Útok jedné famílie… Kubizňákovi ze Sezemic, tohle jméno si dobře zapamatujte. Převrátili totiž jarní Tip ligu nohama vzhůru. Její lídr Ladislav před posledním kolem nefiguroval ani v elitní desítce. Jenže v tom závěrečném ani jednou nechyboval a vylétl až na vrchol. Celkové prvenství mu zajistil nejvyšší přírůstek ve dvanáctém dějství. Vlasta Kubizňáková se pro změnu stala vítězkou zmíněného kola. A jak toho dosáhla. Jednoduše. Při tipování Supertrefy vsadila na gólový vodopád. Padlo 56 gólů a ona věřila číslu 45.

PA0088 Ladislav Kubizňák, Sezemice 20 121
PA0099 Aleš Kašpar, Litětiny 17 121
PA0050 Petr Linha, Pardubice 17 121
PA0204 Eva Bubnová, Pardubice 8 121
PA0213 Radek Ipser, Starý Mateřov 14 118
PA0091 Jaromír Pýcha, Dolní Roveň 14 118
PA0200 Jiří Novotný, Srch 11 118
PA0093 František Pýcha, Dolní Roveň 11 118
PA0119 Libor Kubišta, Pardubice 20 115
PA0089 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 20 115
PA0154 Václav Horák, Veselí 14 115
PA0120 Martin Jandák, Přelouč 14 115
PA0053 Markéta Komárková, Pardubice 11 115
PA0052 Hana Kužílková, Pardubice 11 115
PA0051 Milan Linha, Pardubice 11 115
PA0142 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 11 115
PA0218 Alena Knappeová, Pardubice 17 112
PA0054 Iveta Komárková, Pardubice 14 112
PA0101 Josef Zeman st., Holice 14 112
PA0110 Lucie Andrésová, Holice 11 112
PA0158 Andrea Drábková, Pardubice 11 112
PA0201 Lukáš Novotný, Srch 11 112
PA0136 Milan Wiesner, Přelouč 20 109
PA0060 Milan Shejbal st., Pardubice 17 109
PA0008 Ladislav Bezdíček, Pardubice 14 109
PA0219 Michaela Knappeová, Pardubice 14 109
PA0129 Ludvík Vorlíček, Přelouč 11 109
PA0034 Josef Štěrba, Pardubice 5 109
PA0220 Hana Sejkorová, Pardubice 17 106
PA0078 Josef Starý, Pardubice 17 106
PA0102 Josef Zeman ml., Holice 17 106
PA0045 Aleš Cuhorka, Přelouč 14 106
PA0019 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 14 106
PA0098 Miluše Půlpanová, Horní Ředice 14 106
PA0173 Marie Havránková, Jeníkovice 11 106
PA0212 Miroslava Horčičková, Holice 11 106
PA0244 Vladimír Paďour ml., Pardubice 11 106
PA0017 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 11 106
PA0139 Vítězslav Rejmon, Pardubice 11 106
PA0166 Josef Slabý, Pce – Svítkov 11 106
PA0153 Petr Vorel, Veselí 11 106
PA0252 Viktor Kožený, Veselí 17 103
PA0209 Zbyněk Horčička, Holice 14 103
PA0210 Aleš Horčička, Holice 14 103
PA0055 Aleš Komárek, Pardubice 14 103
PA0170 Vladimír Havránek, Jeníkovice 11 103
PA0211 Luděk Horčička, Holice 11 103
PA0074 Petra Matúšů, Sezemice 11 103
PA0094 Vladimír Mikan, Horní Roveň 11 103
PA0107 Anežka Sedláková, Holice 11 103
PA0232 Matěj Košťál, Pardubice 8 103
PA0206 František Picko, Pce – Svítkov 8 103
PA0196 Zdeněk Soudný, Pce – Ohrazenice 8 103
PA0256 Jan Sychra st., Bělá 8 103
PA0084 Miroslav Drozen, Pardubice 17 100
PA0030 Jaroslav Fridrich, Nemošice 17 100
PA0097 Aneta Formanová, Horní Ředice 14 100
PA0048 Oldřich Hlaváček, Pohránov 14 100
PA0118 Pavel Suchánek, Svojšice 14 100
PA0223 Josef Svoboda, Pardubice 11 100
PA0001 Karel Hampl, Dolní Roveň 8 100
PA0112 Jiří Konvičný, Horní Ředice 8 100
PA0113 Hana Kopová, Poběžovice 8 100
PA0245 Vladimír Paďour st., Pardubice 8 100
PA0207 Zdena Picková, Pce – Svítkov 5 100
PA0066 Jaroslav Švihovec, Pardubice 2 100
PA0135 Lucie Novotná, Přelouč 20 98
PA0044 Josef Jiráň, Hrádek 17 97
PA0059 Roman Vaňásek, Horní Jelení 17 97
PA0033 Miroslav Bříza, Valy 14 97
PA0090 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 14 97
PA0024 M. Málek, Pardubice 14 97
PA0149 Vladislav Teplý, Staré Hradiště 14 97
PA0156 Martin Joudal, Veselí 11 97
PA0079 Jiří Maštalíř, Pardubice 11 97
PA0221 Jarmila Svobodová, Pardubice 11 97
PA0230 Láďa Daněk, Pardubice 8 97
PA0111 Miloslav Kopa, Poběžovice 8 97
PA0077 Miroslav Šafář, Srch 8 97
PA0104 Jiří Bidlo, Chvojenec 14 95
PA0229 Martin Mareš, Pardubice 14 95
PA0235 Iva Doležalová, Pardubice 14 94
PA0258 František Nerad, Pardubice 14 94
PA0226 Michal Pehanič, Pardubice 14 94
PA0063 Tomáš Shejbal, Pardubice 14 94
PA0144 Radek Voříšek, Staré Hradiště 14 94
PA0046 Jiří Cuhorka, Přelouč 11 94
