To rozhodlo mezi dvojicí hráček, které nasbíraly sedmnáct bodů. Vítězkou třetího kola se tak stala HANA KUTÍLKOVÁ z Veselí. Ve třetím dějství nebyl hodnocen zápas na devátém řádku (Horní Jelení – Cerekvice), který se kvůli nepříznivému počasí nedohrál. V čele průběžného pořadí po třetím kole je Jana Dubišarová ml., která získala v posledním dějství taky 17 bodů. V soutěži družstev jsou na první pozici Horčičkovi.

3. kolo - JEDNOTLIVCI

1. místo
PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 17 37

2. místo
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 14 34

3. místo
PA0185 Hana Kutílková, Veselí 17 31
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 14 31
PA0083 Luděk Horčička, Holice 11 31
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 11 31
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice 11 31
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 8 31
PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 5 31

10. místo
PA0103 Petra Horáková, Veselí 14 28
PA0186 Marťas Male, Pardubice 14 28
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 14 28
PA0111 MASH Zelený, Veselí 14 28
PA0005 René Živný, Pardubice 14 28
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 11 28
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 11 28
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 11 28
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 11 28
PA0009 Milan Linha, Pardubice 11 28
PA0010 Petr Linha, Pardubice 11 28
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany 11 28
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 11 28
PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 8 28
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 8 28
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 8 28
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 8 28
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 8 28
PA0085 Aleš Horčička, Holice 8 28
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 8 28
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 8 28
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 8 28
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 8 28
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 5 28

34. místo
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 14 25
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 14 25
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 14 25
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 14 25
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 11 25
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 11 25
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 11 25
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 11 25
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 11 25
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 11 25
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 11 25
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 11 25
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 11 25
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 11 25
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 11 25
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 11 25
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 11 25
PA0180 Jan Šál, Veselí 11 25
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 11 25
PA0181 Jana Šálová, Veselí 11 25
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 11 25
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 11 25
PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 11 25
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 8 25
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 8 25
PA0110 Václav Horák, Veselí 8 25
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 8 25
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 8 25
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 8 25
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 5 25
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 5 25

65. místo
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 14 22
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 11 22
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 11 22
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 11 22
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 11 22
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 11 22
PA0117 František Nerad, Pardubice 11 22
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 11 22
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 11 22
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 11 22
PA0065 Petr Spálenský, Zminný 11 22
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 11 22
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 11 22
PA0133 Libor Šafář, Srch 11 22
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 11 22
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 8 22
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 8 22
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 8 22
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 8 22
PA0130 Eva Marečková, Zminný 8 22
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 8 22
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 8 22
PA0132 Aleš Mužík, Srch 8 22
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 8 22
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 8 22
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 8 22
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice 8 22
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení 8 22
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 8 22
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 5 22
PA0105 Petr Kočí, Veselí 5 22
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 5 22
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 2 22

98. místo
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 9 20

99. místo
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 14 19
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 14 19
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly 11 19
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 11 19
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 11 19
PA0161 Ventil Slavík, Moravany 11 19
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 11 19
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 8 19
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 8 19
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 8 19
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 8 19
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 8 19
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 8 19
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 8 19
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 8 19
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 8 19
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 8 19
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 8 19
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 5 19
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 5 19
PA0028 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 5 19
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 5 19
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 5 19
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 5 19
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 5 19
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 5 19
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 5 19
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 5 19
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 2 19

128. místo
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 6 17
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 5 17
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany -3 17

131. místo
PA0020 Hana Machová, Pardubice 11 16
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice 11 16
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice 11 16
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 8 16
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 8 16
PA0025 František Kaplan, Moravany 8 16
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany 8 16
PA0107 František Kutílek, Veselí 8 16
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 8 16
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 8 16
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 8 16
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 8 16
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 8 16
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 8 16
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 8 16
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 8 16
PA0106 Petr Vorel, Veselí 8 16
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 5 16
PA0128 Martin Mareček, Zminný 5 16
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 5 16
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 5 16
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 5 16
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 5 16
PA0081 František Tomiška, Pardubice 5 16
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 5 16
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 2 16

157. místo
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 8 15
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 5 15
PA0190 Radek Paďour, Mentour 5 15
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 5 15
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov 0 15

162. místo

PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 8 14
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany 8 14
PA0037 M. Málek, Pardubice 3 14
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 0 14
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany 0 14

167. místo

PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 8 13
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 8 13
PA0019 David Hamáček, Pardubice 5 13
PA0076 Jiří Marek, Pardubice 5 13
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice 5 13
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 5 13
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice 2 13
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 2 13
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 2 13

176. místo
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 2 12

177. místo
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín 2 11

178. místo
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymb. 8 10
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice 8 10
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 8 10
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 8 10
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 8 10
PA0004 Pavel Šimek, Dašice 5 10
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 2 10
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 2 10

186. místo
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov 3 9
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 3 9

188. místo
PA0150 Marie Moníková, Ráby 2 7
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 0 7

190. místo
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 0 5

191. místo
PA0192 Dana Košťálová, Pardubice 0 4

192. místo
PA0191 Hana Kužilková, Pardubice

3. kolo - DRUŽSTVA

Horčičkovi 27 87
Indiáni 24 84
Cucík 39 84
FK Pardubice A 33 84
A je to 36 81
Bígl 36 78
Veselí 1 30 78
Veselka 36 78
Mimoni 33 75
Slovan 30 72
JO JO JA 24 72
Veselí 3 27 72
Dukla 24 69
Slavia 27 69
LA PE LA 27 69
FI PE RO 27 66
Olymp 18 66
Sparta 33 66
Titanic 24 66
VLA FI A 27 63
Královští Sokoli 24 63
Mára 18 63
Druhej Dech 30 63
Balánovi 24 63
M.M.M. 16 61
VS team 27 60
VLA MA PA 24 60
Fabka 69 24 57
Motyčkovi 21 57
Veselí 2 21 54
T P L 24 54
Pýchovi 18 54
AFK Ostřešany 8 52
Plechy Team 16 52
Důchodci Ostrov Dašice 30 51
Tatus 18 51
FC Koloděje 18 51
Hojda team 24 48
Ha Ma Ha 24 48
Červeno – Bílý 18 45
Barva 15 42
MAT – Svítkov 6 33
S.H.J. 24 30

Výsledky 3. kola

1. Vítkovice – FK Pardubice 2  (1:3)
2. Živanice – Brozany 1  (1:0)
3. Chrudim B – Moravany 1  (5:0)
4. Lanškroun – Holice 2  (3:5)
5. Litomyšl – Pardubičky 1   (3:0)
6. Horní Ředice – Heřm. Městec 0  (0:0)
7. Dolní Újezd – Libišany 2  (1:4)
8. Srch – Řečany nad Labem 0  (2:2)
9. Horní Jelení – Cerekvice n. L. nedohráno
10. Lázně Bohdaneč – Rozhovice⋌2  (1:4)

Supertrefa: 35 branek