Počkejte, co malé, velké. Vždyť plus u svého konta má pouze 88 hráčů. Znamená to, že dalších 260 propadlo do mimusového pole. Proto jedenáct bodů vítězky Ludmily Novotné při šesti remízách až bere dech!

PA0209 Ludmila Novotná, Pardubice 11 11
PA0007 Jiří Černík, Valy u Přelouče 8 8
PA0125 Pavel Jarábek, Opatovice n. L. 8 8
PA0216 Jana Kutinová, Pardubice 8 8
PA0060 PetR Novotný, Pardubice 8 8
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 5 5
PA0213 Karel Bělohlav, Pardubice 5 5
PA0348 Martin Čihák, Hostovice 5 5
PA0217 Libor Doležal, Pardubice 5 5
PA0035 Lenka Durchánková, Pardubice 5 5
PA0229 Josef Dvořák, Veselí 5 5
PA0210 Libor Fiala, Pardubice 5 5
PA0211 Soňa Fialová, 5 5
PA0224 Jiří Jeřábek, Veselí 5 5
PA0223 Lubomír Jeřábek, Veselí 5 5
PA0086 Josef Jiráň st., Hrádek 5 5
PA0089 Miloslava Králová, Labětín 5 5
PA0280 Josef Kroulík, Moravany 5 5
PA0150 Jan Kubát, Pardubice 5 5
PA0253 Ladislav Makeš, Přelouč 5 5
PA0065 Petra Malá, Starý Mateřov 5 5
PA0252 Pavlína Mrštinová, Urbanice 5 5
PA0335 Vladimír Paďour st., Pardubice 5 5
PA0333 Marie Paďourová, Pardubice 5 5
PA0029 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 5 5
PA0039 Iva Procházková, Staré Hradiště 5 5
PA0083 František Pýcha, Dolní Roveň 5 5
PA0081 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 5 5
PA0082 Eva Pýchová, Dolní Roveň 5 5
PA0285 Anežka Sedláková, Holice 5 5
PA0136 Lumír Sokol st., Pardubice 5 5
PA0304 Josef Starý, Pardubice 5 5
PA0049 Josef Štěrba, Pardubice 5 5
PA0220 Oldřich Valenta, Veselí 5 5
PA0201 Radek Voříšek, Staré Hradiště 5 5
PA0138 Stanislav Barvíř, Pardubice 2 2
PA0119 Lenka Bubnová, Pardubice 2 2
PA0037 Jindřich Čapek, Rokytno 2 2
PA0075 Miloš Dospiva, Ostřešany 2 2
PA0182 Jiří Flekač, Pardubice 2 2
PA0057 Jaroslav Fridrich, Nemošice 2 2
PA0187 Marek Götz, Pardubice 2 2
PA0111 Aleš Horčička, Holice 2 2
PA0108 Luděk Horčička, Holice 2 2
PA0109 Miroslava Horčičková, Holice 2 2
PA0232 Milan Hubáček, Veselí 2 2
PA0228 Michal Hývl, Veselí 2 2
PA0126 Josef Chvojka, Staré Hradiště 2 2
PA0032 Miroslav Janků, Pardubice 2 2
PA0120 Tomáš Kačírek, Pardubice 2 2
PA0312 Jan Kouřil, Pardubice 2 2
PA0090 Miroslav Král, Labětín 2 2
PA0106 Hana Králová, Pardubice 2 2
PA0315 Miloš Krejčí, Pardubice 2 2
PA0171 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 2 2
PA0347 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota 2 2
PA0095 Eva Lejhancová, Pardubice 2 2
PA0093 Andrej Lukačišin, Pardubice - Svítkov 2 2
PA0091 Dita Melišová, Ústí nad Labem 2 2
PA0021 Jaroslav Mikša, Pardubice 2 2
PA0153 Marie Moníková, Ráby 2 2
PA0127 Petr Novák, Pardubice 2 2
PA0265 Karolína Nováková, Přelouč 2 2
