Roveň – Křičeň 2:4
Lepší návrat na domácí pažit si nelze představit! Tomáš Krpata, pravidelně hrající krajské soutěže, chtěl vyladit formu po zranění na „svém" roveňském hřišti. A hned v první minutě dalekonosnou ránou skóroval… Hosté nesvěsili zbraně a otočili, vidět byl zejména nestárnoucí Urbanec. Jenže v poslední osmiminutovce si domácí dvěma góly urvali všechny body.
Fakta – branky: 1. Krpata, 60. Vach – 54. a 84. Urbanec, 5. Blažek, 86. Biath. Rozhodčí: Málek. Bez karet. Diváků: 70. Poločas: 1:1. Roveň: Baláš – Mládek, Kašpar, Krpata, Mikuláš, Štancel, Vach, Madák, Absolon, Kaplan, Pekárek. Střídali: Žatecký, Shejbal, Kučera, Šándor. Křičeň: Tichý – Malý, Půlpán, Hanzl, Gloza, Urbanec, Pilc, Šprync, Tomášek, Biath, Blažek. Střídali: Ryšavý, Kopáč.

Srch – Moravany B 3:1
Domácí Titanic dominoval utkání od výkopu do závěrečného hvizdu. Po deseti minutách uklidil centr Maivalda do brány Pešek. Náskok poté dvakrát navýšil po důmyslných akcích Vojíř. Srch přidal i čtvrtou branku, Tměj ovšem dostal míč za záda vlastního gólmana Mičjana.
Fakta – branky: 59. a 61. Vojíř, 10. Pešek – 80. Tměj (vlastní). Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Srch: Mičjan – Zeman (69. Víšek), Doležal, Šmíd, Tměj – Pešek (61. Hurta), Kršák, Práchenský, Maivald – Vojíř, Kopecký (80. Mužík). Moravany B: Raba – Kopták (68. Fibikar), Kubík, Půlpán, Horák (86. Mikan) – Smejkal (63. Laksár), Bakeš, Fišer, Hynek – Švadlenka, Král.

Rosice – Dašice 2:2
Rosičtí vedli až do 75. minuty, kdy Jakub Englich srovnal střelou z hranice vápna. Ačkoli domácí opět vedli, mnoho šancí spálili. A proto trefil bod pro Dašice Buchtele.
Fakta – branky: 20. Šebek, 80. Ji. Růžička – 75. J. Englich, 89. Buchtele. Rozhodčí: Derner. ŽK: 3:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Rosice: Šutovec – Voleský (61. Pipek), Červenka, Pozdník, Pešek – Hovorka, Vratišovský (78. P. Zelinka), Ji. Růžička, Ja. Růžička – Šebek, M. Bartoš. Dašice: Černohubý – L. Vajer, O. Vajer, Hora, Kučera – Branke (61. Hegar), Buchtele, Cabicar (70. Křížek), Šmejda – J. Englich, J. Vajer.

Dříteč – Nemošice 3:0
Už po čtyřech minutách se radoval domácí Musil. Nemošice celý zápas tlačily, gól však nevykřesaly. Naopak domácí Štěpán přidal další dva fíky.
Fakta – branky: 56. a 69. Štěpán, 4. Musil. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:1. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Dříteč: Frinta – Kroupa, Vrážel, Drahokoupil, Pečinka, Bednář, Zollman, Trojan, Voženílek, Musil, Štěpán- Střídali: Nedvěd, Mužík, Vrška. Nemošice: Dufek – Mareček, Vaculík, Vítek, Řezníček, Koblížek, Kostka, Granec, Michňák, Linha, Libánský. Střídali: Derner, Cimburek.

Újezd – L. Bohdaneč 1:0
David skolil Goliáše! Předposlední Újezd zaskočil lídra z Bohdanče. Ta měla sice více šancí, domácí vítězství ale trefil z přímého kopu Koblížek.
Fakta – branka: 59. Koblížek. Rozhodčí: Oulický. ŽK: 5:5. ČK: 0:1 (84. Zackl). Diváků: 50. Poločas: 0:0. Újezd: Hývl – M. Rozsévač, Dvořáček, Chlumecký, Sobotka – Bendžík, Ja. Petříček, Koblížek, Ji. Petříček – Vohralík, J. Rozsévač. Střídali: Huňáček, Filipi, Rambousek, Jandák. L. Bohdaneč: Vlček – Zackl, Lánský, Škopek, Rössler – Kopřiva, Flekr, Kvapil, Krejčí – Rogovik, Uhlíř.

Ostřešany – Přelouč B 1:0
V prvním dějství Vácha našel Lukáše Moravce a ten pohotově obešel gólmana. Po pauze byly Ostřešany nervóznější, Přelouč toho nevyužila.
Fakta – branka: 18. L. Moravec. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 1:2. Poločas: 1:0. Diváků: 90. Ostřešany: Jahelka – Havelka, Novák, Závorka, Vilím – Fiala, Vácha, Doležal, Drbohlav – Hodás, L. Moravec. Střídali: M. Moravec, Kasal, Sekyrka. Přelouč B: Vašíček – Havlas, Dušek, Ma. Beránek, Novotný – Mi. Beránek, Hataš, Bendžík, Linhart – Volejník, Školník. Střídal: Jedlička.

Opatovice – Holice B 4:1
Divoké opatovické úniky rozhodly zápas v první půli. Hattrickem se vytáhl Richter, hosté jen symbolicky snížili.
Fakta – branky: 4., 28. a 52. Richter, 44. Jozíf – 84. Vrátil. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:3. Diváků: 50. Poločas: 3:0. Opatovice: Guldán – Baloun, Kovařík, F. Hanovec, Valenta – Hladík, Jánoš, Krsek, Jozíf – Balog, Richter. Střídali: M. Hanovec, Bartoníček. Holice B: M. Bareš – Pitra, Hlava, Vančura, Tláskal – Braun, R. Bareš, Flíger, Lát – Fotul, Vrátil. Střídali: Stehlík, Flachs.