Pardubičky – Svitavy B 1:1
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „První poločas byl z naší strany ospalý. Snažili jsme držet míč, kombinovat a pečlivě si připravit nějakou brankovou příležitost.Vše nám však strašně dlouho trvalo. Soupeř čekal na své polovině a při naších ztrátách vyrážel do brejkových situací. Jedné takovéto příležitosti využil a vstřelil vedoucí branku. V poločase jsme prostřídali a snažili jsme se otočit průběh utkání. Svitavy jsme dostali pod tlak a výsledkem herní převahy byl i vyrovnávací gól Jonáše. Poté jsem chtěli vstřelit rozhodující gól, ale zůstalo již jen u slibných příležitostí. Utkání tak skončilo remízou. Za výkon ve druhém poločase musím kluky pochválit."

Srch – Zámrsk 2:0
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „To co jsme chtěli, tedy bodovat konečně naplno jsme splnili. Je tu ale velké ale… Výhra je totiž  to jediné, s čím mohu být v tomto utkání spokojen. Náš výkon absolutně neodpovídal parametrům krajské soutěže. Poslední celek tabulky byl hlavně ve druhém poločase lepší a prohrát si nezasloužil. Z nasazení některých hráčů jsem totálně rozladěný. Patrně budeme muset pro příští sezonu kádr razantně okysličit příchodem nových hráčů."

Chrudim C – St. Hradiště 1:0
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Hráčům mohu vytknout jedině neproměňování jasných brankových příležitostí. V prvním poločase byly šance Ricarda a Baudyše více než jasné. To se prostě musí proměnit. Domácí měli rychlý přechod do útoku a několik nebezpečných střel prosvištělo mimo tři tyče. Ve druhé půli jsme již domácí včasným zdvojováním a zakřižováním do nebezpečného zakončení nepouštěli. Naopak my jsme pokračovali v zahazování příležitostí. Rozhodčí pak neměl odvahu písknout penaltu na Ricarda. Jediná a rozhodující branka padla po chytře kopnutém rohu na přední tyč. Příležitost ovšem byla využita i díky podcenění dané situace našimi bránícími hráči. I toto zaváhání nás stálo bodový zisk. Musíme hodit smolný zápas za hlavu a moc se v tom nepitvat."

Letohrad B – Valy 5:3
Jiří Ptáček, trenér Valů: „Bohužel mé předzápasové přání nebylo vyslyšeno. Chybělo nám pět hráčů ze základu, takže jsme nastoupili s tím vědomím, že prakticky nemůžeme střídat. A když se k tomu přidal absolutní nezájem některých o hru, není divu, že jsme odešli poraženi. Přitom proti takovému soupeři jsme měli bodovat. Nebojím se říci, že kdybych měl k dispozici další čtyři Bažanty, tak vyhrajeme. Stačilo by, kdyby polovina týmu makala jako on. Jenže, co my dostaneme za góly, to je unikum. Výrazné vedení jsme pracně stáhli, ovšem pak přišel další nepochopitelný zkrat a bylo hotovo."