Aktiv sekretářů oddílů se stal jakýmsi předkolem.

Deset klubů účast bojkotovalo, za což si vysloužilo pokutu tři sta korun. Zde je seznam hříšníků: Mikulovice, Mnětice, Ostřetín, Selmice, Srch, Tetov, Býšť, Dříteč, Jankovice a Libišany.

Finanční postihy budou následovat i při porušení soutěžního řádu ohledně hlášení výsledků. Pokud zástupci jednotlivých oddílů nebudou dodržovat pravidla, budou pokuty navrhovat i redaktoři Deníku. Po oddílech požadujeme včasnost hlášení, přesnost a úplnost faktů. Každý prohřešek budeme sdělovat v tisku, protože negativní reklama, je kolikrát účinnější než peněžní trest. Podrobnější návod jak a kam hlásit fakta z jednotlivých soutěží, zveřejníme přesně za týden spolu s obsazením rozhodčích na první jarní kolo.

Novinkou pro oddíly je návštěvní řád. Musí ho mít každý vlastník daného zařízení a platí pro všechny, kteří se jim budou řídit. Musí být vyvěšen na viditelném místě. Vzor je umístěn na webu OFS. Na stejném místě budou zveřejňovány zprávy STK.
Podle jejich pracovníků se zlepšila kvalita hřišť v okrese. Toto tvrzení, ovšem neplatí pro Veliny. Ty mají kvůli nezpůsobilosti uzavřené hřiště. pokud závady odstraní do prvního mistrovského utkání, bude opět otevřeno.