Hradiště – Březová 1:3

Ve 23. minutě Kamitz vyrazil tvrdou střelu a dobíhající Rada doklepl míč do sítě. Na konci první půlhodiny přišel faul na hranici šestnáctky a rozhodčí neváhal nařídit penaltu. Tu proměnil Kutlák. Do druhé půle vlétli domácí jako uragán, avšak velké šance neproměnili. Snížili v 74. min Götzem po přihrávce Hýska. V závěru hosté podnikli brejk a Vorlický pečetil výhru.
Fakta – branky: Götz – Rada, Kutlák z penalty, Vorlický. Rozhodčí: Obajdin. ŽK: 1:2. Diváků: 110. Staré Hradiště: Kamitz – T. Pitterle, Hejhal, J. Pitterle, Hýsek – Lexman, Deutsch, Urbanec – Filípek (46. Vykoukal), Tesner, Stefanov (56. Götz).

Valy – Stolany 0:0

Oba týmy se zaměřily spíše na obranu, a tak šancí bylo jako šafránu. Ve 26. minutě střelu Kaciáně vytáhl Šutovec konečky prstů na roh. Vzápětí se opřel do míče Klas a jeho pumelice proletěla těsně nad břevnem. Před pauzou Michek nabil Budinskému a jeho projektil skončil pár centimetrů vedle tyče brány Bači.
Fakta – bez branek. Rozhodčí: Halva. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Valy: Šutovec – Veselý, Budinský, Jeřábek, Cápay – Matoušek (74. Petrlík), Pleskot, Michek, Kolman – Klas (87. Votápek), Hačko (90. Drábek).

Pardubice C – Živanice 2:2

Třináctá minuta se stala nešťastnou pro dorostence Kopřivu. ve snaze zabránit centru provedl skluz a míč se mu odrazil do ruky. Přísnou penaltu proměnil Podlipný. Stejný hráč orazítkoval ve 24. minutě břevno. Domácí se dočkali vyrovnání ve 40. minutě Hančem po obléhání živanické brány. Jenže pak chyboval Komárek a Podlipný dokončil sólo ukázkovým lobem. V nastavení prvního poločas Trupl při trestném kopu stáhl ve vápně F. Kopřivu a rozhodčí opět přísně ukázal na penaltový puntík. Z „desítky“ se nemýlil ani Fidra. Po přestávce brankové příležitosti rapidně ubyly.
Fakta – branky: 40. Hanč, 45. Fidra z pen. – 13. z pen. a 42. Podlipný. Rozhodčí: Hunal. ŽK: 4:3. Diváků: 80. Pardubice C: L. Zavřel – Novotný, F. Kopřiva, Táborský, Komárek (46. Rydval) – Fidra, V. Zavřel, Chovanec (26. Hanč), Braun – Štěpánek (80. Čihař), T. Kakrda. Živanice: Hlouš – Kačírek, Ferčák, Trupl, Petr – Malý, Mocanu, Balog, Podlipný – Pecivál (30. Macháček), Jelínek.

Chrudim C – Přelouč 3:4

Ve vyrovnaném prvním poločase měli lepší koncovku Chrudimští, kteří se prosadili dvakrát střelecky. V 53. minutě neproměnili dva sólové úniky a z protiútoku snížil Cichra. Touto brankou nastartoval veleobrat. Během dvaceti minut jeho spoluhráči přidali další tři góly, čímž dostali céčko do kolen.
Fakta – branky: 17. Fabián, 32. Luptovský, 82. J. Dědič – 70. a 74. Janecký, 53. Cichra, 61. Ročín. Přelouč: Poříz – Váša, Dušek, Hladík, Ulrych – Novák, Novotný, Janecký, Ročín – Koch (83. Šmejda), Cichra (88. Pištora.

Moravany – Srch 1:0

Bojovný zápas plný osobních střetů se odehrál převážně mezi vápny. Domácím zatrnulo v 63. minutě, kdy z chumlu těl vyletěla střela, která se zastavila o břevno. V 80. minutě vystřelil zpoza šestnáctky Molek a volný míč dopravil do sítě Imramovský.
Fakta – branka: 80. Imramovský. Rozhodčí: Jadrný. ŽK: 1:1. Diváků: 140. Moravany: Skalický – Krpata (90. Němeček), A. Záleský, Kulhánek, Houžvíček – Molek, Imramovský, Zahrádka, Hynek (65. Erber – Veselý, Kříž (85. Novák). Srch: Hála – Zeman, Brož, Vysoudil, Bříza – Hausner, Hurta, Kavka, Tměj – Slováček, Maivald. Střídali: Víšek, Beran.