O šest bodů, o šest záchranářských bodů… To bylo hlavní motto ve  „velikonočních" duelech. Lépe se s tím vypořádaly Moravany, které vyhrály v žambereckém azylu. Přelouč naopak hladce podlehla Poličce.

Žamberk – Moravany 2:3
Milan Bakeš, hrající trenér Moravan: „Domácí tým se snažil o kombinační fotbal, ale díky naší dobré defenzivní práci i menším rozměrům letohradské umělky se těžko prosazoval. Naopak nám se podařilo poměrně brzy dvakrát potrestat chyby v obraně soupeře. V první půli jsme toho Žamberku vyjma jednoho závaru prakticky nic nedovolili. Také od začátku druhé půle jsme měli hru pod kontrolou a brzy jsme vedli o tři branky. Pak jsme zahodili několik dalších šancí na zvýšení skóre a Žamberk nás za to potrestal. Během deseti minut se dotáhl na rozdíl jedné branky a z jasného utkání se stalo ještě drama. Ve zbývající čtvrthodině jsme ovšem protivníka k ničemu nepustili.
Myslím si, že naše vítězství je naprosto zasloužené. Vzhledem k postavení v tabulce obou soupeřů, jsou pro nás tyto tři body velmi důležité."

Polička – Přelouč 4:0
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Domácí nám ukázali, jak se má hrát o záchranu. Byli důraznější a hlavně vždy potrestali naše chyby v obraně. My jsme měli jedinou vyloženou šanci hned v první minutě zápasu. A poté už nás Polička k ničemu vážnému nepustila. Z našeho výkonu jsem obrovsky zklamaný."

Chrudim B – Pardubice C  3:0
František Kovárník, trenér Pardubic C: „Naši hráči nedali v rozhodujících chvílích gól. A ve druhé půli byli domácí výrazně produktivnější a působili sebejistě. Naši kluci nepodali výkon, který by stačil na kvalitu s jakou nastoupila chrudimská rezerva. Svůj standard zahrál Vágner, chytrostí na domácí platil nestárnoucí Ryba a své si odehráli Růžička s Hovorkou. Nezklamali ani hráči z dorostu, pro které to bylo sbírání zkušeností v dospělých."