Sobota 16.30: SK Holice B (14., 4 b., 11:50) – TJ Sokol Rohovládova Bělá (8., 22 b., 35:24). Na podzim:  0:7.
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Tak tohle je opravdu těžký špíl. Bělá se může pochlubit kádrem, který je plný výborných fotbalistů. Za všechny můžu jmenovat Tomáše Proroka. Proto bude v tomto utkání obzvláště klíčové proměňovat brankové příležitosti. V dosavadních jarních utkáních jsme v koncovce úplně vyhořeli. Chápu hráče, že jsou pod nutností bodovat, ale chtělo by to na hřišti více klidu a trpělivosti."
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „Hrát na hřišti rezervy a ještě ohrožené sestupem, to vždy přináší řadu otazníků. Věřím, že k zápasu přistoupíme s respektem a že jej  zvládneme, byť soupeř  nepředvádí hru odpovídající umístění v tabulce. Ke kontumaci s Luží, po která nám spadla výhra do klína, je také možné uvést to, že se jedná o satisfakci ze shora a že spravedlnost není vždycky slepá."
Tip Deníku: 2

Neděle 16.30
: SK Řečany nad Labem 1920 (6., 24 b., 21:23) – TJ Spartak Sezemice (3., 28 b., 28:21). Na podzim: 0:1.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Sezemice se ukazují jako velice kompaktní tým, který v letošní sezoně suverénně sbírá body. V neděli nás nečeká nic jednoduchého. Pokusíme se na domácím hřišti předvádět pohledný fotbal a bodovat. Problémy se sestavou však nadále trvají, když na delší dobu vypadl ze hry Wiesner. Budu tak muset hledat hrotového útočníka mezi zdravými hráči."
Petr Málek, trenér Sezemic: „Kdo dá první gól, ten vyhraje. Stejné platilo i v podzimní části, kde tím mužstvem bylo to naše. S řečanským týmem se známe, ať už z loňské sezony v I. B třídě či z okresního přeboru. Všechny zápasy byly zajímavé a měly náboj derby.  K tomu abychom uspěli už nemůžeme spoléhat na náhodu a štěstí, jako tomu bylo v posledním utkání s holickou rezervu. Asi zakážu klukům dívat se na tabulku. Jsme sice třetí a můžeme hrát bezstarostně, nicméně bez bojovnosti, nasazení a vůle body nezískáme. A my rozhodně chceme bodovat. Máme otazníky v sestavě. Lába se minulou neděli zranil a asi nenastoupí. Máme také dva šikovné dorostence, kteří však půjdou spíše do předzápasu mládežnických týmů obou dospělých klubů."
Tip Deníku: 0

Neděle 16.30: TJ Sokol Mnětice (9., 21 b., 34:34) – SK Vysoké Mýto B (4., 27 b., 27:19). Na podzim: 0:3.
Lukáš Moravec, hráč Mnětic: „Po propadáku v Nasavrkách, které nás jasně přehrály, jsme spadli zpátky na zem.. Teď se střetneme s dalším silným soupeřem. Hrajeme doma a tam jsme daleko silnější, než venku. Trápí nás však zranění důležitých hráčů Závorky, Hurty a nemoc momentálně klíčového záložníka Doležala. Nicméně potřebujeme zvítězit, neboť v dalších třech kolech nás čekají tři těžká derby. Pokud zlepšíme defenzivní činnost celého mužstva a budeme produktivní v útoku, tak věřím, že se nám to povede."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: SK Zámrsk (7., 22 b.,35:23) – TJ Sokol Rosice nad Labem (11., 18 b., 25:30). Na podzim: 1:3.
Petr Čihák, trenér Rosic: „Po dvou jarních remízách je potřeba získat body, i když hrajeme venku. Zámrsk bude jistě nepříjemným soupeřem, ani na podzim u nás nepředvedl špatný výkon. V týdnu nás trápila marodka, tak doufám, že v neděli to bude v tomto ohledu lepší. Pokud chceme udržet krok se středem tabulky, tak musíme opět bodovat. Nejlepší by bylo samozřejmě vyhrát."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.30: FK Přelouč B (12., 11 b., 22:34) – SK Chroustovice (5., 25 b., 19:19). Podzim: 1:2.
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Před zítřejším zápasem s Chroustovicemi máme problémy se sestavou. Volejník i Hanuš, oba střelci z minulého zápasu mají pracovní povinnosti. Složení základní jedenáctky tak budeme ladit asi až v sobotu večer po zápase našeho áčka. Jinak je jasné, že v naší situaci potřebujeme v domácím prostředí jakkoliv bodovat. Tím bychom potvrdili dobrý výsledek z minulého týdne proti Dobříkovu."
Tip Deníku: 0