machová, Pardubice 7 7
PA0186 Marťas Male, Pardubice 7 7
PA0128 Martin Mareček, Zminný 7 7
PA0130 Eva Marečková, Zminný 7 7
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov 7 7
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 7 7
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 7 7
PA0132 Aleš Mužík, Srch 7 7
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 7 7
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice 7 7
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 7 7
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 7 7
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 7 7
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 7
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 7 7
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 7 7
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 7 7
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 7
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 7 7
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 7 7
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 7 7
PA0161 Ventil Slavík, Moravany 7 7
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 7 7
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 7 7
PA0180 Jan Šál, Veselí 7 7
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 7 7
PA0181 Jana Šálová, Veselí 7 7
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 7 7
PA0004 Pavel Šimek, Dašice 7 7
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 7 7
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 7 7
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 7
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 7 7
PA0081 František Tomiška, Pardubice 7 7
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 7 7
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice 7 7
PA0106 Petr Vorel, Veselí 7 7
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 7

PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 7 7
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 7 7
PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 4 4
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 4 4
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 4 4
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 4 4
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymburka 4 4
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice 4 4
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 4 4
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 4 4
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 4 4
PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 4 4
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 4 4
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 4 4
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 4 4
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 4 4
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 4 4
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 4 4
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 4 4
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 4 4
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 4 4
PA0037 M. Málek, Pardubice 4 4
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 4 4
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 4 4
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 4 4
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 4 4
PA0150 Marie Moníková, Ráby 4 4
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 4 4
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 4 4
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 4 4
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 4 4
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 4
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 4 4
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 4 4
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice 4 4
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 4 4
PA0065 Petr Spálenský, Zminný 4 4
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 4 4
PA0133 Libor Šafář, Srch 4 4
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 4 4
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 4 4
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 4 4
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 4 4
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 4 4
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 1 1
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany 1 1
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 1 1
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice 1 1
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 1 1
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 1 1
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 1 1
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 1 1
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov 1 1
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 1 1
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 1 1
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 1 1
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 1 1
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 1 1

1. kolo - družstva:

FK Pardubice A 39 39
Indiáni 39 39
Horčičkovi 30 30
Veselí 3 27 27
Veselí 2 27 27
Veselí 1 27 27
Plechy Team 27 27
Veselka 27 27
Královští Sokoli 27 27
Červeno – Bílý 27 27
T P L 27 27
JO JO JA 24 24
Barva 24 24
Ha Ma Ha 24 24
Mára 24 24
Titanic 24 24
Balánovi 24 24
A je to 24 24
Dukla 24 24
Hojda team 24 24
AFK Ostřešany 24 24
Bígl 21 21
M.M.M. 21 21
Mimoni 21 21
Cucík 21 21
Pýchovi 21 21
VS team 21 21
Slavia 21 21
Slovan 21 21
VLA MA PA 21 21
FI PE RO 18 18
Fabka 69 18 18
Olymp 18 18
FC Koloděje 18 18
Tatus 15 15
Druhej Dech 15 15
LA PE LA 12 12
Důchodci Ostrov Dašice 12 12
VLA FI A 12 12
Motyčkovi 12 12
MAT – Svítkov 9 9
Sparta 3 3
S.H.J. 3 3

Střípky z TIP ligy
Po prvním kole registrujeme 189 hráčů, z toho 140 mužů a 49 žen.
Do soutěže družstev se zatím přihlásilo 43 trojic. Připojit se můžete do třetího kola.
Od druhého kola mohou zaregistrovaní hráči soutěžit na www.pardubicky.denik.cz. Nový hráč se může zapojit v průběhu hry, poprvé ale na kuponu z novin.
Uzávěrka druhého kola je ve čtvrtek 22. srpna v 17 hodin na jediném sběrném místě mimo redakci, kterým je Restaurace Pod Vinicí. Pro Holice a Přelouč platilo pouze první kolo. Pro redakci a internetové hráče platí pátek 23. srpna do 16 hodin.
Informace na tel. čísle 724 763 926. Platí i pro vítěze kol (ozvěte se sami) i případné reklamace bodů. Kupony prvního kola zadal a zpracoval Zdeněk Zamastil.

Výsledky 1. kola

1. Ústí nad Labem – FK Pardubice 2  (0:1)
2. Živanice – Zápy 0   (1:1)
3. Dukla Praha B - Pardubice B  1   (5:1)
4. Choceň – Holice 2  (2:5)
5. Chrudim B – Rohovladova Bělá 1  (10:1)
6. Lanškroun – Horní Ředice 1   (6:1)
7. Svitavy – Pardubičky 1  (6:2)
8. Polička – Moravany 2  (3:4)
9. Srch – Choltice 0    (2:2)
10.Lázně Bohdaneč – Stolany 1   (3:1)

Supertrefa: 57 branek