Po cestě do Moravské Třebové, do Kunčiny k poháru, teď míří do Poličky.

Sobota 17.00: SK Masokombinát Polička (7., 44 b., 44:36) – SK Holice (1., 65 b., 58:25). Na podzim 1:1.

Poslední zápas sezony. Motivace pro každý tým je jasná: zamávat jí vítězně.
„Ano. S koncem sezony se chceme rozloučit vítězstvím. Je jasné, že soupeř bude chtít taktéž poslední zápas před svým publikem vyhrát. V tomto utkání už o nic bodově nejde. A pro nás bude priorita, dohrát bez zranění," přeje si holický trenér Jiří Tesař.

A ví o čem mluví. Jeho tým se  nachází v troskách. Situace je kolo od kola horší. Nikde jinde snad nevzývají konec sezony jako v Holicích.
„V posledním zápase se bohužel zranil zastupující kapitán Skalický, kterému po rentgenu v nemocnici zjistili, že má prasklinku na jednom ze žeber.  Už se mi ani nechce počítat zraněné. Takovou marodku nikde nepamatuji. Určitě nenastoupí Kopřiva, Münzberger, Starý, Kučera, Skalický. Zda bude zápasu schopen Ručka či Pištora se uvidí. A to ještě onemocněl Jeřábek. Ke všemu má naše béčko ve stejný den také mistrák. Budeme muset sáhnout do dorostu. Věřím, že to dobře dopadne a všichni společně i s klukama z béčka si budeme užívat oslav a u pivka fandit nároďáku," maluje ideální obraz Jiří Tesař. Tip Deníku: 0