I. A třída

LIBIŠANY – NAČEŠICE 6:1
Domácí rozhodli utkání do pěti minut. Nejdříve se trefil Rosůlek a hned vzápětí Kuric. Když se ve 22. minutě prosadil Brož, bylo jasné, že Libišany drží otěže pevně ve svých rukou.
Hosté jen snížili do poločasu jednou z mála šancí. Po změně stran domácí góly Kaufmana a střídajících Fabiánem s Filipim upravili na konečných 6:1.
Fakta – branky: Rosůlek, Kuric, Brož, Kaufman, Fabián, Filipi – Ilko. Rozhodčí: Volný. ŽK: 2:2. Poločas: 3:1. Libišany: Šimon (80. Rybka) – Vích, Čáp, Kršák, Rosůlek -Hron, Horyna, Kaufman, Brož – Kuric (62. Filipi), Machala (80. Fabián).

HRADIŠTĚ – LUŽE 3:1
Hned první příležitost hosté využili, a tak Hradiště muselo dotahovat. Ve 39. minutě Češka dlouhým výkopem vybídl k sólu Kloudu, který střelou podél gólmana vyrovnal. V 68. minutě Oulického centr našel v šestnáctce Kloudu, který hlavičkou připravil šanci pro Moučku a ten hlavičkou pod „víko" překonal brankaře hostí. Hosté nastřelili břevno a v poslední minutě je dorazil Shejbal.
Fakta – branky: 39. Klouda, 68. Moučka, 90. Shejbal – 16. Roubínek. Rozhodčí: Halva. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Staré Hradiště: Češka – Pitterle, Hýsek – Šibrava, Erban (46. Oulický, 86. Šmíd), Němec – Nedvěd, Moučka, Klouda (81. Horáček) – Götz, Komárek (46. Shejbal).

PARDUBIČKY – ZÁMRSK 6:0
Domácí měli utkání pod kontrolou od první do devadesáté minuty. V důležitém záchranářském utkání se střelecky rozparádili. Šest branek si rozdělili přesně na dvě poloviny.
Fakta – branky: 19. a 23. z pen. Tichý, 49. a 81. Krejčí, 13. Králík, 51. Rezek. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 1:2. Diváků: 110. Poločas: 3:0. Pardubičky: Zahradník – Martan, Münzberger, Málek, Hrebenár (77. Bednář) – M. Svoboda, Strnad (62. L. Svoboda), Rezek, Tichý (67. Minařík)– Králík (57. Čáň), Krejčí.

H. JELENÍ – POMEZÍ 2:0
V první půli měli domácí výraznou převahu, ale góly vsítili až poté, co se hra vyrovnala. Oba padly po trestných kopech. První rozehrál Šimek a a míč dorážel do sítě Michálek. V závěru se pak postavil k rozehrávce Kaňkovský a na přední tyči číhal Pinkas.
Fakta – branky: 77. Michálek, 87. Pinkas. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 1:2. Diváků: 230. Poločas: 0:0. Horní Jelení: Jozl – Maixner (46. Raich), Hendrych, Pinkas, Houžvíček – Šmidberský (60. Cach) Michálek, J. Velinský, Martinec (82. Horáček) – Šimek (86. Pecivál), Kaňkovský.

I. B třída

CHOLTICE – SRUBY 3:1
Úvod byl pod taktovkou hostů, kteří se ujali vedení. Choltice odpověděly trestňákem Urbance a hlavičkou Augustina. Gólem do šatny se blýskl Adam který po samostatné akci nedal brankáři šanci. Domácím vyšel i vstup do druhé půle, kdy se po přihrávce Adama trefil Urbanec.
Fakta – branky: 30. Augustin, 45. Adam, 49. Urbanec – 17. Jiráský. Rozhodčí: Matoušek. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 2:1. Choltice: Zářecký – Korbeĺ, Peml, Hlaváček, Jiří Kohoutek – Augustin (67. Hošek), Jeřábek, Hudec, Jan Kohoutek (87. Bolek) – Urbanec (83. Kratochvíl), Adam.

ŘEČANY – MATEŘOV 4:1
Deset minut měl více ze hry Mateřov, ovšem pak převzali iniciativu domácí. Svojí aktivitu zúročili již do přestávky. Hned dvakrát. Také po změně stran byli lepším týmem.
Fakta – branky: 38. a 44. Hrbek, 59. Kobera, 80. Rajnet – 90. Klíma. Rozhodčí: Schmeiser. ŽK: 1:2. Diváků: 140. Poločas: 2:0. Řečany nad Labem: Pavel Moravec – Štěpánek, Grande, Š. Tichý, Petr Moravec – Bank (71. Krejčík), Hostinský, Novotný (79. Rajnet), M. Tichý, – Hrbek (56. Kobera), Wiesner (84. Chára). Starý Mateřov: Skalický – Meduna, Mzyk, T. Holek, Janeček (77. Moder) – Žďára, Klíma, Mynka, Hlaváček – Kalous (46. Jonáš), Fenyk.

ŘEDICE – CHROUSTOVICE 3:0

První poločas nabídl vyrovnanou hru. Zkraje druhého udeřily Ředice podruhé a soupeř odpadl. Dovolil tak zkompletovat Dědičovi hattrick.
Fakta – branky: 36., 48. a 56. Dědič. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (59. Kopa). Diváků: 130. Poločas: 1:0. Horní Ředice: Kovařík – Valenta, Zběhlík (59. Horyna), Černý, Kopa – Březina (46. Šedivka), Skalický, Vach, Jílek (46. Hrubý) – Dědič, Dujsík.

SEZEMICE – CEREKVICE 1:1 penalty 3:2
Vyrovnaný duel otevřely gólově hosté, přestože v první půli měly Sezemice tři tutovky. Spravedlivou dělbu bodů zajistil Mráz z penalty po faulu na Lábu.
Fakta – branky: 83. Mráz z penalty – 34. Lorenc. Rozhodčí: Ujec. Bez Karet. Diváků: 150. Poločas: 0:1. Sezemice: Báča – Borovec, Ráliš, Dědič (68. Veselý), Blažek – Papšík, Mráz, Smutek, Fous – Lába, Knaute.