Opatovice získaly tři body ve Valech a posunuly se na čtvrté místo.

Roveň – L. Bohdaneč 2:0
Hned v první minutě se dostali do velké šance hosté, ale Baláš společně s M. Koláčkem zasáhli. Do konce první půle měli domácí tří šance a jednu z nich proměnil O. Mikuláš.  Mezi 60. a 80. minutou převzali iniciativu hosté, ale domácí se ubránili. Konečnou podobu výsledku dal v 83. minutě R. Král, když přehodil vyběhnutého brankáře Nahálku.
Fakta – branky: 22. O. Mikuláš, 83. R. Král.  Rozhodčí: Stratil. ŽK 2:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Roveň: Baláš – Šišán, Mládek, M. Koláček, Kučera – Johanides, Vach, Roček, Franc – Melc, O. Mikuláš. Střídali: R. Král, Dušek. Lázně Bohdaneč: Nahálka – Ryšavý, Kopřiva, Zackl, Buchta – Kvapil, Žurek, Komárek, Kalinin – Jezdinský, Svatoň. Střídal: Zeman.

St. Mateřov – Ostřešany 3:0
V první půli hosté zahrozili  ve 35. minutě po přímém kopu Nováka. Domácí hráči si tři rychlé trefy schovali na závěr prvního dějství. Ve 42. minutě se prosadil Hlaváček hlavou, vzápětí zvýšil střelou z hranice vápna Fenyk a střeleckou chvilku Mateřova zakončil Klíma trefou podél brankáře. Druhý poločas přinesl nepřesnosti na obou stranách.
Fakta – branky: 42. Hlaváček, 44. Fenyk, 45. Klíma. Rozhodčí: Svoboda. ŽK 2:2. Diváků: 50. Poločas: 3:0. Starý Mateřov: Doležal – Janeček, T. Holek, Mynka, Meduna (58. Tomiška) – Hlaváček (82. Holešovský), Klíma, Křížek, Žďára – Fenyk (76. Čopák), Vašíček (67. D. Holek). Ostřešany: Vilím – Dufek, Novák, Drábek, Kasal – Moravec, Paštyka, Skokan, Jankovský – Hodás, Půlpán. Střídali: Sekyrka, Křivka.

Choltice – Libišany 1:9
Hosté se po dvou rohových kopech rychle prosadili. Domácí pak dvě vyložené šance k odpovědi nevyužili. Tempo hry udávali hosté, což vyjádřili i dalšími góly v choltické síti. Domácí hráči se snažili o snížení, ale definitivně je zastavilo vyloučení Hovorky.
Fakta – branky: 40. Urbanec – 31. a 64. Vokáček, 4. Gottwald, 7. J. Zadrobílek, 33. Kuric, 37. Brož, 66. K. Zadrobílek, 82. Vágner, 85. Vrabec. Rozhodčí: Bém. ČK 1:0 (61. Hovorka), ŽK 5:2. Diváků: 85. Poločas: 1:5. Choltice: Zářecký – Kaluža, Jan Kohoutek, Korbel, Peml – Jiří Kohoutek, Mach, Urbanec, Chudomel – Karlík, Kratochvíl. Střídali: Heblík, Hovorka. Libišany: Vida – Jozíf, Gottwald, Tomeš, Vích – Vokáček, Brož, Kuric, J. Zadrobílek –   Holeček, Vrabec. Střídali: Voltr, K. Zadrobílek, Vágner.

Valy – Opatovice 2:3
Valům domácí zápas opět nevyšel, když jejich hru doprovázely nepřesné přihrávky a individuální chyby. Těch dokázali využít hráči Opatovic. Výkon domácích se zvedl v posledních dvaceti minutách, ale to již na vyrovnání nestačilo.
Fakta – branky: Bažant, Hývl – Balog 2, Dujsík. Rozhodčí: Baracz. ŽK 2:2. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Valy: Černík – Procházka (45. Vachek), Jeřábek, Pleskot, Pavel Veselý – Hývl, Betlach, Kubát (72. Šrámek), Klas – Kutílek (67. Bořek), Bažant. Opatovice: Guldán – Jičínský, Dujsík, Voříšek, Svoboda – Jánoš, Vandas, Nedvěd, Slavík – Balog, Bartoníček.