PA0332 Radek Paďour, Pardubice 2 2
PA0334 Vladimír Paďour ml., Pardubice 2 2
PA0130 Libor Petr, Pardubice - Svítkov 2 2
PA0071 Václav Petrásek, Zástava 26 2 2
PA0129 Daniela Petrová, Pardubice - Svítkov 2 2
PA0184 Jiří Plecháček, Pardubice 2 2
PA0145 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje 2 2
PA0206 Milan Popilka, Sedlíšťka 2 2
PA0218 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 2 2
PA0309 Olina Pozdníková, Borek 2 2
PA0137 Rudolf Procházka, Pardubice 2 2
PA0249 Monika Puhlovská, Kladruby n. L. 2 2
PA0134 Lumír Sokol ml., Pardubice 2 2
PA0033 Petr Spálenský, Zminný u Dašic 2 2
PA0157 Miroslav Šafář, Srch 2 2
PA0011 Klára Šimrová, Kostěnice 2 2
PA0078 Jiří Špaček, Dašice 2 2
PA0099 Jan Šurc ml., Pardubice 2 2
PA0188 Jaroslav Švihovec, Pardubice 2 2
PA0273 Lucie Topičová, Dolní Ředice 2 2
PA0276 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 2 2
PA0154 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. 2 2
PA0267 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 2 2
PA0266 Lenka Vorlíčková, Přelouč 2 2
PA0200 Jan Voříšek, Staré Hradiště 2 2
PA0283 Lucie Andrésová, Holice -1 -1
PA0311 Miroslav Balínek, Pardubice -1 -1
PA0047 Marie Baštová, Staré Hradiště -1 -1
PA0141 Petr Beňák, Pardubice -1 -1
PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice -1 -1
PA0070 Radek Bidlo, Choteč -1 -1
PA0259 Jana Bínová, Přelouč -1 -1
PA0026 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče -1 -1
PA0117 Eva Bubnová, Pardubice -1 -1
PA0077 Jana Buchtelová, Dašice -1 -1
PA0084 Zdeněk Bulíček, Pardubice -1 -1
PA0235 Libor Capay, Lohenice -1 -1
PA0262 Aleš Cuhorka, Přelouč -1 -1
PA0219 Pavel Danihelka, Veselí -1 -1
PA0308 František Dimmer, Čepí -1 -1
PA0256 Miroslav Dobrovolný, Lhota p. P. -1 -1
PA0215 Iva Doležalová, Pardubice -1 -1
PA0160 Miroslav Drozen, Pardubice -1 -1
PA0307 Alena Dubcová, Starý Mateřov -1 -1
PA0214 Jindřich Dubišar, Pardubice -1 -1
PA0034 Miroslav Durchánek, Pardubice -1 -1
PA0098 Ladislav Fanta, Pardubice -1 -1
PA0097 Jarmila Fantová, Pardubice -1 -1
PA0288 Martina Formánová, Horní Ředice -1 -1
PA0092 Alena Francová, Pečky u Nymburka -1 -1
PA0058 Petr Fridrich, Nemošice -1 -1
PA0042 Rudolf Friede, Staré Hradiště -1 -1
PA0044 Miloslav Friede, Staré Hradiště -1 -1
PA0061 Ludmila Havlíková, Pardubice -1 -1
PA0009 Tomáš Havránek, Pardubice -1 -1
PA0294 Josef Hendrych, Chvojenec -1 -1
PA0030 Miroslav Horák, Chvojenec -1 -1
PA0110 Zbyněk Horčička, Holice -1 -1
PA0202 Vladislava Horská, Staré Hradiště -1 -1
PA0339 Pavel Hošek, Pardubice -1 -1
PA0337 Zdeněk Hošek, Pardubice -1 -1
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště -1 -1
PA0052 Hana Hubená, Nemošice -1 -1
