Nemohlo to trvat věčně. Střelci se v poslední době činili, a tak se hráči TIP ligy nechali unést při určování celkového počtu branek. A Supertrefa rozsekávala duel šestnáctibodových. Po něm se raduje PAVEL ŠIMEK, který byl v odhadu o dva góly (38) střízlivější než Pavel Marek.

VÝSLEDKY 9. KOLA

1. Pardubice – Hradec Králové 0 (0:0)
2. Živanice – Štěchovice 1   (2:1)
3. Čáslav – Pardubice B 1  (2:0)
4. Česká Třebová – Moravany 1   (2:1)
5. Svitavy – Holice 1  (1:0)
6. Přelouč – Pardubičky 1  (2:0)
7. St. Mateřov – Řečany n. L. 2  (1:2)
8. Lázně Bohdaneč – Nasavrky 1 (4:0)
9. Choltice – Stolany 1  (3:1)
10.Horní Jelení – Proseč 0 (2:2)

Supertrefa: 26 branek

JEDNOTLIVCI PO 9. KOLE

PA0144 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 10 96
PA0150 Lukáš Moravec, Ostřešany 13 87
PA0208 Vladimír Mikan, Horní Roveň 10 84
PA0061 Vanes Ratajová, Litětiny 10 84
PA0127 Michal Pehanič, Pardubice 7 84
PA0073 Pavel Štěpánek, Horní Jelení 7 84
PA0214 Zbyněk Horčička, Holice 13 81
PA0022 Petr Novotný, Pardubice 13 81
PA0029 Vladimír Paďour st., Pardubice 10 81
PA0092 Mirek Balínek, Pardubice 7 81
PA0091 Marek Balínek, Pardubice 7 81
PA0207 Tomáš Mikan, Horní Roveň 10 80
PA0209 Jana Mikanová, Horní Roveň 10 80
PA0212 Luděk Horčička, Holice 10 78
PA0048 Tomáš Štěpánek, Moravany 10 78
PA0045 Otto Jansa, Lázně Bohdaneč 7 78
PA0023 Dagmar Novotná, Pardubice 7 78
PA0206 František Tomiška, Pardubice 13 75
PA0174 Radek Balán, Škudly 10 75
PA0058 Milan Cimfl, Litětiny 10 75
PA0060 Milánek Cimfl, Litětiny 10 75
PA0181 Jana Dubišarová ml., Pardubice 10 75
PA0215 Miroslava Horčičková, Holice 10 75
PA0017 Milan Linha, Pardubice 10 75
PA0019 Tomáš Linha, Pardubice 10 75
PA0018 Petr Linha, Pardubice 10 75
PA0216 Čestmír Zámečník, Pardubice 10 75
PA0210 Jiří Kučera, Úhřetická Lhota 7 75
PA0012 Evžen Pospíšil, Srch 7 75
PA0039 Tomáš Havránek, Pardubice 4 75
PA0055 Karel Krejcar, Pardubice 4 75
PA0103 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 75
PA0059 Markéta Cimflová, Litětiny 10 73
PA0169 Dominik Janáček, Přelouč 10 73
PA0170 Karolína Nováková, Přelouč 10 73
PA0172 Ludvík Vorlíček, Přelouč 10 73
PA0168 Luboš Vorlíček, Přelouč 10 73
PA0171 Lenka Vorlíčková, Přelouč 10 73
PA0173 Milan Wiesner, Přelouč 10 73
PA0165 Milan Cimfl, Břehy 5 73
PA0145 Eva Pýchová, Dolní Roveň 13 72
PA0044 David Jansa, Lázně Bohdaneč 10 72
PA0079 Filip Kubizňák, Sezemice 10 72
PA0080 Anna Matúšů, Sezemice 10 72
PA0129 Aleš Mužík, Srch 10 72
PA0002 Vladimír Paďour ml., Pardubice 10 72
PA0143 František Pýcha, Dolní Roveň 10 72
PA0164 Martin Cimfl, Břehy 7 72
PA0213 Aleš Horčička, Holice 7 72
PA0075 Ladislav Kubizňák, Sezemice 7 72
PA0078 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 7 72
PA0166 Marie Lemberková, Štěpánov 7 72
PA0009 Milan Shejbal ml., Pardubice 7 72
PA0134 Miroslav Šafář, Srch 7 72
PA0093 Marek Tichý, Pardubice 7 72
PA0032 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 4 72
PA0057 David Chrobok, Hradec Králové 4 72
PA0178 Milan Popilka, Sedlíšťka 1 72
PA0183 Josef Jiráň ml., Hrádek 13 69
PA0043 Vítězslav Jansa, Lázně Bohdaneč 10 69
PA0117 Jiří Pitra, Mentour 10 69
PA0205 Zuzana Rosická, Doubravice 10 69
PA0025 Jiří Flekač st., Pardubice 7 69
PA0010 Laďka Chmelenská, Pardubice 7 69
PA0013 Pavel Kalhous, Pardubice 7 69
PA0011 Milan Shejbal jun., Pardubice 7 69
PA0081 Milan Bukač, Sezemice 4 69
PA0186 Bamba Čermák, Dašice 4 69
PA0005 Josef Slabý, Pce – Svítkov 4 69
PA0141 Matěj Košťál, Pardubice 1 69
PA0124 Terezia Roubinková, Skalica -2 69
PA0041 Pavel Marek, Mikulovice 16 66
PA0162 Marcela Kubelková, Pardubice 13 66
PA0104 Miloš Plecháček st., Vel. Koloděje 13 66
PA0211 Vladislav Imramovský, Ostřešany 10 66
PA0076 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 10 66
PA0161 Martin Malega, Pardubice 10 66
PA0016 Pavel Maschke, Lohenice 10 66
PA0077 Petra Matúšů, Sezemice 10 66
PA0204 Michal Zámečník, Pardubice 10 66
PA0202 Jindřich Dubišar, Pardubice 7 66
PA0163 Viwis Eksler, Vamberk 7 66
PA0135 Libor Šafář, Srch 7 66
PA0049 Pavel Štěpánek, Moravany 7 66
PA0053 Jiří Valenta, Pardubice 7 66
PA0194 Petr Vorel, Veselí 7 66
PA0226 Patrik Motyčka, Dolní Roveň 13 65
PA0038 Josef Linhart, Pardubice 10 65
PA0071 Marian Sýkora, Ostřešany 10 65
PA0222 Bohumil Kvoch, Lány na Důlku 7 65
PA0153 Radek Slavík, Pce – Svítkov 4 65
PA0190 Josef Dvořák, Veselí 13 63
PA0024 Jiří Flekač ml., Pardubice 13 63
PA0072 Roman Štěpánek, Horní Jelení 13 63
PA0137 Radek Ipser, Starý Mateřov 10 63
PA0116 Přemysl Pitra, Holice 10 63
PA0035 Jiří Michek, Pardubice 7 63
PA0007 Milan Shejbal st., Pardubice 7 63
PA0006 Jaroslav Švihovec, Pardubice 7 63
PA0054 Marek Valenta, Pardubice 7 63
PA0046 René Živný, Pardubice 7 63
PA0151 Miloš Dospiva, Ostřešany 4 63
PA0050 Marie Kaplanová, Moravany 4 63
PA0111 Miroslav Kopa, Poběžovice u Holic 4 63
PA0112 Hana Kopová, Poběžovice u Holic 4 63
PA0042 Stanislava Marková, Mikulovice 4 63
PA0140 Láďa Daněk, Pardubice 1 63
PA0219 Karel Hamáček, Pardubice 7 62
PA0125 Stanislav Barvíř, Podlíšťany 10 61
PA0003 Pavel Šimek, Dašice 16 60
PA0036 Ladislav Synek, Pardubice 13 60
PA0191 Petra Horáková, Veselí 7 60
PA0136 Pavel Ipser, Starý Mateřov 7 60
PA0189 Petr Kočí, Veselí 7 60
PA0056 Jana Krejcarová, Pardubice 7 60
PA0118 Jiří Pitra ml., Mentour 7 60
PA0176 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 7 60
PA0008 Tomáš Shejbal, Pardubice 7 60
PA0133 Miroslav Mareček, Zminný 4 60
PA0131 Eva Marečková, Zminný 4 60
PA0015 Lukáš Maschke, Lohenice 4 60
PA0110 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 60
PA0085 Josef Svoboda, Pardubice 4 60
PA0086 Jakub Svoboda, Pardubice 4 60
PA0087 Jarmila Svobodová, Pardubice 4 60
PA0128 Libuše Vlčková, Pardubice 4 60
PA0051 František Kaplan, Moravany 1 60
PA0187 Jiří Marek, Pardubice 1 60
PA0179 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 1 60
PA0182 Josef Jiráň st., Hrádek 7 59
PA0195 Václav Horák, Veselí 4 58
PA0158 Viky Kožený, Veselí 13 57
PA0159 Ladislav Šál, Pelechov 13 57
PA0026 Václav Šimr, Kostěnice 13 57
PA0074 Jitka Štěpánková, Horní Jelení 13 57
PA0107 Petra Bakešová, Pardubice 10 57
PA0070 Roman Jinoch, Ostřešany 10 57
PA0030 Marie Paďourová, Pardubice 7 57
PA0027 Zdenka Šulcová, Pardubice 7 57
PA0132 Martin Mareček, Zminný 4 57
PA0155 Jan Šál, Veselí 4 57
PA0180 Jana Dubišarová, Pardubice 1 57
PA0146 Ludvík Motyčka, Dolní Roveň 1 57
PA0149 Vladimír Slavík, Moravany 1 57
PA0034 Miroslava Michková, Pardubice 1 55
PA0123 Pavel Barvíř, Zlín 7 54
PA0004 Ladislav Bezdíček, Pardubice 7 54
PA0185 Pavel Čermák, Dašice 7 54
PA0069 Josef Kroulík, Moravany 7 54
PA0033 Jiří Mládek, Pardubice 7 54
PA0196 Michal Nejedlo, Veselí 7 54
PA0184 Jiří Špaček, Dašice 4 54
PA0114 Miloslava Topičová, Dolní Ředice 4 54
PA0198 Miroslav Bříza, Valy 1 54
PA0014 Tomáš Pecka, Mělice 1 54
PA0105 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 1 54
PA0148 Vojtěch Slavík, Moravany 1 54
PA0138 Eva Sokolová, Pardubice 1 54
PA0220 Hana Machová, Pardubice 10 53
PA0225 Petr Motyčka, Dolní Roveň 10 53
PA0203 Jan Jiráň, Pardubice 7 53
PA0193 František Kutílek, Veselí 7 52
PA0175 Iva Balánová, Škudly 7 51
PA0119 Martina Formanová, Horní Ředice 7 51
PA0040 Zuzana Havránková, Pardubice 7 51
PA0031 Radek Paďour, Mentour 7 51
PA0120 Václav Půlpán, Horní Ředice 7 51
PA0113 Lucie Topičová, Dolní Ředice 7 51
PA0001 Jaroslav Vodička, Pardubice 7 51
PA0192 Jaroslav Volejník, Veselí 7 51
PA0090 Monika Horáková, Pardubice 1 51
PA0089 Alena Knappeová, Pardubice 1 51
PA0122 Radoslava Marková, Pardubice 1 51
PA0088 Hana Sejkorová, Pardubice 1 51
PA0224 Nikol Košťálová, Pardubice -2 50
PA0121 Aneta Formanová, Horní Ředice 7 49
PA0199 Miki Matějka, Pce – Svítkov 5 48
PA0047 Tereza Štěpánková, Moravany 1 48
PA0083 Marek Sejkora, Pardubice 4 47
PA0223 Lada Školníková, Pardubice 4 47
PA0063 Alena Francová, Pečky u Nymb. 7 45
PA0062 Ondra Lukačišin, Pce – Svítkov 7 45
PA0067 Tomáš Treichel, Nový Bydžov 0 45
PA0218 Miroslav Henžlík, Pardubice 4 44
PA0160 Andrea Kožená, Veselí 0 44
PA0028 Bohuslav Šulc, Pardubice 10 42
PA0037 M. Málek, Pardubice 7 42
PA0115 František Topič, Dolní Ředice 7 42
PA0228 Drahoš Daněk, Rychnov n. K. 4 42
PA0147 Ventil Slavík, Moravany 4 42
PA0084 Jan Kouřil, Pardubice 1 42
PA0157 Ladislav Šejbl, Lodenice 1 42
PA0065 Marie Beranová, Jeníkovice 0 42
PA0064 Vladimír Havránek, Nový Bydžov 0 42
PA0068 Monika Treichlová, Nový Bydžov 0 42
PA0142 Jan Košťál, Pardubice -2 42
PA0139 Lenka Králová, Pardubice -2 42
PA0221 David Hamáček, Pardubice 1 41
PA0102 Miloš Plecháček ml., Skřivany 10 39
PA0201 Iva Doležalová, Pardubice 7 39
PA0094 Tomáš Vorel, Choltice 7 39
PA0167 Petra Balánová, Škudly 7 36
PA0130 Tomáš Mareček, Zminný 4 36
PA0126 Marie Barvířová, Podlíšťany 1 36
PA0197 Masch , Veselí 0 33
PA0066 Jiří Beran, Jeníkovice 0 33
PA0229 Josef Dolek, Pardubice 1 32

PA0098 Thomas Horn, Staré Hradiště 0 31
PA0200 Vladan Matějka, Pce – Svítkov 11 30
PA0108 Zdena Čermáková, Skřivany 1 30
PA0156 Jana Šálová, Veselí 10 28
PA0095 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 28
PA0096 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 28
PA0052 Jan Kubát, Pardubice 2 27
PA0021 Markéta Komárková, Pardubice 0 25
PA0109 Anna Jiroutová, Slepotice 1 24
PA0231 Dana Košťálová, Pardubice 1 24
PA0217 Adam Frančík, Staré Hradiště 0 24
PA0082 Michal Vorel, Choltice 7 23
PA0188 Ondřej Ais, Veselí 7 18
PA0101 Luboš Bašta, Staré Hradiště 0 16
PA0099 Petra Frančíková, Staré Hradiště 0 16
PA0100 Mike Horn, Staré Hradiště 0 16
PA0097 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 16
PA0106 Marie Moníková, Ráby -5 15
PA0230 Květoslav Gregor, Pardubice 0 12
PA0177 Marie Popilková, Sedlíšťka 0 10
PA0020 Hana Kužilková, Pardubice 0 8
PA0152 Miroslav Cuhorka, Přelouč 0 7
PA0227 Petra Baštová, Staré Hradiště 0 6
PA0154 Lubomír Hartman, Chvaletice 0 4

