Sedm hráčů se zásluhou třinácti získaných bodů řadí na prvních sedmi místech. Rybník jim však vypálil ten osmý. ZDENKA ŠULCOVÁ věřila, že v deseti zápasech střelci nastřádají čtyřicet branek. A ti jejího volání vyslyšeli do jediného gólu.

2. kolo - jednotlivci:

PA0145 Jaroslav Pětioký, Lázně Bohdaneč 13 26
PA0113 Jiří Flekač ml., Pardubice 13 23
PA0086 Miroslava Horčičková, Holice 13 23
PA0143 Miloš Dospiva, Ostřešany 13 20
PA0101 David Chrobok, Hradec Králové 13 20
PA0039 Vladimír Paďour st., Pardubice 13 20
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 13 20
PA0102 Pavel Danihelka, Veselí 10 20
PA0115 Jana Dubišarová ml., Pardubice 10 20
PA0084 Zbyněk Horčička, Holice 10 20
PA0083 Luděk Horčička, Holice 10 20
PA0085 Aleš Horčička, Holice 10 20
PA0059 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 20
PA0129 Miroslav Mareček, Zminný 10 20
PA0035 Jiří Mládek, Pardubice 10 20
PA0147 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 10 20
PA0061 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 10 20
PA0017 Milan Shejbal st., Pardubice 10 20
PA0171 Milánek Cimfl, Litětiny 7 20
PA0173 Milan Cimfl, Litětiny 7 20
PA0172 Markéta Cimflová, Litětiny 7 20
PA0170 Vanesa Cimflová, Litětiny 7 20
PA0189 Magda Arnožová, Přelouč 10 17
PA0041 Radek Balán, Přelouč – Škudly 10 17
PA0175 Martin Cimfl, Břehy 10 17
PA0096 Jindřich Dubišar, Pardubice 10 17
PA0092 Jan Jiráň, Hrádek 10 17
PA0184 Jindřich Kutílek, Veselí 10 17
PA0036 Ladislav Bezdíček, Pardubice 7 17
PA0110 Václav Horák, Veselí 7 17
PA0090 Josef Jiráň, Hrádek 7 17
PA0099 Karel Krejcar, Pardubice 7 17
PA0119 Lukáš Sádovský, Holice 7 17
PA0144 Marian Sýkora, Ostřešany 7 17
PA0123 Lada Školníková, Pardubice 7 17
PA0109 Jaroslav Volejník, Veselí 7 17
PA0105 Petr Kočí, Veselí 4 17
PA0009 Milan Linha, Pardubice 4 17
PA0010 Petr Linha, Pardubice 4 17
PA0011 Tomáš Linha, Pardubice 4 17
PA0088 Tereza Štěpánková, Moravany 4 17
PA0095 Miki Matějka, Pardubice – Svítkov 8 15
PA0032 Zdenka Šulcová, Pardubice 13 14
PA0063 Roman Jinoch, Ostřešany 10 14
PA0066 Ladislav Kubizňák, Sezemice 10 14
PA0067 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 10 14
PA0069 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 10 14
PA0073 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 10 14
PA0068 Petra Matúšů, Sezemice 10 14
PA0169 Petr Motyčka, Dolní Roveň 10 14
PA0013 Milan Shejbal jun., Pardubice 10 14
PA0043 Petra Balánová, Přelouč – Škudly 7 14
PA0174 Milan Cimfl, Břehy 7 14
PA0098 Jana Dubišarová, Pardubice 7 14
PA0188 Vinís Eks, Pardubice 7 14
PA0112 Jiří Flekač st., Pardubice 7 14
PA0155 Aneta Formanová, Horní Ředice 7 14
PA0103 Petra Horáková, Veselí 7 14
PA0014 Laďka Chmelenská, Pardubice 7 14
PA0126 Radek Ipser, Starý Mateřov 7 14
PA0057 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 7 14
PA0091 Josef Jiráň ml., Hrádek 7 14
PA0187 Marci Kubel, Pardubice 7 14
PA0185 Hana Kutílková, Veselí 7 14
PA0176 Marie Lemberková, Štěpánov 7 14
PA0186 Marťas Male, Pardubice 7 14
PA0130 Eva Marečková, Zminný 7 14
PA0132 Aleš Mužík, Srch 7 14
PA0178 Karolína Nováková, Přelouč 7 14
PA0062 Milan Popilka, Sedlíšťka 7 14
PA0156 Václav Půlpán, Horní Ředice 7 14
PA0154 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 7 14
PA0056 Josef Slabý, Pardubice – Svítkov 7 14
PA0162 Vladimír Slavík, Moravany 7 14
PA0180 Jan Šál, Veselí 7 14
PA0183 Ladislav Šál, Pelechov 7 14
PA0181 Jana Šálová, Veselí 7 14
PA0182 Ladislav Šejbl, Lodenice 7 14
PA0089 Tomáš Štěpánek, Moravany 7 14
PA0077 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 7 14
PA0166 František Topič, Dolní Ředice 7 14
PA0177 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 14
PA0179 Milan Wiesner, Přelouč 7 14
PA0137 Láďa Daněk, Pardubice 4 14
PA0028 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 4 14
PA0136 Lenka Králová, Pardubice 4 14
PA0104 Michal Nejedlo, Veselí 4 14
PA0064 Filip Odráška, Pardubice 4 14
PA0151 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 14
PA0153 František Pýcha, Dolní Roveň 4 14
PA0016 Tomáš Shejbal, Pardubice 4 14
PA0078 Roman Štěpánek, Horní Jelení 4 14