PA0053 Miloš Hubený, Nemošice -1 -1
PA0054 Zdeněk Hubený, Nemošice -1 -1
PA0055 Zd. Hubený, Nemošice -1 -1
PA0246 Šárka Hudcová, Přelouč -1 -1
PA0003 Zdeněk Hyhlík, Pardubice -1 -1
PA0019 Vladimír Imramovský, Ostřešany -1 -1
PA0064 Radek Ipser, Starý Mateřov -1 -1
PA0177 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč -1 -1
PA0225 Miloš Jeřábek, Veselí -1 -1
PA0031 Roman Jinoch, Ostřešany -1 -1
PA0046 Josef Jiráň, Srch -1 -1
PA0076 František Kaplan, Moravany -1 -1
PA0274 Ondřej Karvánek, Pardubice -1 -1
PA0277 Aleš Kašpar, Litětiny -1 -1
PA0074 Martin Kmoníček, Pardubice -1 -1
PA0151 Tomáš Kohout, Hradec Králové -1 -1
PA0299 Jiří Konvičný, Horní Ředice -1 -1
PA0297 Miloslav Kopa, Poběžovice -1 -1
PA0298 Hana Kopová, Poběžovice -1 -1
PA0133 Monika Koťarová, Praha - Vinohrady -1 -1
PA0013 Milan Kouba, Pardubice -1 -1
PA0107 Josef Král, Pardubice -1 -1
PA0169 Ladislav Kubizňák, Sezemice -1 -1
PA0170 Vlasta Kubizňáková, Sezemice -1 -1
PA0028 Zdenka Kulhánková, Chvojenec -1 -1
PA0341 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku -1 -1
PA0251 Petr Macháček, Břehy u Přelouče -1 -1
PA0186 Roman Makeš, Slatiňany -1 -1
PA0197 Jaroslav Mako, Staré Hradiště -1 -1
PA0087 M. Málek, Pardubice -1 -1
PA0041 Jaroslav Malínský, Pardubice -1 -1
PA0331 Martin Mareš, Pardubice -1 -1
PA0105 Radoslava Marková, Pardubice -1 -1
PA0173 Václav Maštalíř, Pardubice -1 -1
PA0172 Petra Matúšů, Sezemice -1 -1
PA0195 Martin Maxa, Staré Hradiště -1 -1
PA0196 Vít Maxa, Staré Hradiště -1 -1
PA0292 Vladimír Mikan, Horní Roveň -1 -1
PA0291 Jana Mikanová, Horní Roveň -1 -1
PA0180 Jiří Mikloško, Pardubice -1 -1
PA0149 Jiří Mládek, Pardubice -1 -1
PA0152 Václav Moník, Ráby -1 -1
PA0085 Miroslav Motyčka, Pardubice -1 -1
PA0345 Miluše Mroviecová, Pardubice -1 -1
PA0128 Jaroslav Novák, Pardubice -1 -1
PA0124 Kateřina Novotná, Srch -1 -1
PA0123 Jana Novotná, Srch -1 -1
PA0059 Dagmar Novotná, Pardubice -1 -1
PA0163 Stanislav Novotný, Staré Hradiště -1 -1
PA0103 Rudolf Novotný, Srch -1 -1
PA0102 Lukáš Novotný, Srch -1 -1
PA0208 Josef Novotný, Pardubice -1 -1
PA0100 Jiří Novotný, Srch -1 -1
PA0346 Miloš Pachovský, Pardubice -1 -1
PA0027 Jiří Pavlíček st., Chvojenec -1 -1
PA0236 Tomáš Pecka, Mělice -1 -1
PA0192 František Pešek, Pardubice -1 -1
PA0191 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč -1 -1
PA0132 Stanislav Petr, Pardubice - Svítkov -1 -1
PA0343 František Picko, Pardubice - Svítkov -1 -1
PA0344 Zdenka Picková, Pardubice - Svítkov -1 -1
PA0025 Pavel Pižl, Pardubice -1 -1
PA0148 Kamil Plecháček, Velké Koloděje -1 -1
PA0088 Evžen Pospíšil, Srch -1 -1
PA0248 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. -1 -1
