Sokol Moravany – Rychnov na Moravě 3:2 (3:0). Branky: 13., 37. a 41. Veselý – 66. Grochol, 79. Šifra. Milan Bakeš, trenér Moravan: „Utkání ovlivnil rychlý vedoucí gól Veselého, který ač se mu herně příliš nedařilo, za poločas vstřelil další dva góly a dosáhl tak čistého hattricku. Vedení bylo zasloužené, ale naše hra nebyla přiliš dobrá. Po přestávce jsme do 60. minuty spálili tři čisté gólové šance, soupeř jsme dost podcenily. Ten snížil až na 3:2, další šance si již nevypracoval, ale dva závary před naší brankou vyrovnáním hrozily. S výsledkem jsem spokojen, ale hru musíme vylepšit.“ Jindřich Šmída, předseda FC Rychnov na Moravě: „Škoda nezvládnutého prvního poločasu. Věřím, že kdybychom do přestávky inkasovali o gól méně, tak jsme byli schopni s výsledkem něco udělat. V posledních dvaceti minutách jsme soupeře hodně tlačili…“

I. A TŘÍDA: SK Holcim Prachovice – Valy 2:5 (0:2). Branky: 67. Jerusalém, 69. Budinský – 17. Budinský, 23. a 67. Betlach, 49. M. Bažant, 69. Kolman. Ladislav Vašíček, trenér Valů: „Postově jsme mužstvo srovnali a konečně dali do hry srdíčko. Pochvalu zasluhuje celý mančaft, který oproti soupeři pracoval jako tým a to rozhodlo. Kdybychom vstřelili o 3 – 4 góly víc, nikdo by se nemohl divit. Hlavně tuto výhru musíme potvrdit s Králíkama.

Dolní Újezd – Sokol Staré Hradiště 0:1 (0:1). Branka: 3. Pecháček z trestného kopu. František Jandáček, trenér Dolního Újezda: Za celou svou fotbalovou kariéru jsem takový zápas nezažil. Hlavní vinu dávám rozhodčímu, který utkání od 15. minuty absolutně nezvládl a utkání se dohrálo se jenom zázrakem. Na hřišti bylo velmi mnoho hrubých faulů, nesportovního chování a dalších věcí, které tam v žádném případě nepatří. Toto divadlo vyvrcholilo v závěru zápasu, když vyloučený hráč hostů Pecháček už v civilu vyprovokoval mezi lavičkami potyčku s diváky a pět minut se nehrálo. O fotbale se proto vůbec nedá mluvit. Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Do utkání jsme vstoupili dobře, Pecháček zajistil vedení a vedení mohli potvrdit druhým gólem Urbance. Ten posléze byl nevybíravě sražen, došlo ke strkanici a slovním útokům na napadeného Urbance. Situaci rozhodčí Šejna vyřešil nespravedlivě. Hlavního viníka potrestal žlutou kartou a Pecháčka, který chránil Urbance, vyloučil. Nepřátelské prostředí gradovalo, došlo i k napadení naší lavičky a pěstní úder do hlavy Hejhala divákem. Náš hráč musel později vyhledat zdravotní pomoc. Zvažovali jsme i odvolání mužstva ze hřiště. Někteří diváci neunesli nepříznivý vývoj zápasu, ač jsme hráli v devíti, protože byl vyloučen Kouba po druhé žluté . Z toho vznikla frustrace a následně i napadání naší lavičky. Někteří funkcionáři a příznivci by měli hledat příčinu neúspěchu u sebe. Přes výhru jsme byli po utkání hodně znechuceni…“