PA0005 René Živný, Pardubice 4 14
PA0111 MASH Zelený, Veselí 1 14
PA0141 Terezie Roubínková, Skalica 2 12
PA0118 Ondřej Ais, Veselí 10 11
PA0046 Alena Knappeová, Pardubice 10 11
PA0045 Hana Sejkorová, Pardubice 10 11
PA0044 Josef Svoboda, Pardubice 10 11
PA0072 Milan Bukač, Sezemice 7 11
PA0030 Tomáš Havránek, Pardubice 7 11
PA0029 Zuzana Havránková, Pardubice 7 11
PA0114 Vladislav Imramovský, Ostřešany 7 11
PA0160 Aleš Kašpar, Litětiny 7 11
PA0070 Filip Kubizňák, Sezemice 7 11
PA0037 M. Málek, Pardubice 7 11
PA0071 Anna Matúšů, Sezemice 7 11
PA0168 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 7 11
PA0167 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 7 11
PA0074 Tomáš Mrázek, Pardubice 7 11
PA0082 Zuzana Rosická, Doubravice 7 11
PA0065 Petr Spálenský, Zminný 7 11
PA0133 Libor Šafář, Srch 7 11
PA0031 Bohuslav Šulc, Pardubice 7 11
PA0164 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 11
PA0149 Zdena Čermáková, Skřivany 4 11
PA0097 Iva Doležalová, Pardubice 4 11
PA0108 Josef Dvořák, Veselí 4 11
PA0018 Karel Hamáček, Pardubice 4 11
PA0127 Pavel Ipser, Starý Mateřov 4 11
PA0058 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 4 11
PA0128 Martin Mareček, Zminný 4 11
PA0040 Marie Paďourová, Pardubice 4 11
PA0060 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 4 11
PA0163 Vojtěch Slavík, Moravany 4 11
PA0135 Eva Sokolová, Pardubice 4 11
PA0034 Ladislav Synek, Pardubice 4 11
PA0087 Pavel Štěpánek, Moravany 4 11
PA0081 František Tomiška, Pardubice 4 11
PA0080 Čestmír Zámečník, Pardubice 4 11
PA0022 Pavel Maschke, Lohenice 1 11
PA0023 Lukáš Maschke, Lohenice 1 11
PA0117 František Nerad, Pardubice 1 11
PA0125 Michal Pehanič, Pardubice 1 11
PA0146 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 11
PA0002 Rudolf Procházka, Pardubice 1 11
PA0124 Libuše Vlčková, Pardubice 1 11
PA0079 Michal Zámečník, Pardubice 1 11
PA0190 Radek Paďour, Mentour 10 10
PA0050 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 10
PA0053 Mike Horn, Staré Hradiště 0 10
PA0052 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 10
PA0140 Pavel Barvíř, Zlín -1 9
PA0033 Miroslav Bříza, Valy u Přelouče 7 8
PA0048 Bamba Čermák, Dašice 4 8
PA0049 Pavel Čermák, Dašice 4 8
PA0120 Josef Kroulík, Moravany 4 8
PA0131 Tomáš Mareček, Zminný 4 8
PA0006 Jiří Michek, Pardubice 4 8
PA0148 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 8
PA0152 Eva Pýchová, Dolní Roveň 4 8
PA0015 Milan Shejbal ml., Pardubice 4 8
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 4 8
PA0165 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 4 8
PA0055 Jiří Valenta, Pardubice 4 8
PA0026 Iveta Došelová, Pardubice 1 8
PA0025 František Kaplan, Moravany 1 8
PA0107 František Kutílek, Veselí 1 8
PA0121 Ondra Lukačišin, Pardubice – Svítkov 1 8
PA0007 Miloslava Michková, Pardubice 1 8
PA0021 Tomáš Pecka, Mělice 1 8
PA0161 Ventil Slavík, Moravany 1 8
PA0008 Václav Šimr, Kostěnice 1 8
PA0106 Petr Vorel, Veselí 1 8
PA0042 Iva Balánová, Přelouč – Škudly -2 8
PA0019 David Hamáček, Pardubice -2 8
PA0024 Marie Kaplanová, Moravany -2 8
PA0076 Jiří Marek, Pardubice -2 8
PA0075 Radoslava Marková, Pardubice -2 8
PA0051 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 7
PA0142 Lukáš Moravec, Ostřešany 0 7
PA0138 Marie Barvířová, Podlíšťany 5 6
PA0094 Alan Matějka, Pardubice – Svítkov 5 6
PA0093 Vladan Matějka, Pardubice – Svítkov 5 6
PA0139 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 2 6
PA0027 Jaroslav Švihovec, Pardubice 4 5
PA0001 Pavel Kalhous, Pardubice 1 5
PA0100 Jana Krejcarová, Pardubice 1 5
PA0116 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 1 5
PA0150 Marie Moníková, Ráby 1 5
PA0047 Jiří Špaček, Dašice 1 5
PA0020 Hana Machová, Pardubice -2 5
PA0038 Vladimír Paďour ml., Pardubice -2 5
PA0004 Pavel Šimek, Dašice -2 5
PA0054 Jaroslav Vodička, Pardubice -2 5
PA0192 Dana Košťálová, Pardubice 4 4
PA0003 Miroslav Henžlík, Pardubice 1 2
PA0157 Jiří Konvičný, Horní Ředice 1 2
PA0159 Miloslav Kopa, Poběžovice 1 2
PA0158 Hana Kopová, Poběžovice 1 2
PA0122 Alena Francová, Pečky u Nymb. -2 2
PA0191 Hana Kužilková, Pardubice 1 1

