I. A třída

Pardubičky – Dolní Újezd 3:1
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Velice náročné utkání ve velkém vedru jsme zvládli vcelku dobře. Soupeřovu taktiku nakopávaných míčů na vysoké útočníky jsme díky skvělé práci naší obrany eliminovali. První poločas byl vyrovnaný, udržovali jsme si mírnou herní převahu zásluhou kombinační hry. Soupeř hrozil pouze ze standardních situací. Do druhé půle jsme vystřídali a naše hra se tak oživila. Začali jsme si vytvářet šance, což vyústilo ve vedoucí gól. Újezd poté hru otevřel a s tím přicházely naše šance z brejkových situací. Nicméně tyto slibné příležitosti jsme opět špatně řešili. Naštěstí jsme svoji převahu následně vyjádřili dalšími dvěma góly. Trochu mne mrzí, že jsme v závěru inkasovali zbytečnou branku. Za předvedený výkon a přístup k utkání chválím celé mužstvo."

Srch – Letohrad B 5:1
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Jsem velmi spokojený s výkonem v prvním poločase. Vždyť 3:0 už jsme hodně dlouho  po jeho skončení nevedli. Chyběli nám sice tři hráči základní sestavy, ovšem ti co nastoupili místo nich, je zastoupili. Letohrad sice přijel s mladým kádrem, ovšem my na tom byli podobně. Kolem zkušených Kršáka, Horyny a Dolejského se to mládím jen hemžilo. V poslední dvacetiminutovce sok neunesl fakt, že prohrává 0:5 a na hřišti se přiostřilo. Na zvýšenou tvrdost jsme reagovali stejným způsobem, a tak se změnil ráz hry."

St. Hradiště – Březová 2:2
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „Zbytečné chyby nás na několik minut pořádně srazily. Hostující tým šel do dvoubrankového vedení a navíc nám rozhodčí vyloučil stopera. V kabině jsme si řekli, že se i za nepříznivého stavu nic neděje, že to ještě zkusíme. Po přestávce jsme zahráli velice dobře. I když v deseti, soupeře jsme přehrávali a zaslouženě vyrovnali. Nechybělo mnoho a mohli jsme brát tři body. Za druhý poločas si určitě zaslouží pochvalu všichni kluci."

Chrudim C – Valy 5:0
Jiří Ptáček, trenér Valů: „První půlhodina byla z naší strany dobrá. Vypracovali jsme si tři šance, ovšem bez gólového efektu. Naproti tomu měli domácí jednu pološanci.  Jenže pak jsme dostali gól z trestňáku a potom během dalších dvanácti minut další tři. Nezvládali jsme absolutně taktiku. Hráči se nedokázali mezi sebou dohodnout a soupeř šel dvakrát  ve dvou, třech lidech sám na gólmana. Do druhého poločasu jsem poslal mezi tři tyče náhradního brankáře Černíka, kterého musím pochválit. Inkasoval sice jeden gól, ovšem ten byl vlastní, když před tím střelu zneškodnil. Kromě něho zaslouží pochvalu také Adam, nejlepší hráč na place."

I. B třída

Sezemice – Holice B 2:3
Ladislav Kubizňák, vedoucí mužstva Sezemic: „Do utkání jsme vinou zdravotního stavu některých kluků i dovolených nenastoupili kompletní. První poločas byl ještě vyrovnaný. Hodně nás mrzela neproměněná penalta za stavu 1:1. Po změně stran byly Holice lepší. My jsme museli dvakrát střídat kvůli zranění a to trochu narušilo naší koncepci hry. Ukázalo se jaký je rozdíl mezi okresním přeborem a I. B třídou. Soupeř nás porazil zkušeností. Nevytvořil si moc šancí, ovšem které měl, ty s přehledem proměnil. "
Josef Jílek, trenér Holic B: „Místní derby, navíc spojené s tradiční poutí v Sezemicích pro nás dopadlo dobře. Domácí jsme přehráli kombinačně a hlavně po fyzické stránce, kdy Sezemičtí po půlce nestačili. Nemohu být spokojen s proměňováním šancí, neboť kdybychom jich proměnili jen polovinu, skóre by na naší straně ukazovalo šestku nebo sedmičku. Naopak chválím hráče za přístup, kdy ze sebe v úmorném vedru dokázali dostat celkem dobrý výkon. Za jednotlivce odehráli dobrý zápas Zeman, Machatý a bratři Englichové. Rovněž chválím střídající hráče. Zejména oba dorostence, kteří se ukazují, že by mohli být příslibem do budoucna v Holicích."

Krouna – Horní Jelení 2:2
Roman Hendrych, trenér Jelení: „Hráli jsme ve velmi slepované sestavě, když se nám zranil před zápasem i Kaňkovský. Ten v zaměstnání propadl lešením. Přes všechny problémy se složením základní jedenáctky jsme odvedli výborný výkon. Po půlhodině jsme  měli vést 3:0, ale tutovky jsme neproměnili. Soupeř jedinou střelou za poločas šel do vedení. Druhá půle byla opět jenom v naší režii, ale zase jsme inkasovali my, po standardní situaci. Po tomto gólu jsme přišpendlili Krounou k jejímu vápnu a výsledkem bylo vyrovnání, které jsme si při nejmenším zasloužili. Pochvalu zaslouží celý mančaft, protože kluci bojovali do poslední minuty. Chtěl bych vyzvednout výkon Cacha a dorostence Sodomky. Stínem zápasu bylo zranění Šrajera, který si zlomil ruku. Takže nás je méně a méně!"

Kameničky – Řečany n. L. 0:1
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Ve vyrovnaném utkání jsme se ujali vedení, když se ve vápně zmocnil míče M. Tichý a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. V tomto zápase bylo k vidění dost příležitostí ke vstřelení branky, ale ani jeden tým je už nedokázal využít. Ve druhém poločase nás domácí sice místy zmáčkli, ale branku se jim hlavně díky vynikajícímu gólmanovi Kaňukovi vstřelit nepodařilo. V důrazném duelu jsme měli více štěstí a zisk tří bodů nás velice těší."

Miřetice – Rosice n. L. 2:1
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Potvrdilo se to, co jsem očekával. Domácí hráli s nadšením a šli více za vítězstvím. Vyhovovala jim hra na tvrdém a hrbolatém terénu. Na to se však nelze vymlouvat, hřiště bylo pro oba týmy stejné. Hráči Miřetic nakopávali míče a vytvořili si tři vážnější šance, ze kterých dvakrát skórovali. Na inkasovaných gólech se navíc sami podílíme, když uděláme individuální chyby. My jsme měli asi osm příležitostí, které jsme měli proměnit. Hned v páté minutě šel Slováček sám na brankáře, ale nedal. Ani další situace jsme nevyužili ke vstřelení branky, až v závěru se prosadil Pešek." (zz, tra)