VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vedoucí trio před finišem netratilo

PARDUBICE - Liga malé kopané měla na programu zápasy čtyř nejvyšších soutěží. V první lize si vedoucí příčku po dvou vítězstvích udržel tým Antimuf. Naplno bodovali také dva jeho největší pronásledovatelé, Laguna a Chobotnice. Na opačném pólu tabulky mají stále nejblíže do druhé ligy Ave Kontakt a Riva Kolenovič.

18.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Jan Škrle

První liga

AK Polabiny – Trhači Řepy 2:2, Francl, Jarkovský – Kaňkovský, Metelka. Divoké Koně – Riva Kolenovič 6:3, Vaňous 2, Lukáš, Kaltoun, Hanousek, Hác – Jílek 2, Preclík. OK Bar Antimuf – FC Akonta 5:2, Klička 3, Mach, Zemek – Tesař, Pallas. FC Aegon Laguna – Ave Kontakt 4:1, Topolský, Samčenko, Vencl, Nedvěd – Pilař. AK Polabiny – Riva Kolenovič 8:2, Francl a M. Ardelt po 2, Skolka, Jarkovský, J. Ardelt, Kubišta – Hansl, Krpata. Divoké Koně – Trhači Řepy 2:4, Šimonek, Hanousek – Rogovik 2, Višek, Kaňkovský. FC Ohio – FC Chobotnice 3:5, Kašpar, M. Plecháček, Sütto – Horyna 3, Koukal, P. Polanecký. Kapříci – OK Interiér 1:2, Kučera – Haan, Zavřel. OK Bar Antimuf – Ave Kontakt 5:1, Klička 3, Drenko, Kobera – Hlavatý. FC Aegon Laguna – FC Akonta 11:2, Vencl a Samčenko po 3, Ryba, Šmíd, Topolský, Teplý, Klofanda – Kubelka, Tesař. FC Ohio – OK Interiér 4:4, M. Plecháček 2, R. Plecháček, Kašpar – Těšitel 2, Vykoukal, Zavřel. Kapříci – FC Chobotnice 0:4, Koukal 2, Černohous, V. Polanecký.

Druhá liga

TJ Sokol Veliny – AC Hektoři 3:11, Turoci, Vávra, Nesládek – Mazura 4, M. Marek 3, Zelinka 2, Stránský, T. Marek. Jets From Slovan – Stavbaři 1:2, Marek – Englic, Pecháček. FC Spalovači – FC Capoušek 3:4, Fauler 3 – Oulický, Kříž, Suchomel, Pochobradský. PFC Siófok – Raš Reality 3:2, Červenka, Klečka, Kořínek – Valenta, O. Hlaváč. TJ Sokol Veliny – Stavbaři 3:6, Turoci, Žáček, Hes – Holanec 3, Hoffman, Englic, Khol. Jets From Slovan – AC Hektoři 1:3, Marek – T. Marek 2, Zelinka. PK Pernštejn – FC Qualitest 1:3, Žďárský – Marek 2, Beneš. IP Stav – Gril Rest. Kelt 2:2, Dolejský 2 – Valenta, Holeček. FC Spalovači – Raš Reality 1:7, Kalný - Samuel 3, O. Hlaváč 2, L. Hlaváč, Kovárník. PFC Siófok – FC Capoušek 4:1, Červenka 2, Truhlář, Rosenberger – Kříž. PK Pernštejn – Gril Rest. Kelt 7:3, Skuček 4, Žďárský 2, Jánský – Škoda, Valenta, Holeček. IP Stav – FC Qualitest 2:3, Berger, M. Ujec st. – Beneš, Marek, Heřmanský.