PA0286 Václav Půlpán, Horní Ředice -1 -1
PA0287 Miluše Půlpánová, Horní Ředice -1 -1
PA0293 Lukáš Sádovský, Holice -1 -1
PA0067 Milan Shejbal ml., Pardubice -1 -1
PA0051 Josef Slabý, Pardubice - Svítkov -1 -1
PA0279 Vl. Ventil Slavík, Moravany -1 -1
PA0278 Vladimír Slavík, Moravany -1 -1
PA0255 Věra Snížková, Přelouč -1 -1
PA0024 Lubomír Souček, Mikulovice -1 -1
PA0122 Helena Soudná, Pardubice - Ohrazenice -1 -1
PA0101 Zdeněk Soudný, Pardubice - Ohrazenice -1 -1
PA0194 Bohuslav Svoboda, Staré Hradiště -1 -1
PA0244 Jan Šál ml., Veselí -1 -1
PA0245 Ladislav Šejbl, Přelouč -1 -1
PA0012 Václav Šimr, Kostěnice -1 -1
PA0342 Stanislav Školník, Pardubice -1 -1
PA0328 Ondřej Škopek, Čepí -1 -1
PA0290 Pavel Štěpánek, Horní Jelení -1 -1
PA0159 Bohuslav Šulc ml., Pardubice -1 -1
PA0020 Jan Šurc st., Pardubice -1 -1
PA0203 František Teplý, Staré Hradiště -1 -1
PA0314 Marek Tichý, Pardubice -1 -1
PA0275 František Topič, Dolní Ředice -1 -1
PA0144 Libor Tuček, Luže -1 -1
PA0193 Josef Urbanec, Brozany -1 -1
PA0340 JIří Valenta, Pardubice -1 -1
PA0040 Jiří Valenta ml., Pardubice -1 -1
PA0240 Zdeněk Vamberský, Přelouč -1 -1
PA0207 Roman Vaňásek, Horní Jelení -1 -1
PA0056 David Vančura, Nemošice -1 -1
PA0155 Jiří Verner, Jaroměř -1 -1
PA0018 Martin Vondra, Němčice -1 -1
PA0231 Petr Vorel, Veselí -1 -1
PA0199 Antonín Voříšek, Staré Hradiště -1 -1
PA0063 Ludmila Zábská, Pardubice -1 -1
PA0062 Ladislav Zábský, Pardubice -1 -1
PA0250 Jana Zámečníková, Břehy u Přelouče -1 -1
PA0301 Marie Zemanová, Holice -1 -1
PA0189 František Zlatník, Pardubice -1 -1
PA0183 Miroslav Žáček, Pardubice -1 -1
PA0313 Marek Balínek, Pardubice -4 -4
PA0310 Soňa Balínková, Pardubice -4 -4
PA0241 Miloslav Bažant, Klenovka -4 -4
PA0113 Jiří Beran, Jeníkovice -4 -4
PA0114 Marie Beranová, Jeníkovice -4 -4
PA0295 Jiří Bidlo, Chvojenec -4 -4
PA0296 Tomáš Bidlo, Chvojenec -4 -4
PA0316 Karel Braun, Pardubice -4 -4
PA0118 Vladimír Buben, Pardubice -4 -4
PA0238 Václav Čížek, Lohenice -4 -4
PA0185 Horymír Filip, Pardubice -4 -4
PA0001 Karel Hampl, Dolní Roveň -4 -4
PA0043 Petra Hanudelová, Ostřešany -4 -4
PA0010 Zuzana Havránková, Pardubice -4 -4
PA0115 Marie Havránková, Jeníkovice -4 -4
PA0015 Oldřich Hlaváček, Pohránov -4 -4
PA0230 Václav Horák, Veselí -4 -4
PA0247 Tomáš Hudec, Přelouč -4 -4
PA0066 Laďka Chmelenská, Pardubice -4 -4
PA0226 Martina Jeřábková, Veselí -4 -4
PA0048 Jana Jiráňová, Srch -4 -4
PA0005 Pavel Kalhous, Pardubice -4 -4
PA0281 Aneta Kašparová, Dolní Roveň -4 -4
PA0318 Michaela Knappeová, Pardubice -4 -4
PA0319 Alena Knappeová, Pardubice -4 -4
PA0317 Miloš Krejčí ml., Pardubice -4 -4
PA0175 Vilma Látová, Pardubice -4 -4