2. kolo - družstva:

Horčičkovi 30 60
Indiáni 21 60
FK Pardubice A 12 51
Olymp 30 48
Veselí 1 21 48
JO JO JA 24 48
Dukla 21 45
A je to 21 45
Mára 21 45
Cucík 24 45
Veselí 3 18 45
M.M.M. 24 45
AFK Ostřešany 20 44
Titanic 18 42
Slavia 21 42
Bígl 21 42
Veselka 15 42
Mimoni 21 42
Slovan 21 42
LA PE LA 30 42
Královští Sokoli 12 39
FI PE RO 21 39
Balánovi 15 39
Plechy Team 9 36
Pýchovi 15 36
VLA MA PA 15 36
Motyčkovi 24 36
VLA FI A 24 36
Veselí 2 6 33
Sparta 30 33
Tatus 18 33
VS team 12 33
FC Koloděje 15 33
Druhej Dech 18 33
Fabka 69 15 33
T P L 3 30
MAT – Svítkov 18 27
Barva 3 27
Červeno – Bílý 0 27
Hojda team 0 24
Ha Ma Ha 0 24
Důchodci Ostrov Dašice 9 21
S.H.J. 3 6

Výsledky 2. kola

1. FK Pardubice – Sokolov⋌1  (4:0)
2. Pardubice B – Živanice⋌2   (1:3)
3. Moravany – Litomyšl ⋌0   (1:1)
4. Holice – Česká Třebová⋌1  (4:0)
5. Rohovladova Bělá – Choceň⋌1   (4:1)
6. Horní Ředice – Mor. Třebová⋌0   (1:1)
7. Pardubičky – Polička⋌1  (4:0)
8. Libišany – Žamberk⋌1  (2:0)
9. Rosice nad Labem – Zámrsk⋌0 (4:4)
10.Horní Jelení – Lázně Bohdaneč⋌2  (1:4)

Supertrefa: 40 branek