ŽK: 3:4.
Diváků: 180.
Poločas: 0:0).
Valy: Šutovec – Hudec, Kačírek, Polák, Veselý – Petrlík (64. Jeřábek), Kubát, Kolman, Doležal – V. Bažant, M. Bažant.

Hosté vstoupili do utkání aktivně a v první půli si vypracovali několik slibných příležitostí. Jandera a Souček dokonce nastřelili tyč, řadu střeleckých příležitostí hostí zmařil výborný mladý gólman Šutovec, který měl ve Valech svoji premiéru. Pět minut po přestávce byl po druhé žluté vyloučen Jandera (C) a domácí cítili příležitost. Za zmínku stojí parádní střela V. Bažanta z 30 metrů, kterou zadáci hostí stačili tečovat na roh.

V 62. min. našel Souček na malém vápně nekrytého Svobodu a hosté se ujali vedení – 0:1. Domácí dvakrát zahrozili oběma Bažanty, nakonec to byl V. Bažant, který skóre šajtlí srovnal – 1:1 a o několik minut později měl na kopačce i vítěznou trefu, stejně jako M. Bažant, jehož koncovku hlavou zmařil výtečně gólman host…

Letohrad B – FK Přelouč 3:2

Fakta:

Branky: 10. a 48. Černohous, 85. Svoboda – 38. Cichra.89. Ulrych hlavou.
Rozhodčí: Adamský (CR).
ŽK: 1:4.
Diváků: 100
Poločas 1:1.
Přelouč: Poříz – Váša (67. Machačný), Dušek, Hladík, Heřmánek – Novák, Novotný, Ulrych, Koch – Janecký, Cichra.

Domáci již v 10. minutě se ujali vedení, když Černohous využil nedorozumnění Poříze s Heřmánkem. O dvě minuty později mohlo být ještě hůř. Šponar zahrával penaltu ale míč poslal do tyče.

Od 30. minuty hosté svého soupeře zatlačili na jeho polovinu a Ve 38. min. střelou pod břevno vyrovnal Cichra. Po změně stran domácí Černohous poslal znovu Letohrad do vedení a pět minut před koncem Svoboda zvýšil na 3:1. V závěru přeloučský Ulrych hlavou skóre již jen korigoval.

Moravany – St. Hradiště 2:1

Fakta

Branky: 52. Hynek, 56. Madák – 76. Pecháček z penalty.
Rozhodčí: Volný,
ŽK: 4:1.
Diváků: 60.
Poločas: 0:0.
Moravany: Ruml– Veselý, Kubík, Půlpán, Houžvíček – Hynek (90. Novák),Lukas (80. Kopečný) Imramovský, Madák (88. Záleský) – Kříž, Fišer. Staré Hradiště: Habivský – Tamchyna, Hajhal, Pitterle, Smutný (57. Hudec) – Deutsch, Řeháček (57. Kostka), (57. Filipek), Tezner – Hýsek, Pecháček, Götz.

Domácím vyšl vstup do druhé půle, kdy dvěma slepenými góly soupeři „ujeli“ na 2:0. Hosté již jen korigovali.