PA0096 Jiří Lejhanec ml., Pardubice -4 -4
PA0094 Jiří Lejhanec st., Pardubice -4 -4
PA0073 Tomáš Licek, Chrudim -4 -4
PA0104 Jiří Marek, Pardubice -4 -4
PA0174 Jiří Maštalíř, Pardubice -4 -4
PA0176 JIří Maštalíř, Pardubice -4 -4
PA0178 Bartoloměj Mikloško, Pardubice -4 -4
PA0179 Marie Miklošková, Pardubice -4 -4
PA0181 Aleš Mužík, Srch -4 -4
PA0038 Josef Novák, Ostřešany -4 -4
PA0271 Lucie Novotná, Přelouč -4 -4
PA0272 JanA Novotná, Přelouč -4 -4
PA0036 Petr Novotný, Pardubice - Svítkov -4 -4
PA0305 Michal Pehanič, Pardubice -4 -4
PA0072 Josef Pejcha, Staré Jesenčany -4 -4
PA0131 Libuše Petrová, Pardubice - Svítkov -4 -4
PA0146 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje -4 -4
PA0147 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -4 -4
PA0205 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -4 -4
PA0167 Vítězslav Rejmon, Černá za Bory -4 -4
PA0282 Miroslav Sedlák, Holice -4 -4
PA0284 Jana Sedláková, Holice -4 -4
PA0327 Miroslav Sejkora, Pardubice -4 -4
PA0325 Hana Sejkorová, Pardubice -4 -4
PA0326 Monika Sejkorová, Pardubice -4 -4
PA0068 Tomáš Shejbal, Pardubice -4 -4
PA0336 Radek Slavík, Pardubice - Svítkov -4 -4
PA0023 Lenka Součková, Mikulovice -4 -4
PA0324 Jakub Svoboda, Pardubice -4 -4
PA0322 Josef Svoboda ml., Pardubice -4 -4
PA0321 Josef Svoboda st., Pardubice -4 -4
PA0323 Jarmila Svobodová, Pardubice -4 -4
PA0143 Ondřej Sychra, Luže -4 -4
PA0142 Jan Sychra, Luže -4 -4
PA0022 Ladislav Synek, Pardubice -4 -4
PA0156 Libor Šafář, Srch -4 -4
PA0242 Jan Šál, Veselí -4 -4
PA0243 Jana Šálová, Veselí -4 -4
PA0330 KareL Škopek, Čepí -4 -4
PA0329 Helena Škopková, Třebosice -4 -4
PA0165 Martin Špunda, Staré Hradiště -4 -4
PA0289 Roman Štěpánek, Horní Jelení -4 -4
PA0320 Michaela Štěpánková, Pardubice -4 -4
PA0260 Josef Šutovec, Přelouč -4 -4
PA0258 Jakub Šutovec, Přelouč -4 -4
PA0204 Vladislav Teplý, Staré Hradiště -4 -4
PA0161 Rudolf Tesař, Ráby -4 -4
PA0116 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov -4 -4
PA0239 Šárka Vamberská, Přelouč -4 -4
PA0014 Bohuslav Vančura, Pohránov -4 -4
PA0045 Roman Vencl, Pardubice - Svítkov -4 -4
PA0300 Aneta Vlasáková, Ostřetín -4 -4
PA0227 Jaroslav Volejník, Veselí -4 -4
PA0017 Josef Vondra, Němčice -4 -4
PA0016 Roman Vondra, Němčice -4 -4
PA0264 Ludvík Vorlíček, Přelouč -4 -4
PA0002 Ondřej Vosáhlo, Pardubice -4 -4
PA0162 Pavel Vrátil, Staré Hradiště -4 -4
PA0164 Marie Vrátilová, Staré Hradiště -4 -4
PA0270 Alois Wiesner, Přelouč -4 -4
PA0269 Milan Wiesner, Přelouč -4 -4
PA0268 Miroslava Wiesnerová, Přelouč -4 -4
PA0212 David Zelený, Pardubice -4 -4
PA0303 Josef Zeman ml., Holice -4 -4
PA0302 Josef Zeman st., Holice -4 -4
