I. A TŘÍDA

R. Bělá – Pardubičky 2:2
penalty 3:4
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Stejně jako před čtrnácti dny, opět jsme ztratili vyhraný zápas. Jen s tím rozdílem, že soupeř tentokrát vyrovnal až v 92. minutě a rozhodčí zároveň zápas ukončil. Místo toho, abychom utkání rozhodli, tak jsme si vykoledovali vyrovnání, a to ještě pomlázka nebyla. Přitom Šlégr šel třikrát sám na brankáře, pokaždé vyšel na prázdno. Vrchol byl, když v posledním případě udělal kličku i brankáři. Zívala na něj prázdná brána, místo toho aby pohodlně, jeden metr před ní zakončil, nahrával na Kotajneho, a tomu soupeř míč vypíchl. Penalty nebudu komentovat. "
Stanislav Procházka, vedoucí mužstva Pardubiček: „Utkání jsme začali velmi dobře a hned v úvodu jsme šli do vedení po Svatoňově trefě. Domácí byli v úvodu viditelně zaskočeni, ale postupně se zlepšovali a získávali převahu. Tu také po standardní situaci korunovali vyrovnávacím gólem. Bohužel před poločasem přišla další standardka a Bělá otočila vývoj skóre. O přestávce jsme si řekli co chceme hrát, ale náš projev byl zcela jiný. Na lavičce to pak bylo o infarkt. Někdy si připadáme, že mluvíme turecky. Hráči buď nevnímají, nebo jsou zcela mimo. Domácí tak v poklidu a bez výrazné snahy kráčeli k vítězství. Přestože nehráli nijak oslnivě, byli lepším týmem. A téměř se jim to povedlo. Až přišla jedna z mála šancí v úplném závěru, kdy Martan prostřelil domácího brankáře a vyrovnal na 2:2. O konečné dělbě bodů rozhodly penalty, ve kterých jsme byli šťastnější."

Nasavrky – H. Jelení 1:0
Pavel Kaplan, vedoucí mužstva Horního Jelení: „Na rozbahněném terénu, který až hraničil s regulérnosti, se odehrála vyrovnaná první půle. S jedním gólem. Bohužel v naší síti a ten nakonec rozhodl celé utkání. Po změně stran jsme měli výraznou převahu, ale nebyli jsme vůbec schopni dát branku. Chválím celé mužstvo za neutuchající bojovnost."