5.5.2008

Ilustrační fotoFoto: Foto: Jiří Bittner

I. A třída

Rosice n. L. – St. Hradiště 1:2
V derby se poprvé trefili do černého domácí – pro Rösslera to byl první gól v dresu Rosic. Hosté však zakrátko srovnali a pět minut před koncem pečetili svoje vítězství.
Fakta – branky: 13. Rössler – 20. Hýsek, 85. Vencl z penalty. ŽK: 3:2, diváků: 200. Poločas: 1:1. Rosice n.L.: Frinta – Metelka, Šedivý, Zackl, Jarmar – Pavel, Pozdník (46. Rogovik), Izera (86. Rousek), Rössler – Bekavec, Koukal (73. Fikejs). Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Vencl, Hejhal – Deutsch, Klofanda, Zavřel, Urbanec Smutný (89. Strejček) – Skuček (55. M. Pecháček), Hýsek.

Titanic Srch – Králíky 7:0
Domácím se dařila kombinace a prosadili se i v koncovce. Ve 24. minutě to již bylo 4:0 …
Fakta – branky: 6. a 34. Münzberger, 12. a 79. Dušek, 24. a 53. Šmíd, 31. Popelka. Rozhodčí: Gála (Luže). ŽK: 2:3. Diváků: 120. Poločas: 5:0. FC Titanic Srch: Mičjan – Münzberger (46. Bříza), Peterka, Mareš, Tryner – Dušek, Horyna, Šmíd, Žurek – Popelka (69. Víšek), Špryňar (56. Pecháček).

SK Chrudim – Valy 1:6
Domácí se nechali zaskočit a valský M. Bažant si dokonce zkompletoval hattrick.
Fakta – branky: Vágner – M. Bažant 3, Kolman 2, Budínský. Rozhodčí: Hána (Tatenice). ŽK: 3:2. Diváků: 100. Poločas 0:2. Valy: Poříz – Půlpán, Hajn, Petrlík, Horák – Kubát (54. Holek), Veselý, Kolman, Krejčík – M. Bažant (85. Procházka), Budinský.

Moravany – Litomyšl 3:2
Vydřené moravanského vítězství s fotbalovějším soupeřem.
Fakta – branky: 18. Křenek, 33. T. Kříž, 74. Imramovský – 67. a 88. Dobr. Rozhodčí: Neubauer (Chrudim). ŽK: 2:1. Diváků: 200. Sokol Moravany: Guldán – T. Krpata, Kulhánek, Kubík, Fišer – Imramovský, Madák, J. Krpata (75. Šretr), Křenek – Kříž (52. Houžvíček), Branda (88. Slavík).

I. B třída

Mikulovice – Paramo 3:0
Fakta – branky: 45. a 83. J. Vencl, 61. Stefanov. Rozhodčí: Dytrt. ŽK: 2:4. Diváků: 60. Poločas: 1:0. Mikulovice: P. Dufek – Moučka, Hanzl, Vyskočil, Handlíř (76. Křivka) – Karlík, P. Vencl, Šmejda, Valský – Stefanov, J. Vencl (84. Bondor). Paramo: Starý (62. Holčík) – Brambůrek, Vacek (81. Dušek), Kunart, Vašíček – Puhlovský, T. Novotný, Záveský, Šejvl – Danihelka, Mergl.

Načešice – Přelouč 10:1
Fakta – branky: Svoboda 4, J. Tomčík 2, M. Tomčík, Chudomel, M. Jirásek, R. Chmelík – 89. Cichra. Rozhodčí: Preclík. ŽK: 1:1. Diváků: 130. Poločas: 5:0. Přelouč: Konvalina – Miřejovský, Jezdinský (61. Kolařík), Ulrych, Heřmánek – Štainer, Kocourek (66. Cichra), Novotný, Zářecký – Koch, Hanuš (75. Janecký).

Horní Jelení – Rváčov 1:0
Fakta – branka: 57. Pištora. Rozhodčí: Bouz. ŽK: 3:4. Diváků: 290. Poločas: 0:0. Jelení: Jozl – Záleský, Hansl, Zeman, D. Tvrdý – Dědič (58. Michálek), M. Šrajer, Pauker, Němec (58. Šmidberský) – Kaňkovský, Pištora.

5.5.2008 VSTUP DO DISKUSE
Cvičení Agens 2017 v Pardubicích. Město zkouší evakuaci velkého počtu osob v případě teroristického útoku otravnou látkou. V první evakuační zóně to znamená do bezpečí dostat děti z MŠ Pastelka.