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín -7 -7
PA0080 Jan Buchtele, Dašice -7 -7
PA0263 Jiří Cuhorka, Přelouč -7 -7
PA0112 Vladimír Havránek, Jeníkovice -7 -7
PA0008 Milan Havránek, Pardubice -7 -7
PA0338 Zd. Hošek, Pardubice -7 -7
PA0190 Petr Hyvl, Chýšť -7 -7
PA0121 Helena Jarábková, Opatovice n. L. -7 -7
PA0222 Martin Joudal, Veselí -7 -7
PA0221 Daniel Joudal, Veselí -7 -7
PA0261 Josef Kesner, Selmice -7 -7
PA0006 Jiří Klofát, Moravany -7 -7
PA0135 Renata Koťarová, Pardubice -7 -7
PA0237 Rostislav Koubek, Lohenice -7 -7
PA0306 Radka Krejčová, Pardubice -7 -7
PA0254 Teodor Kurš, Přelouč -7 -7
PA0233 Michal Nejedlo, Veselí -7 -7
PA0166 Alena Rejmonová, Černá za Bory -7 -7
PA0139 Kája Remeš, Pardubice -7 -7
PA0069 Milan Shejbal st., Pardubice -7 -7
PA0168 Karel Škopek, Pardubice -7 -7
PA0079 Michael Špaček, Dašice -7 -7
PA0158 Bohuslav Šulc st., Pardubice -7 -7
PA0234 František Matula, Veselí -10 -10
PA0257 Květoslav Vykoukal, Přelouč -10 -10

Střípky z Tip ligy Pardubického deníku

-Po prvním kole registrujeme 348 hráčů, což je naprosto totožný počet jako při vstupu jarní Tip ligy. Do naší soutěže se přihlásilo 256 mužů a 92 žen. A tento počet můžete navýšit i vy. Připojit se totiž mohou hráči v každém kole. Stačí vyplnit originální novinový kupon (obecně platí, že okopírované jsou vyřazovány). Nejdůležitější při vyplňování kuponu je zadání čtyřmístného číselného kódu od 0 do 9 a do kolonky moje startovní číslo velké písmeno N. Nesmí se zapomínat také na adresu, telefonický, či elektronický kontakt na hráče.

-Soutěží se na šedesáti devíti místech. Nejvíce hráčů je pochopitelně zaznamenáno z Pardubic. Celkem se o prvenství bude pokoušet 118 sázkařů z krajské metropole. Na druhém místě je Přelouč s třiadvaceti „kousky“ a pomyslný bronz patří Starému Hradišti, kde se rozhodlo tipovat jedenadvacet hráčů. Tradiční bašta Veselí je „až“ čtvrtá.

- Od druhého kola mohou všichni zaregistrovaní soutěžit přes internet. Stačí kliknout na www.denik.cz a najít příslušný Deník, v našem případě Pardubický. Internetový kupon je zadáván v neděli.

- Uzávěrka druhého kola pro vhození kuponů do sběrných schránek umístěných mimo redakci je každý čtvrtek do 17 hodin. Pro naší redakci a takzvané počítačové hráče platí uzávěrka v pátek do 16 hodin.

-Sběrná místa: Pardubice – redakce Pardubického deníku, Restaurace Pod Vinicí, Trafika Mlejnková – Polabiny IV (vedle Domu barev), Přelouč: Hostinec U Soudku, Holice: Herna Bar Konečný.

-Hráče pro první kolo zadal a jejich kupony zpracoval Ondřej Štěrba. Případné dotazy a reklamace na 724 763 926 (Zamastil). Toto číslo slouží i pro vítěze. Tím prvním se stala Ludmila Novotná. (zz, oš)