Pardubičky – Svitavy B 1:1
V Pardubičkách se odehrál fotbal rozdílných poločasů. Ve 26. minutě se prosadili hosté, kteří v první půli soupeře k ničemu nepustili. Po přestávce ale začal úřadovat střídající Jonáš. Nejdříve v 53. minutě vyrovnal a poté z malého vápna ve skluzu překopl bránu.
Fakta – branky: 53. P. Jonáš – 26. Klusák. Rozhodčí: Horníček. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Poločas: 0:1. Pardubičky: Vlček – Hála, Kopřiva, Škopek, Rössler – Froš, Sokol, Mráz (46. P. Jonáš), Svoboda (67. Luptovský) – Tesner (88. Poláček), Krejčí.

Srch – Zámrsk 2:0
Domácím se povedl vstup, když Hurtou využili hned první šanci. Stejný hráč se prosadil i před přestávkou. Vystřelil přes clonící hráče a míč po teči zapadl do sítě. Ve druhé půli Srch přenechal iniciativu poslednímu celku tabulky, ale gólová odpověď nepřišla.
Fakta – branky: 5. a 40. Hurta. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Poločas: 2:0. Srch: Hála – Zeman, Dvořák, Brož, Tměj – Kršák, Daněk, Práchenský (88. Beran), Tměj – Maivald (72. Doležal), Hurta (86. Víšek).

Letohrad B – Valy 5:3
Letohrad přehrával soupeře v kombinaci a hlavně v proměňování šancí. Valy se dostaly do hry až za stavu 0:4. Snížily na rozdíl dvou gólů, ale ten pátý v jejich síti lámal vaz.
Fakta – branky: 12. a 22. Kabourek, 52. a 82. Lorenc, 55. Černohous – 62. a 88. Bažant, 72. Kolman. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Valy: Skalický –  M. Plosza, J. Plosza, Jeřábek, Veselý – Mihovský, Pleskot, Půlpán, Cápay – Bažant, Kolman.

Chrudim C – Staré Hradiště 1:0 (0:0).