Sobota 14.30: SK Chroustovice (3., 22 b., 16:11) – Spartak Sezemice (5., 18 b., 19:17).
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Představíme se na půdě nováčka I. B třídy, který se však v soutěži chová jako starý pes. My se musíme obejít bez tří hráčů. Pokusíme se ale uhrát dobrý výsledek a když nám bude přát štěstí, tak si chceme odvézt alespoň bod. Očekávám však těžký špíl, protože Chroustovice budou před domácím publikem jezdit. V akci jsem je viděl dvakrát. Nekombinují středem, všechno nakopávají po stranách a pak přehrávají protivníka rychlostí. "
Tip Deníku: 1

Neděle 14.30: TJ Sokol Rohovládova Bělá (6., 16 b., 27:19) –   Sokol Rosice nad Labem (11., 13 b., 20:24). Hřiště Na Dolíčku.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Na Rosice se obzvlášť těším (úsměv). Poněvadž jak já, tak kolega z trenérské dvojice Ivan Morávek st. oba pocházíme právě z Rosic. A shodou nejrůznějších náhod jsme se oba přestěhovali do Rohovládovy Bělé. Bude to pikantní utkání, věřím, že v dobrém rytmu. Rosičtí jsou dlouholetí účastníci krajských soutěží, mají zkušenosti. My v roli nováčka budeme chtít potvrdit naše postavení v tabulce."
Petr Čihák, trenér Rosic: „Rohovládova Bělá má v kádru řadu zkušených fotbalistů, kteří dokážou rozhodovat zápasy.  My chceme po dvou prohrách opět bodovat. Nesmíme však dostávat takové branky jako v posledních dvou zápasech. Ty chyby se opakovaly. Pouze s tím rozdílem, že Sezemicím jsme tři góly dali, ale v Chroustovicích jsme vyšli střelecky naprázdno. Doufám, že zlepšíme obrannou činnost a také se prosadíme směrem dopředu."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.30: SK Holice B (14., 3 b., 10:36) – FK Přelouč B (13., 5 b., 13:27).
Daniel Tocháček, vedoucí mužstva Holic B: „Čeká nás další hratelný soupeř. Bohužel se stejně jako celý podzim potýkáme se zraněními a vyloučeními. Nejistý je start několika hráčů, uvidíme také, kdo půjde s áčkem a bude mít dostatek sil si jít ještě zahrát za B tým. Ovšem v momentální situaci má áčko přednost, což musíme chápat. Uvidíme jak to nakonec dopadne a jak to postavíme. Každopádně ,budeme chtít konečně na podzim naplno bodovat."
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Zápas v Holicích bude zlomový, protože se tam odehraje přímý souboj o Černého Petra. Bohužel zase nebudeme kompletní a na hráče z áčka se nemůžeme spolehnout, protože i v prvním týmu mají velkou marodku. Uvidíme, musíme zapnout na plné obrátky. I se slepenou sestavou podat bezchybný výkon, protože už nic jiného, než teď bodovat, nás nezachrání." 
Tip Deníku: 0

Neděle 14.30: SK Řečany nad Labem 1920 (10., 14 b., 11:18) – TJ Sokol Dobříkov (12., 10 b., 20:31).
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Po výhře v Mněticích panuje v týmu spokojenost. S Dobříkovem chceme naplno bodovat a tím potvrdit naši zlepšenou hru. Očekávám těžký a bojovný zápas, protože i hosté potřebují získávat body. K utkání by měli být už k dispozici všichni hráči, tak by neměl být se sestavou problém. Na marodce zůstávají už jen brankař Kaňuka a doktor týmu Nekola. Doufám, že náš výkon na hřišti jim dodá energii k další léčbě."
Tip Deníku: 1

Neděle 14.30: SK Zámrsk (7., 15 b., 25:17) – TJ Sokol Mnětice (6., 15 b., 25:20).
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Odhaduji to na vyrovnanou bitvu až do posledních minut utkání. S ohledem na tabulku bude případná prohra pro oba týmy znamenat možný pád až na jedenáctou pozici v tabulce. Naopak vítězství, s přihlédnutím k zápasům mužstev umístěných kolem nás, by znamenalo uklidnění a znovu mírné odskočení mužstvům pod námi."
Tip Deníku: 1