I. A třída

Sobota 17.00: FK Přelouč – FC Hlinsko B.
Václav Slavík, trenér Přelouče: „ Z dovolené se nám vracejí dva hráči, takže už bude náš početní stav o něco lepší než minulý týden. Jestliže chceme zápas vyhrát, musíme navázat na výkon ze druhé půle v Chrudimi, protože to co jsme předvedli v první by nestačilo ani na okresní přebor. Doufám, že si kluci z toho vzali ponaučení a předvedou výkon, za který se bude v Přelouči tleskat."        
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Sokol Staré Hradiště – Sokol Pomezí.
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Pomezí hraje druhý zápas po sobě  venku. V tom prvním sahalo po bodu, když ve druhém poločase při početní výhodě v Hlinsku trefilo dvakrát tyč. My bychom rádi potvrdili venkovní body vítězstvím."      
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: SKP Slovan Moravská Třebová – FC Titanic Srch.
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Do Moravské jedeme s cílem bodovat, ale nebude to nic lehkého. Soupeř spadl z krajského přeboru, a proto bude mít určitě svoji kvalitu. Rád bych, abychom navázali na výkon ze začátku prvního poločasu s Morašicemi. Potom nemám strach o výsledek. Atmosféra v mužstvu je dobrá. Až na uzdravujícího se Marka Rybu bychom měli být kompletní."
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Sokol Morašice – AFK Horní Jelení.
Roman Hendrych, hrající trenér H. Jelení: „První věc je to, že musíme rychle zapomenout na to, že jsme minule porazili Slatiňany 7:0. Kdyby nám totiž v první půli dali tři góly, dopadlo by utkání úplně jinak. Morašice čeká první domácí zápas po návratu do I. A třídy, takže určitě budou chtít vyhrát. Byl jsem se na ně podívat v Srchu a musím konstatovat, že se jedná o bojovný mančaft. To ale nemění nic na tom, že tam jedem uhrát nějaké body."
Tip Deníku: 2

I. B třída

Sobota 17.00: Sokol Rosice nad Labem – SK Holice B.
Petr Čihák, trenér Rosic: „V domácí premiéře nastoupíme proti soupeři, se kterým náš tým v loňské sezoně dvakrát prohrál. To je třeba změnit, navíc v domácím prostředí je naší povinností vyhrát. Kádr hostů se hodně obměnil, a tak nás čeká zcela odlišný zápas. V naší sestavě může dojít ke změnám, určitě nám bude chybět potrestaný D. Rousek. Z Luže jsme body nepřivezli, a tak chceme uspět nyní na svém hřišti."    
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FK Přelouč B – TJ Sokol Mnětice.
Michal Strnad, trenér Přelouče B:  „Po zájezdu na školení do Zámrsku jsou všichni hráči připraveni a nažhaveni na další souboj. Tentokráte se starými známými z Mnětic, se kterými jsme odehráli v loňském roce dva kvalitní a vyrovnané zápasy. Kádr by měl být kompletní, kromě dvou dlouhodobě arestovaných hráčů. Uvidíme po dnešním zápasu áčka, jestli nás ještě někdo doplní. Cílem je bodovat, aby se nám v dalším kole v Dobříkově nesmáli, že jsme poslední!"
Martin Turek, vedoucí mužstva Mnětic: „Přelouč je pro nás známý soupeř s rozdílným herním výkonem. Pokud hrají jejich týmy dospělých současně, jedná se o průměrně výkonné mužstvo. Ovšem když její áčko nastupuje k mistráku v jiný den, prezentuje se jako velice kvalitní soupeř. Takže nám nezbývá nic jiného
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: Spartak Sezemice – Luže.
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „První domácí zápas, posvícení a jeden z kandidátů na postup. Od rána bude v Sezemicích rušno, včetně známé Lávky. Může pro náš tým existovat větší motivace? Doufám, že si to kluci uvědomí a přistoupí k zápasu s co největší zodpovědností. Luže po příchodu hráčů z Bítovan nabrala na síle, proto bych  byl výjimečně pokojen i s bodem. Ale znáte to, vítězství je vítězství. Ještě jedna zajímavost: pro diváků máme připraveno překvapení."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: TJ Sokol Rohovládova Bělá – FK Kameničky (hř. Dolíček).
Jaroslav Novák, trenér R. Bělé: „V zápase chceme rozhodně bodovat. Soupeři se to, na rozdíl od nás, podařilo hned v prvním kole. Přibyla nám další zranění, některá nejsou vážná, tak uvidíme, jak to poskládáme. Hostující diváci zřejmě vytvoří bouřlivou diváckou kulisu, věřím ale, že zápas zvládneme a neodejdeme z domácího trávníku opět s prázdnou."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Vysoké Mýto B – SK Řečany nad Labem 1920.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Minulý týden jsme podali velice špatný výkon. Do Mýta si samozřejmě jedeme pro body. Píši pro body, což znamená, že se pokusíme zvítězit. Pravděpodobně provedu několik změn v sestavě, které by nám měli pomoci náš výkon zvednout a přinést na hřiště větší herní kvalitu. Pokusíme se zvýšit pohyb po hřišti a důraz v soubojích, protože v těchto činnostech jsme v prvním kole zaostávali nejvíce."    
Tip Deníku: 1