I. A třída

Sobota 17.00:
Sokol Staré Hradiště (11., 22 b., 28:53) -FC Titanic Srch (8., 26 b., 36:30). Na podzim: 0:3.
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Čeká nás derby. Viděl jsem na jaře dva zápasy Srchu. Například v Chrudimi sehrál vyrovnanou partii a zaslouženě si odvezl bod. Kádr má delší dobu téměř shodný. Jeho hra je pestrá. Standardní situace, postupný útok, brejky. Je ale pravda, že na jaře výsledkově tápe. Můžeme se na něj dotáhnout…"
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „V tomto zápase tentokrát nejde v uvozovkách jen o prestižní derby dvou sousedů. Ale také o důležité body, protože oba týmy bojují o záchranu. My jsme se do této situace dostali naší a to zdůrazňuji jen špatnou sportovní formou. A ne jak slýchávám, že různí odborníci o nás říkají, že někomu něco pouštíme. Tak to rozhodně není. I kdybychom si to mohli dovolit, nikdy to dělat nebudeme. Jak se říká, že derby nemá favorita, tak tomu je i nyní. My se budeme snažit, abychom se ze sestupových vod, zase co nejdříve dostali."                         
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00:
SK Pardubičky (4., 38 b., 36:22) – MFK Chrudim C (2., 40 b., 54:21). Na podzim: 1:0.
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Nadcházející tři utkání: doma s Chrudimí, ve středu dohrávka v Srchu a poté sobota doma se Svitavami mohou hodně napovědět o naších možných šancích na konečné umístě v tabulce. Když tyto zápasy zvládneme, bude to dobré a my se budeme moci pokusit poprat o nejvyšší příčky. Mužstvo se na zápas těší a věřím, že uděláme vše proto, abychom si udrželi kontakt s vedoucími týmy. Přesto, že jsme minulou sobotu nehráli, zdravotně jsme se do kupy moc nedali a neustále nás trápí neuvěřitelná marodka a úzký kádr. Nedá se ale nic dělat, nikdo nám v této nelehké situaci nepomůže a proto musíme bojovat."          
Tip Deníku: 1

Sobota 17.00:
Svitavy B (5., 33 b., 39:31) – Valy (10., 24 b., 38:55). Hřiště UMT Lány. Podzim: 0:2.
Jiří Ptáček, trenér Valů:  „Není co řešit. Potřebujeme rozšířit sbírku a tak si jedeme pro bod. Samozřejmě, výhrou bych nepohrdl. Soupeř má výhodu v tom, že všechny domácí zápasy hraje na umělce. Viděl jsem teď  výhru Svitav v Chrudimi, takže to bude těžké. Pokud však přistoupíme k zápasu tak zodpovědně jako k těm dvěma předešlým nejsme bez šancí."                    
Tip Deníku: 1

I. B třída

Sobota 17.00:
SK Spartak Slatiňany (2., 41 b., 55:28) – AFK Horní Jelení (1., 44 b., 45:28). Na podzim: 1:3.
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Utkání prvního s druhým bereme jako každé jiné. Pokaždé chceme vyhrát. Od vedení oddílu na nás nejsou vyvíjeny žádné tlaky ohledně postupu. Jediné co je jiné oproti ostatním zápasům, že domácí hrají rychlý kombinační fotbal. Na podzim u nás předváděli nejlepší fotbal ve skupině. Když to sedne oběma mužstvům, bude se na co dívat. To se týče důležitosti  střetu, byl bych rád, kdyby fotbal zvítězil nad vedlejšími tlaky a bavil diváky."          
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00:
Řečany nad Labem (5., 34 b., 31:24) – TJ Sokol Rosice nad Labem (12., 19 b., 26:47) Podzim: 2:2.
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Na podzim jsme v Rosicích ztratili vyhrané utkání a nakonec se strachovali, abychom tam neprohráli. V neděli jsem nejvíce zvědavý, kolik hráčů na zápas dorazí zdravotně fit. Postavení v tabulce jasně velí k zisku tří bodů, ale fotbal nemá logiku. Takže se uvidí po utkání, kdo bude spokojený a kdo bude mít hlavu svěšenou."
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Společně se včerejší dohrávkou v Krouně nás čeká náročný víkend. To, v jaké situaci pojedeme do Řečan, se bude hodně odvíjet právě podle výsledku pátečního utkání. Každopádně nás v derby  čeká těžký zápas. Na podzim jsme dohnali dvoubrankovou ztrátu a zachránili remízu. Uvidíme, jak se bude duel vyvíjet tentokrát. Očekávám vyrovnanou partii, ze které si chceme odvést alespoň bod."
Tip Deníku: 0

Neděle 14.30:
Luže (8., 26 b., 27:36) – Spartak Sezemice (13., 18 b., 24:42). Na podzim: 1:0.
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „V týdnu došlo v naší kabině k mytí hlav. Stalo se tak na základě domácího neúspěšného vystoupení  s Miřeticemi. Na druhou stranu na dospělé lidi se nekřičí, takže jsme si klidně o naší situaci popovídali. Co nebo kdo komu vadí, jak nemůžeme v žádném případě hrát. Stěžejním bodem byla diskuze ohledně toho, že jsme jarní sezonu parádně rozjeli a byla by velká škoda si to pokazit. Vždyť jsme na návrat do I. B třídy čekali dlouhých patnáct let. Abychom měli před závěrem sezony vše ve vlastních rukou, musíme prostě v Luži zvítězit. A jsme odhodláni tam uspět."                            
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00:
Tatran Miřetice (11., 22 b., 29:45) – SK Holice B (4., 37 b., 60:40). Na podzim: 1:5.
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Čeká nás další souboj s celkem ze spodních pater tabulky. Bohužel se nám v poslední době příliš herně ani výsledkově nedaří. Chtěli bychom napravit zápas s Vysokým Mýtem. Přestože jsme hráče rezervy i jejich schopnosti znali, nedokázali jsme je eliminovat. Otazníky jako už tradičně v poslední době visí nad složením kádru. Ještě uvidíme kdo s námi do Miřetic odjede."
Tip Deníku: 1