Třetí liga

Albatros – Kubišta Team 1:7, Tunek – Mihulka 3, Vaněk, Brychnáč, Tesař, Koudelka. FC Kosmosmus – Vichr z hor 5:4, Kožený 3, Tišl 2 – Hrubeš, Málek, Štancl, Orem. Milk Star – Čemus Rokytno 1:4, Květoň – Jirout 2, Kropáček, Spěšný. Albatros – Vichr z hor 2:3, Vácha, Turek – Hrubeš, Orem, Maštalíř. Kosmosmus – Kubišta Team 3:4, Tišl, Diblík, Kožený – Mihulka 3, Tesař. SK Roma – FC Newton 3:5, Bartoš 2, Gašpar – Brňák 3, Novotný, Vach. ČPP Legionáři – FC Garda Rosice 5:3, M. Kačírek 3, Chudomský, Szokalo – Bureš 2, Zvolenský. Milk Star – 1. FC Dukla 1:4, Šmahel – Paďour 2, Antonič, Vojtíšek. SK Roma – Garda Rosice 6:6, Čonka st. a Čonka ml. po 2, Daniel, Gašpar – Hamerský a Bureš po 2, Fikejs, Kvapil. Legionáři – FC Newton 10:0, Danihelka a Szokalo po 3, Michal 2, Vávra, Chudomský. FC VKV – 1. FC Dukla 0:5, FC VKV – Rokytno 0:5, oba kontumačně.

Čtvrtá liga

Al Bunda Team – Chemostav Vatikán 3:4, Fic 2, Beneš – Komárek 2, Hloupý, Morávek. FC Lazaři – Macak´s Gym 7:4, Novotný 6, Vodvářka – Chmelař 2, Macas, Vančura. Ideál Holidays – SK Neslyšící 4:1, Toušovský 2, Vaverka, Marek – Vraný. Stera 3000 – Chemostav Vatikán 3:5, Andrej, Koblížek, Šafařík – Komárek, Hloupý, Turina, Morávek, Klouček. Al Bunda Team – Bad Boys 6:3, Hocque 3, Fic 2, Spěvák – Kmoníček, Posledník, Kopsa. T-String Rebel – FC Patapuf 4:4, Fuchsa 2, Bohuš, Prieložný – Vagengnecht, Macháček, Habeš, Exner. THC Terorasta – SK Systems 3:0, Zámečník, Zmítko, Jožák. FC Lazaři – SK Neslyšící 3:1, Grbavčič, Novotný, Vodvářka – Bartoš. Ideál Holidays – Macak´s Gym 5:0, Kohl 2, Andrle, Toušovský, Honzíček. T-String Rebel – SK Systems 4:1, Fuchsa 4 – Halbich. THC Terorasta – FC Patapuf 1:1, Bureš – Exner. Stera 3000 – Bad Boys 5:0, kontumačně.

Zprávy STK, DK

STK: so – divize C: sudí Hamrník, Oulický, delegát Majer, veteráni: sudí Čížek, Ledajaks. Ne – divize A i B: sudí Hamrník, Oulický, Čížek, Ouředník, deleg. Majer, Miška.

DCK – tresty ČK: Jílek (Riva), Záleský (Neslyšící) – oba 2 utkání, Květoň (Milk) - 1 utkání. 3 ŽK: Haan ( Interiér) - 1 utkání. Neřešeno: Kožený (Kosmo), Kříž ( Ohio), Martínek (Dukla), Pospíšil (Spal.), Berger ( Stav) – 1 utkání.

18.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Hledá se pamětník tábora v Letech.

Deník vyhlašuje pátrání: Hledá se pamětník tábora v Letech

Předseda ČOV Jiří Kejval.
102

Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

Jizerská 50, chodci vs. řidiči, výcvik topičů a zpěvavé dračky: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 17. až 18. února 2018.

Finále: Prokleté liché čtvrtiny Pardubic

Svitavy, Pardubice /FOTO/ - Final Four basketbalistů ve Svitavách: Pardubičtí obři doplatili na příšerné vstupy do obou poločasů.

ČSSD povede Hamáček. Ve volbách porazil Zimolu

Hradec Králové /FOTO/ - Novým předsedou ČSSD se stal dosavadní místopředseda Jan Hamáček. Delegáti mimořádného 40. sjezdu strany ho zvolili v neděli odpoledne, svůj hlas mu dalo 272 z nich. Jeho konkurent Jiří Zimola dostal 224 hlasů.

Spolupracovat s ANO, nebo ne? Kandidáti na předsedu ČSSD se neshodli

Hradec Králové - K tématu, zda by měla sociální demokracie jednat s hnutím ANO o účasti na vládě, které dopoledne na mimořádném 40. sjezdu ČSSD nastolil prezident Miloš Zeman, se ve svých nominačních projevech vyjádřilo jen několik kandidátů na předsedu ČSSD.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT