Chystá se výlet na hřiště nejoblíbenějšího druholigového soupeře.

Pardubice nikoho neškolí tak jako Bohemians. Tři vzájemné zápasy, 12 nastřílených gólů, 9 bodů. Tady není absolutně co řešit.
„ My někdy ale tuhle nepříznivou bilanci musíme protrhnout. Nejlépe už teď v sobotu," bojovně vyhlašuje na klubové webu kouč Bohemians Miloš Sazima.
Uvědomuje si, že co nejdříve je třeba něco dělat se zoufalým postavením v tabulce.  Bohemians jsou s 15 body předposlední. Vůbec jim navíc nepomohl start do jara, padli na hřišti posledního Vltavínu…

Sazima dostal přes zimu do rukou úplně jiný tým. Posílili ho například Radek Hochmeister s Filipem Klapkou, kteří působili v Hradci Králové a na Střížkově se nečekaně objevil i pardubický bek David Norek, který měl na podzim našlápnuto do Baníku Ostrava.
„My víme, že to bude těžké, protože soupeř prakticky vyměnil skoro celý kádr a je silnější než na podzim. Ale chceme tři body, přikovat Střížkov ke spodu tabulky a nám tímhe vítězstvím zajistit klidnější jaro," jasně vyhlašuje Jiří Krejčí, trenér Pardubic.
Jeho soubor začal po zimní pauze ideálně, doma „smáznul" Vlašim 2:0. Navíc vyšly i změny v sestavě, kdy se na levém kraji obrany chytil Tomáš Pospíšil a před ním hodně aktivně operoval Tomáš Dostálek.  „My o jejich kvalitách moc dobře víme. Pardubicím pak hru tvoří především Hundák, Jeřábek a Rešetár," ukázal přehled Sazima.
Sestřelí Pardubice jeho tým i počtvrté?