Hor. Jelení – Pardubičky 0:2
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Vyrovnaný zápas rozhodly hrubé individuální chyby. Navíc jsme se znovu gólově neprosadili, i když jsme kopali penaltu. Po pauze jsme změnili rozestavení. Přineslo to jakýsi tlak a šance, ale promarněná první půle, kdy jsme prohrávali osobní souboje, ztráceli míče a špatně rozehrávali, nás stála výsledek a body. Ke všemu špatnému utkání přineslo další zranění. Honza Čermák se snad do příštího mistráku dá dohromady, ale Ondra Pleskot je naším velkým smolařem. Většinu jarní sezony nehrál kvůli svalovému zranění a teď si vážně poranil koleno. Obojí přineslo další improvizaci v sestavě místo připravovaných změn. Bez vstřelených branek a s takovými problémy se sestavou bylo těžké uspokojit náročného jelenského diváka."
Stanislav Procházka, asistent trenéra Pardubiček: „Utkání za velkého horka bylo zpočátku ve znamení vzájemného oťukáváni bez výrazných šancí. Po patnácti minutách jsme převzali iniciativu a stali se v prvním poločase lepším týmem. Zaslouženě jsme si vypracovali dvoubrankového vedení. V zakončení se prosadili Kříž a Krejčí. Ve druhém poločase domácí hru vyrovnali a tak se šance rodily na obou stranách. Nejprve jsme mohli jít do tříbrankového trháku. Po nejhezčí akci utkání Hrebenár z voleje trefil břevno. Poté mohlo Jelení snížit, ale v 75. minutě neproměnilo penaltu. A vzápětí minulo zcela odkrytou bránu. Chceme pochválit celý tým za bojovnost a především za pozorné bránění a plnění taktického plánu."

St. Hradiště – Načešice 4:4
penalty 1:3
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Utkání bylo hodně těžké, a to nejen vzhledem k opět tropickému počasí. Jak jsme očekávali. Načešice byly silné v ofenzivě. Po pěkné kombinaci jsme se dostali do vedení, které ovšem netrvalo dlouho a soupeř vývoj utkání otočil. Přesto jsme si vybudovali dvougólový náskok a ten jsme si měli minimálně pohlídat. Příležitosti jsme na to měli. No a pak jsme o slibné vedení trestuhodně přišli v samotném konci."

Libišany – Pomezí 8:1
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Po vlažném a nesoustředěném začátku jsme inkasovali branku, na kterou jsme dokázali okamžitě reagovat zlepšeným výkonem. Skóre jsme otočili a utkání dostali pod kontrolu. Soupeř se u nás prezentoval celkem sympatickým dojmem. A výsledek je v některých ohledech pro hosty až příliš krutý."