Miloš Plecháček mladší reprezentující Skřivany tak nepotřeboval druhé kritérium, což se na podzim děje zřídkakdy. Vedoucí hráčka Jana Dubišarová ztratila ze svého náskoku, nicméně stále si načechrává polštář. V klání tříčlenných týmů se na čele osamostatnil FK Pardubice.

Výsledky 10. kola

1. FK Pardubice – Třinec⋌1  (1:0)
2. Jablonec n. Nis. B – Živanice⋌1  (3:2)
3. Liberec B – Pardubice B ⋌2   (1:2)
4. Moravany – Rohovladova Bělá ⋌1    (6:2)
5. Pardubičky – Holice⋌2  (1:3)
6. Přelouč – Rosice nad Labem⋌0   (2:2)
7. Srch – Svratouch⋌1 (4:2)
8. Řečany nad Labem – Choltice⋌1    (1:0)
9. Chvojenec – Újezd⋌1    (3:1)
10.Sezemice – Roveň ⋌2 (3:5)

Supertrefa: 45 branek

Pořadí jednotlivců po 10. kole

PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 7 123
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 111
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 10 111
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 13 105
PA0010 Petr Linha, Pardubice 13 105
PA0009 Milan Linha, Pardubice 13 105
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 10 105
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 7 105
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 13 102
PA0085 Aleš Horčička, Holice 13 102
PA0083 Luděk Horčička, Holice 13 102
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 13 102
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 10 102
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 10 102
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 10 102
PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 10 102
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 102
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 19 99
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 13 99
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 13 99
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 13 99
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 10 99
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 7 99
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 7 99
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 7 99
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 7 99
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 99
PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 7 99
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 16 96
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 16 96
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 16 96
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 13 96
PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 13 9
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 13 96
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 13 96
PA0105 Petr Kočí, Veselí 13 96
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 96
PA0186 Marťas Male, Pardubice 10 96
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 7 96
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 16 93
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 16 93
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 13 93
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 13 93
PA0185 Hana Kutílková, Veselí 13 93
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 13 93
PA0132 Aleš Mužík, Srch 13 93
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 13 93
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 10 93
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 10 93
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 10 93
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 10 93
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 7 93
PA0181 Jana Šálová, Veselí 16 91
PA0133 Libor Šafář, Srch 16 90
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 13 90
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice 13 90
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 13 90
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 13 90
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 13 90
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 10 90
PA0103 Petra Horáková, Veselí 10 90
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 10 90
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 10 90
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 10 90
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 10 90
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 10 90
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 7 90
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice 7 90
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 4 90
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 13 88
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 10 88
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice 16 87
PA0110 Václav Horák, Veselí 13 87
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 13 87
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 13 87
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 13 87
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 13 87
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 10 87
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 10 87
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 10 87
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 7 87
PA0028 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 7 87
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 4 87
PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 13 85
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 16 84
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 13 84
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 10 84
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 10 84
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 10 84
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 10 84
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 10 84
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 10 84
PA0106 Petr Vorel, Veselí 10 84
PA0005 René Živný, Pardubice 10 84
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 7 84
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 7 84
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 7 84
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 7 84
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 4 84
PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 0 83
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 4 82
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 16 81
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 13 81
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 10 81
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 10 81
PA0025 František Kaplan, Moravany 10 81
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany 10 81
PA0107 František Kutílek, Veselí 10 81
PA0128 Martin Mareček, Zminný 10 81
PA0117 František Nerad, Pardubice 10 81
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 10 81
PA0161 Ventil Slavík, Moravany 10 81
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 10 81
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 4 81
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 1 81
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 0 81
PA0130 Eva Marečková, Zminný 10 78
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice 10 78
PA0180 Jan Šál, Veselí 10 78
PA0111 MASH Zelený, Veselí 10 78
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 7 78
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 4 78
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 0 78
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly 0 77
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 13 75
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 13 75
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 10 75
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 10 75
PA0019 David Hamáček, Pardubice 10 75
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 10 75
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 10 75
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 7 75
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 7 75
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 7 75
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení 4 75
PA0081 František Tomiška, Pardubice 7 74
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 74
PA0037 M. Málek, Pardubice 7 73
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 13 72
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 13 72
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 10 72
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 7 72
PA0076 Jiří Marek, Pardubice 7 72
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 7 72
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 0 71
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 14 70
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany 10 70
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 10 69
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 69
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 69
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 0 68
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 0 68
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 0 67
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 10 66
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 10 66
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 7 66
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 4 65
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 13 64
PA0190 Radek Paďour, Mentour 4 62
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany 10 61
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 7 61
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice 10 60
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice 7 60
PA0004 Pavel Šimek, Dašice 7 60
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 4 60
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 0 59
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany 0 59
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 4 58
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 56
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 56
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 13 54
PA0020 Hana Machová, Pardubice 7 54
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 0 53
PA0065 Petr Spálenský, Zminný 0 53
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymb. 7 52
PA0150 Marie Moníková, Ráby 1 51
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 10 50
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 0 50
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany 0 50
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín 1 49
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice 1 45
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 7 42
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 42
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov 11 39
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov 8 39
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 5 39
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 0 33
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 0 30
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 0 27
PA0193 Robert Novotný, Staré Hradiště 0 23
PA0194 Patrik Blažek, Staré Hradiště 0 20
PA0191 Hana Kužilková, Pardubice 0 17
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 0 17
PA0192 Dana Košťálová, Pardubice 0 14
PA0195 Ivoš Slezák, Staré Hradiště 0 10

Fotbaloví fanoušci s transparentem
Ničí fotbal, spílají fanoušci politikům

Pořadí týmů po 10. kole

FK Pardubice A 39 315
Horčičkovi 39 303
Mimoni 21 297
Veselka 27 288
Indiáni 39 288
Titanic 33 285
LA PE LA 42 285
Slovan 33 279
Druhej Dech 45 276
Veselí 1 27 276
Olymp 39 276
M.M.M. 30 273
VLA MA PA 39 270
VS team 36 270
Dukla 36 270
Motyčkovi 42 267
Královští Sokoli 24 264
VLA FI A 30 261
A je to 21 261
Veselí 2 33 261
Bígl 30 259
Pýchovi 33 255
S.H.J. 30 252
Sparta 21 252
Mára 33 247
Důchodci Ostrov Dašice 33 246
Cucík 30 246
Hojda team 30 243
Veselí 3 27 240
JO JO JA 30 240
FI PE RO 7 230
Fabka 69 21 229
Ha Ma Ha 24 228
Tatus 39 228
Plechy Team 32 224
Slavia 21 222
Barva 27 198
Balánovi 0 189
Červeno – Bílý 0 186
FC Koloděje 9 162
AFK Ostřešany 10 146
MAT – Svítkov 24 117
T P L 0 90