Sobota 16.30: TJ Sokol Rosice nad Labem (10., 17 b., 22:27) – SK Řečany nad Labem 1920 (6., 23 b., 18:20). Na podzim: 1:1.
Petr Čihák, trenér Rosic: „V prvním jarním utkání na domácím hřišti chceme vyhrát a odrazit se k lepším výsledkům. Před týdnem v Holicích jsme neskórovali, ale věřím, že před našimi diváky se prosadíme. Řečany však rozhodně nebudou snadným protivníkem, protože gólů mnoho nedostávají. Na podzim jsme u nich remizovali, nyní budeme chtít strhnout pozitivní bilanci na naši stranu"
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Po vydřené výhře nad Mýtem, bychom chtěli uspět i v Rosicích. Největší problém bude se sestavou. Naše béčko totiž hraje ve stejný termín. Je načase vyzkoušet rezervy z dorostu. Budeme hrát na jistotu vzadu a pokusíme se vstřelit nějakou branku. Sebevědomí a pohoda by měly být na naší straně, tak se toho pokusíme využít a nějaký ten bod domů dovézt."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.30: Spartak Sezemice (3., 25 b., 25:20) – SK Holice B (14., 4 b., 10:47). Na podzim:  5:2.
Petr Málek, trenér Sezemic: „Tento soupeř se nedá zařadit do kolonky oblíbených. Všichni hráči si dobře pamatují, co nám prohraný zápas s výrazně posílenými Holicemi u nich doma v jarní části loňské sezony způsobil. Kádr protivníka je složen z kvalitních hráčů, kteří pamatují časy ve vyšších soutěžích. Pakliže kluci zahrají stejně jako v Luži, nemá strach o tom, že bychom neuspěli. "
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Sezemice jsou na tom výborně. Především po psychické stránce jim bod z Luže hodně pomohl. Navíc mají výhodu domácího prostředí, odkud se body nevozí. Pokud máme nějak uspět, musíme efektivněji řešit vypracované šance. A ne to tahat až do brány jako minule s Rosicemi. Uvědomujeme si i fakt, že soupeř na nás má pifku. "!
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: Sokol Rohovládova Bělá (9., 19 b., 32:24) – Luže (1., 35 b., 35:11). Na podzim: 1:2.
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Po tom, co nás potkalo v Kameničkách a s představou, jak nás seřezali rozhodčí na podzim, se tým těžko motivuje a ani mě se nechce nic komentovat. Poctivě trénujeme,  snažíme se na to zapomenout a zdravě se nahecovat. Luže je silná, ale byli jsme jí i venku více jak vyrovnaným soupeřem. Přesto jsme křivdou, kterou jsem nezažil, prohráli. Chceme zvítězit!"
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: FK Přelouč B (13., 8 b., 18:33) – TJ Sokol Dobříkov (12., 10 b., 21:37). Na podzim: 1:3.
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Utkání proti Dobříkovu je pro nás zcela zásadní z hlediska našeho dalšího účinkování v I. B třídě. Pokud prohrajeme, budeme ztrácet pět bodů, v případě výhry se manko smaže. Doufám, že jsou si toho hráči vědomi a podají maximální výkon, tak aby bylo ve zbytku sezony ještě o co hrát."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: FK Nasavrky (2., 27 b., 39:22) – TJ Sokol Mnětice (8., 21 b., 34:31). Na podzim: 3:3.
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Nasavrky se prezentuji velmi kvalitní hrou. Mají perfektně zvládnutý přechod z obrany do útoku, o čemž jsme se přesvědčili doma. Bude záležet na tom, jak pochytáme výpady soupeře kolem našeho vápna. Důležité bude být produktivní v koncovce. Potřebujeme mít tak osmdesátiprocentní úspěšnost…"
Tip Deníku: 1