Hned patnáct adeptů. Přesně tolik hráčů fotbalové TIP ligy čtenářů Pardubického deníku získalo v jedenáctém kole šestnáct bodů. K Supertrefě měli nejblíže tři. Vítěze MILANA SHEJBALA st. vynesl k vavřínu celkový počet nasbíraných bodů. Nedostalo se tak na Pavla Štěpánka ani Miloslavu Topičovou. V čele celkového pořadí se drží Jaromír Pýcha. Co drží, vede se slibným náskokem devíti bodů. Soutěži týmů zatím šéfují Mikanovi, ovšem na záda jim dýchají tři soupeři.

Výsledky 11. kola

1.  Živanice – Vyšehrad 2  (1:2)
2. Horky n. J. – Pardubice B 1  (3:0)
3. Lanškroun – Holice 1   (2:1)
4. Litomyšl – Moravany 1  (3:0)
5. Horní Ředice – Přelouč 0   (1:1)
6. Rohovl. Bělá – Vys. Mýto B 1  (1:0)
7. Choltice – Libišany 2 (2:4)
8. Horní Jelení – Skuteč 0 (3:3)
9. Torpedo Pce – Rohoznice 1 (7:0)
10.Moravany B – Staré Hradiště 1 (2:1)

Supertrefa: 37 branek

Jednotlivci po 11. kole

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 13 116
PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 13 107
PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 13 104
PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 13 104
PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 13 104
PA0103 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 16 101
PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 13 101
PA0091 Marek Balínek, Pardubice 13 101
PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 13 101
PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 10 101
PA0212 Luděk Horčička, Holice 13 98
PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 13 98
PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 13 98
PA0022 Petr Novotný, Pardubice 13 98
PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 13 98
PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 10 98
PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 10 97
PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 10 97
PA0213 Aleš Horčička, Holice 16 95
PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 16 95
PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 16 95
PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 16 95
PA0174 Radek Balán, Škudly 13 95
PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 13 95
PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 13 95
PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 13 95
PA0017 Milan Linha, Pardubice 13 95
PA0018 Petr Linha, Pardubice 13 95
PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 13 95
PA0129 Aleš Mužík, Srch 13 95
PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 13 95
PA0165 Milan Cimfl, Břehy 13 93
PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 13 93
PA0164 Martin Cimfl, Břehy 13 92
PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 13 92
PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 13 92
PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 13 92
PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 13 92
PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 13 92
PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 13 92
PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 13 92
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 13 92
PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 13 92
PA0093 Marek Tichý, Pardubice 13 92
PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 10 92
PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 10 92
PA0206 František Tomiška, Pardubice 10 92
PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 7 92
PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 13 90
PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 13 90
PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 13 90
PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 13 90
PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 13 90
PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 13 90
PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 16 89
PA0161 Martin Malega, Pardubice 13 89
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 13 89
PA0194 Petr Vorel, Veselí 13 89
PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 10 89
PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 89
PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 10 89
PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 10 89
PA0117 Jiří Pitra, Mentour 10 89
PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 10 89
PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 10 89
PA0124 Terezia Roubinková, Skalica 7 89
PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 16 86
PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 16 86
PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 13 86
PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 13 86
PA0077 Petra Matúšů, Sezemice 13 86
PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 10 86
PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 10 86
PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 10 86
PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 86
PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 10 86
PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 10 86
PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 10 86
PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 7 86
PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 7 86
PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 13 85
PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 13 85
PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 7 84
PA0190 Josef Dvořák, Veselí 16 83
PA0081 Milan Bukač, Sezemice 13 83
PA0186 Bamba Čermák, Dašice 13 83
PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 13 83
PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 13 83
PA0135 Libor Šafář, Srch 13 83
PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 13 83
PA0116 Přemysl Pitra, Holice 10 83
PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 10 83
PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice u Holic 7 83
PA0112 Hana Kopová, Poběžovice u Holic 7 83
PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 4 83
PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 13 82
PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 10 82
PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 13 80
PA0191 Petra Horáková, Veselí 13 80
PA0189 Petr Kočí, Veselí 13 80
PA0131 Eva Marečková, Zminný 13 80
PA0138 Eva Sokolová, Pardubice 13 80
PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 13 80
PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 13 80
PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 10 80
PA0141 Matěj Košťál, Pardubice 7 80
PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 10 79
PA0195 Václav Horák, Veselí 10 78
PA0198 Miroslav Bříza, Valy 16 77
PA0158 Viky Kožený, Veselí 13 77
PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 13 77
PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 13 77
PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 13 77
PA0003 Pavel Šimek, Dašice 13 77
PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 13 77
PA0051 František Kaplan, Moravany 10 77
PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 10 77
PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 10 77
PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour 10 77
PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 10 77
PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 10 77
PA0054 Marek Valenta, Pardubice 10 77
PA0187 Jiří Marek, Pardubice 7 77
PA0104 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 77
PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 13 76
PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 4 76
PA0069 Josef Kroulík, Moravany 16 74
PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 13 74
PA0132 Martin Mareček, Zminný 10 74
PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 10 74
PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 7 74
PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 7 74
PA0184 Jiří Špaček, Dašice 7 74
PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 4 74
PA0035 Jiří Michek, Pardubice 4 74
PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 4 74
PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 4 74
PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 4 74
PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 16 73
PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice 16 71
PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 16 71
PA0123 Pavel Barvíř, Zlín 13 71
PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 13 71
PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 13 71
PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 13 71
PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 13 71
PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 10 71
PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 7 71
PA0026 Václav Šimr, Kostěnice 7 71
PA0046 René Živný, Pardubice 7 71
PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 4 71
PA0038 Josef Linhart, Pardubice 4 70
PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 13 69
PA0090 Monika Horáková, Pardubice 10 68
PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 10 68
PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 10 68
PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice 10 68
PA0185 Pavel Čermák, Dašice 7 68
PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 7 68
PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice 10 67
PA0220 Hana Machová, Pardubice 4 67
PA0193 František Kutílek, Veselí 10 66
PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 7 66
PA0084 Jan Kouřil, Pardubice 16 65
PA0115 František Topič, Dolní Ředice 13 65
PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymb. 10 65
PA0142 Jan Košťál, Pardubice 10 65
PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 10 65
PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 4 65
PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice 4 65
PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 4 65
PA0031 Radek Paďour, Mentour 4 65
PA0155 Jan Šál, Veselí 1 65
PA0160 Andrea Kožená, Veselí 13 64
PA0223 Lada Školníková, Pardubice 4 64
PA0175 Iva Balánová, Škudly 10 62
PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 10 62
PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 4 62
PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 4 62
PA0107 Petra Bakešová, Pardubice 1 62
PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 10 61
PA0037 M. Málek, Pardubice 13 59
PA0105 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 4 59
PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 1 59
PA0221 David Hamáček, Pardubice 13 58
PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 10 58
PA0147 Ventil Slavík, Moravany 10 56
PA0228 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 7 56
PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice 7 56
PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí 4 56
PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 5 55
PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany 0 55
PA0167 Petra Balánová, Škudly 10 53
PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice 10 53
PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 13 50
PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 7 50
PA0094 Tomáš Vorel, Choltice 7 50
PA0139 Lenka Králová, Pardubice 4 50
PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 50
PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 7 47
PA0197 Masch , Veselí 4 47
PA0229 Josef Dolek, Pardubice 13 46
PA0082 Michal Vorel, Choltice 13 46
PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 0 45
PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 0 42
PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 0 42
PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 42
PA0052 Jan Kubát, Pardubice 8 40
PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov 8 40
PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany -2 38
PA0231 Dana Košťálová, Pardubice 4 35
PA0156 Jana Šálová, Veselí 1 33
PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 0 33
PA0106 Marie Moníková, Ráby 13 32
PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 0 31
PA0188 Ondřej Ais, Veselí 10 29
PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 28
PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 28
PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 0 25
PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 0 24
PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice -8 23
PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 0 16
PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 16
PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 0 16
PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 16
PA0230 Květoslav Gregor, Pardubice 0 12
PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10
PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 8
PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7
PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 0 6
PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4

