H. MĚSTEC – LIBIŠANY 1:2
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Heřmaňák nás chtěl tak trošku rozkopat. Myslím ale, že jsme se s tím vyrovnali. V první půli dobře šlapala naše osa Šimon, Horyna, Brož a vepředu Machala. Soupeře jsme přehrávali a dostali se do pohodového vedení 2:0. Bohužel několik vteřin před koncem první půle jsme inkasovali a ta druhá se proměnila v litý boj. Nicméně jsme domácí do ničeho nepustili a naše vítězství je naprosto zasloužené."

POMEZÍ – PARDUBIČKY 3:4

Stanislav Procházka, asistent Pardubiček: „Utkání nezačalo příznivě. Do páté minuty jsme po chybě ve středu hřiště inkasovali. Náš nekoncentrovaný výkon pokračoval a naše kiksy soupeř využil ke vstřelení dalších dvou branek. Po dvaceti minutách jsme byli zralí na ručník. Vývoj se začal měnit po vyloučení domácího hráče, který nesmyslně oplácel. Do poločasu jsme snížili, když Tichý parádně vymetl z dvaceti metrů šibenici. Po přestávce jsme soupeře přehrávali a postupně získávali tlak. Z něho jsme vytěžili vyrovnání. Nejdříve se prosadil Králík a po něm Krejčí. V 88. minutě po střele Münzbergera tečoval míč Králík a dokonal obrat na 4:3. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme zaslouženě vyhráli."

D. ÚJEZD – HRADIŠTĚ 12:1

Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Výsledek je děsivý a hlavně vše vypovídající. Ve druhé minutě jsme prohrávali 0:2 a před námi byl celý zápas. Domácí nás školili hlavně v pohybu, a samozřejmě jim nechyběla rychlost. V okleštěné sestavě jsme neměli nárok konkurovat."

ÚSTÍ N. O. – H. JELENÍ 1:1
penalty 6:7
Roman Hendrych, hrající asistent Horního Jelení: „První poločas jsme byli jednoznačně lepší a po zásluze jsme od sedmé minuty vedli. Vytvořili jsme si i další šance, které jsme však neproměnili. Po pauze na nás domácí vlétli a byli naopak oni výrazně lepší. Po zásluze vyrovnali a penalty už pak byly loterií. Rozhodl je Jozl, který jako jedenáctý penaltu dal a pak ji ústeckému gólmanovi chytil. Remíza byla zasloužená."