Pardubičky – Srch 3:2
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Derby se Srchem přineslo velice zajímavou fotbalovou podívanou. Představil se u nás doposud nejlepší soupeř, se kterým jsme střetli v letošní sezoně. Od první až do poslední minuty se hrál rychlý, důrazný, ale férový zápas. Na obou stranách se bylo stále na co dívat. Padlo pět branek, ale u těchto nemuselo skončit, neboť obě mužstva si připravila ještě řadu šancí. Utkání bylo až do poslední chvíle na vážkách a jsem rád, že se nám podařilo vstřelit rozhodující branku a tím si připsat tříbodový zisk."
Rostislav Němeček, trenér Srchu: „Utkaní se muselo divákům líbit. Škoda, že jsme v závěru inkasovali třetí gól, protože by zápasu spíše slušela remíza. V prvním poločase byli lepší domácí ve druhém zase náš tým."

Hradiště – Třemošnice 0:1
Jaroslav Mudroch, trenér Hradiště: „V prvním poločase nás soupeř přehrával. My jsme se nedostali do pořádné kombinace kvůli mnoha zkaženým přihrávkám. Třemošnice šla zaslouženě do vedení. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb a snažili jsme se více o postupný útok, roztáhnout hru do stran. Soupeř ale pozorně bránil a vyrážel do brejkových situací. Po akci Münzbergera mohl skórovat Götz. Později si role vyměnili, ovšem v cestě nám stálo břevno. Mladíci Adamec a Mocanu si odehráli své a nevedli si špatně. A to by měla být motivace pro naše dorostence. Měli by vědět, že v Hradišti se s nimi logicky počítá."

Dolní Újezd – Valy 1:4
Jiří Ptáček, trenér Valů: „Když dáte venku pět gólů, tak musíte vyhrát. Kromě čtyřech tref do sítě soupeře jsme si vstřelili také vlastňák. Musím pochválit celý tým od gólmana Černíka po kapitána Bažanta. Ten skvěle v této funkci zastoupil zraněného Kolmana. Po prvním poločase jsme vedli 2:0, ale pak jsme si sami dali gól. Pak nás na deset minut domácí dostali nakopávanými balony trochu pod tlak. My jsme hrozili rychlými protiútoky a mohli jsme rozhodnout daleko dříve než v závěru zápasu. Stínem zápasu je zranění Kuchty už ve druhé minutě. Další ztrátu počítáme po vyloučení. Náš hráč dostal druhou žlutou kartu za údajné zdržování. Od rozhodčího dostal pokyn, že se bude střídat a on má počkat s odkopem. Pak prý na něj mávl, že má znovu zahájit hru.  On se gestem zeptal, zda-li má vykopávat . On k němu přiběhl a po druhé žluté kartě ho vyloučil. Bylo to za stavu 2:1 pro náš tým. Na druhou stranu už jsme na podobná početní oslabení poměrně zvyklí a umíme to hrát za této situace šikovně."