SK Holice – Pěnčín / Turnov 3:2 (0:1).

Branky: 62. D. Velinský z pen., 68. Bučko, 70. vlastní (Jíra) – 39. vlastní (Kopa), 64. Plátek.

Ve třetím domácím utkání v řadě dokázaly Holice naplno bodovat a vždy třikrát rozvlnit síť za zády soupeřova gólmana. Vítězství se však nerodilo lehce. Nervózní domácí zahodili v první půli co se dalo – již v 1. min. trefil D. Velinský z přímého kopu břevno . V 19. táhlá střela Kopy z dvaceti metrů těsně minula růžek turnovské svatyně. Ve 30. minutě stáli při hostech všichni svatí – Patočka chyboval, D. Velinský si položil brankáře na lopatky, ale se zakončením váhal tak dlouho, až vracející se Patočka jeho střelu odvrátil na brankové čáře! Ve 34. gólovou hlavičku Pavlíčka hosté znovu hasili na poslední chvíli – tentokrát byl zachráncem Vokáček a břevno. Ve 35. hosty oslabil oplácením Jedounek a hostbyli v deseti. Jenže přišla 39. min. a centr Mrklase způsobil vlastní gól Kopy. Po přestávce však domácí opět zapnuli a šance si vytvářeli jako na běžícím pásu. Ve 48. Bučko orazítkoval v pádu břevno, v 53. vyzval J. Englich ke skórování Bučka, ale odkrytá branka byla pro jeho střelu příliš malá. V 62. byl při průniku stažen Franc a D. Velinský srovnal z penalty na 1:1. Turnov se nevzdával a šťastně se znovu ujal vedení 1:2, když Plátek kousek za půlicí čarou napřáhl a „svíce“ zapadla do Vašíčkovy branky. Po kuriózní brance domácí kontrovali – tvrdou střelu Jelínka vyrazil Cimbál jen před sebe a Bučko protrhl střeleckou smůlu – 2:2. V 70. si kopec smůly vybrali také hosté, když stoper Jíra při odkopu dal míči opačnou faleš a překonal vlastního brankáře – 3:2. Následně nedokázali skórovat na jedné straně Kameník a na druhé Machatý, ale i tak viděli diváci v Holicích z rejstříku fotbalu téměř vše – dva vlastní góly, penaltu, červenou kartu i gól z pětatřiceti metrů.