Družstva po 11. kole

Mikanovi 30 295
Horčičkovi 42 294
Mařeny 39 294
Pýchovi – Roveň 36 294
FK Pardubice A 39 285
Indiáni 39 283
MMM – 1 39 277
Fabka 69 30 276
VlaFiA 39 276
Dukla 36 276
Olymp 39 273
Zdravotníci 39 270
Mimoni 39 270
AFK Ostřešany 39 269
Druhej dech 39 267
LaPeLa 39 264
Pytláci 39 264
Dragon 36 261
Slavia K. 27 261
Titanic 39 255
SK Vehykl 30 252
JoJoJa 45 250
North Star 30 249
Veselka 39 246
TPL 36 246
Barva 27 244
Motyčkovi 39 244
Veselí 2 42 243
FC Koloděje 27 237
Mára 33 231
Dynamo 27 230
Hojda Team 36 228
Důchodci Ostrov Dašice 27 225
Sparta 11 12 222
Jaroslaváci 18 219
Bongo 39 218
Zelináři 27 212
Veselí 1 27 211
Václav 49 39 211
Balánovi 33 210
Královští Sokolové 21 204
HaMaHa 27 204
Beksa 30 204
Veselí 3 24 199
Slovan 27 198
Tatus 33 198
VS Team 24 195
Plechy Team 27 171
Bígl 9 154
Beranovi 0 117
Monk Team 6 117
D.K.G. 17 93
Červeno – bílý 0 72
Jednota 0 63
Dynamo 2 0 46