DRUŽSTVA PO 9. KOLE

Mikanovi 30 244
Pýchovi – Roveň 33 240
Mařeny 21 234
Horčičkovi 30 231
FK Pardubice A 30 225
Indiáni 30 223
Zdravotníci 30 219
Mimoni 30 219
Dukla 27 219
Fabka 69 33 219
MMM – 1 19 217
VlaFiA 27 216
AFK Ostřešany 27 215
Olymp 21 213
Druhej dech 24 210
SK Vehykl 27 210
Slavia K. 15 207
LaPeLa 27 204
Pytláci 33 204
Dragon 30 198
Titanic 21 195
FC Koloděje 12 195
Dynamo 24 194
Veselka 18 192
North Star 27 192
Jaroslaváci 9 192
Barva 15 184
Veselí 2 27 183
JoJoJa 27 181
TPL 15 180
Sparta 11 12 180
Mára 12 177
Hojda Team 12 177
Důchodci Ostrov Dašice 15 177
Motyčkovi 24 175
Veselí 1 21 169
Slovan 15 162
Balánovi 24 162
Zelináři -3 161
Královští Sokolové 0 159
Bongo 26 158
HaMaHa 18 156
Beksa 3 153
VS Team 6 153
Václav 49 21 151
Tatus 18 147
Veselí 3 11 145
Plechy Team 15 129
Bígl 15 127
Beranovi 0 117
Monk Team 6 96
Červeno – bílý 0 72
D.K.G. 2 68
Jednota 0 63
Dynamo 2 0 46