Chvojenec – Nemošice 1:1
Hosté si od úvodu vytvořili tlak, který jim přinesl ve 37. minutě gól Vítka. V úvodu druhé půle byla za hru rukou nařízena penalta, kterou proměnil Jedlička. Ve vyrovnaném průběhu zápasu neuspěl v sólu Vítek a v 86. minutě nastřelil domácí Uhlíř břevno.
Fakta – branky: 48. M. Jedlička – 37. M. Vítek. Rozhodčí: Mariánus. ŽK 2:1. Diváků: 40. Poločas: 0:1. Chvojenec: M. Pavlíček – Centner, Richter, Kunart, Kirchner – J. Pavlíček, M. Jedlička, Pokorný, Daniel Nechvíle (46. Uhlíř) – Burkovič, Nechvíle (88. Zbudil). Nemošice: Dufek – Michal Večeřa, Vaculík, Holík, Meduna (75. Kreml) – Ulrich (80. Matěna), Ujec, Libánský, Michňák – Granec, M. Vítek.

Dašice – Újezd 2:0
Domácím vázla kombinace a hosté litovali neproměněných šancí, když dvakrát mířili do břevna. Ve 23. minutě šli Dašičtí do vedení, když Polák zakončil sólo. V 65. minutě brankář Hývl vyrazil penaltu O. Vajerovi. Uklidnění pro Dašice přišlo dvě minuty před koncem, kdy další samostatný únik zakončil Vomočil.
Fakta – branky: 23. Polák, 88. Vomočil. Rozhodčí: Pail. ŽK 2:1. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Dašice: Pulkrábek – O. Šmejda (M. Borovec), Šibal, M. Buchtele (75. Šafář), Cabicar – J. Vajer, Englich, Vomočil – D. Buchtele (75. L. Kučera), O. Vajer, Polák. Újezd: Hývl – Firbas, Jiří Petříček, Bendžík, J. Rozsévač (83. Huňáček) – M. Rozsévač, Hladík, Jakub Petříček, Rambousek – Borek, Hataš.

Dříteč – Křičeň 5:2
Hosté sázeli na brejky a dostávali se do zakončení. V 6. minutě propadl míč za obranu a M. Půlpán ho poslal do sítě. V 17. minutě vyrovnal D. Lietavec a iniciativu převzali domácí hráči. Ještě do přestávky skóroval Kušnír a po změně stran přidali domácí dvě branky. Pak už se hrál bezstarostný fotbal, který přinesl  po gólu na každé straně.
Fakta – branky: 40. a 53. Kušnír, 17. D. Lietavec, 58. Stejskal, 64. Částek – 6. M. Půlpán, 80. Koki. Rozhodčí: Hrabě. ŽK 2:1. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Dříteč: Frinta – Kroupa, Bednář, Klofanda, Hrůša – Částek, Stejskal, Pečinka, D. Lietavec (72. Haan) –  Kušnír, Vrška (58. Dibelka). Křičeň: Pleskot – Pilc, L. Půlpán (57. Koki), Hackenberg, Gloza – Hanzl, M. Půlpán, Malý, Hynek – Biath, Ginter (82. Šedivý).

Mikulovice – Přelovice 3:1
Hosté měli mírně navrch, ale inkasovali jako první, když Plesinger využil centr Soukupa. V úvodu druhé půle si J. Vencl srazil centr do vlastní brány. Vedení vrátil Mikulovicím Křivka, pak dvě velké šance Přelovic zlikvidoval Těšínský. V 84. minutě skóroval Karlík z poloviny hřiště, když Rejduga jeho pokus podcenil.
Fakta – branky: 34. Plesinger, 55. Křivka, 84. Karlík ml. – 46. vlastní. Rozhodčí: Šeps. ŽK 2:0. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Mikulovice: Těšínský – Svoboda, Karlík ml., J. Vencl, Handlíř – Hromek, Valský, Křivka, Štěpán – Plesinger, Soukup (55. D. Dufek). Přelovice: Rejduga – Čapek, Zelinka, Khun, Kaderka – Hačko, Vohralík, Řehák, Blažek – Malý (46. Šprync), Bidlo (74. Šimák).