PA0205 Jana Novotná, Srch 8 94
PA0047 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 8 94
PA0122 Josef Šutovec, Přelouč 8 94
PA0022 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 5 94
PA0145 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 17 91
PA0016 Pavel Kalhous, Pardubice 14 91
PA0075 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 14 91
PA0056 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka 14 91
PA0143 Jan Voříšek, Staré Hradiště 14 91
PA0202 Ladislav Buben, Pardubice 11 91
PA0255 Libor Tuček, Bělá 11 91
PA0028 Hana Hubená, Nemošice 8 91
PA0026 Miloš Hubený, Nemošice 8 91
PA0025 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 91
PA0027 Zdeněk Hubený ml., Nemošice 8 91
PA0231 Jan Košťál, Pardubice 8 91
PA0147 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 8 91
PA0062 Milan Shejbal ml., Pardubice 8 91
PA0029 Petr Fridrich, Nemošice 20 88
PA0251 Andrea Kožená, Veselí 17 88
PA0234 Karel Bělohlav, Pardubice 14 88
PA0236 Jindřich Dubišar, Pardubice 14 88
PA0198 Pavel Jarábek, Opatovice n. L. 14 88
PA0035 Jaroslav Malínský, Pardubice 14 88
PA0160 Miloslava Michková, Pardubice 14 88
PA0011 Bartolomej Mikloško, Pardubice 14 88
PA0186 Jiří Flekač st., Pardubice 11 88
PA0140 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 11 88
PA0042 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 11 88
PA0061 Laďka Chmelenská, Pardubice 11 88
PA0012 Jiří Mikloško, Pardubice 11 88
PA0007 Jaroslav Pětioký, L. Bohdaneč 11 88
PA0092 Eva Pýchová, Dolní Roveň 11 88
PA0148 František Teplý, Staré Hradiště 11 88
PA0018 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 8 88
PA0010 Marie Miklošková, Pardubice 8 88
PA0171 Jiří Beran, Jeníkovice 5 88
PA0208 Miluše Mroviecová, Pce – Svítkov 5 88
PA0222 Jakub Svoboda, Pardubice 0 86
PA0237 Jana Kutinová, Pardubice 17 85
PA0146 Petr Mára, Hradiště na Písku 17 85
PA0003 Vladislav Imramovský, Ostřešany 14 85
PA0085 František Zlatník, Pardubice 14 85
PA0057 Stanislava Popilková, Sedlíšťka 11 85
PA0174 Oldřiška Treichlová, Nový Bydžov 11 85
PA0172 Marie Beranová, Jeníkovice 8 85
PA0214 Karel Braun, Pardubice 8 85
PA0126 Tomáš Pecka, Mělice 8 85
PA0150 Vladislava Horská, Staré Hradiště 5 85
PA0134 Karolína Nováková, Přelouč 5 85
PA0188 Libuše Petrová, Pce – Svítkov 5 85
PA0115 Lenka Vorlíčková, Přelouč 5 85
PA0133 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 5 85
PA0006 Jiří Lejhanec, Pardubice -1 85
PA0261 Drahoslav Daněk, Rychnov n. K. 8 83
PA0037 Andrej Lukačišin, Pce – Svítkov 8 83
PA0242 Eva Lejhancová, Pardubice 5 83
PA0179 Jana Buchtelová, Dašice 0 83
PA0184 František Kaplan, Moravany 14 82
PA0058 Milan Popilka, Sedlíšťka 14 82
PA0124 Jana Bínová, Přelouč 11 82
PA0005 Rudolf Novotný, Srch 8 82
PA0076 Libor Šafář, Srch 8 82
PA0163 Martin Fiala, Pardubice 0 80
PA0199 Helena Jarábková, Opatovice n. L. 14 79
PA0137 Rostislav Koubek, Lohenice 14 79
PA0072 Václav Petrásek, Zástava 14 79
PA0096 Václav Půlpán, Horní Ředice 11 79
PA0250 Jiří Valenta, Pardubice 11 79
PA0049 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 79
PA0014 Dagmar Hronová, Brno 5 79
PA0095 Tomáš Mikan, Horní Roveň 5 79
PA0195 Katka Novotná, Srch 2 79
PA0132 Jana Novotná, Přelouč 0 78
PA0183 Monika Bártová, Pardubice 0 77
PA0167 Josef Král, Pardubice 11 76
PA0181 Jiří Marek, Pardubice 11 76
PA0036 Alena Francová, Pečky u Nymburka 8 76
PA0004 Ladislav Synek, Pardubice 8 76
PA0073 František Pešek, Pardubice 5 76
PA0257 Ondřej Sychra, Bělá 5 76
PA0021 Bohuslav Šulc st., Pardubice 5 76
PA0197 Helena Soudná, Pce – Ohrazenice -1 76
PA0271 Miroslav Balínek, Pardubice 8 75
PA0152 Josef Dvořák, Veselí 11 74
PA0138 Alena Rejmonová, Pardubice 11 74
PA0278 František Topič, Dol. Ředice 11 74
PA0259 Karel Hamáček, Pardubice 8 74
PA0266 Miroslav Janků, Pardubice 8 74
PA0248 Miroslav Horák, Chvojenec 5 74
PA0182 Jan Kubát, Pardubice 0 74
PA0164 Ludmila Novotná, Pardubice 0 74
PA0253 Ladislav Šejbl, Lodenice 17 73
PA0168 Hana Králová, Pardubice 14 73
PA0180 Radoslava Marková, Pardubice 11 73
PA0151 Jaroslav Volejník, Veselí 8 73
PA0190 Libor Petr, Pce – Svítkov 5 73
PA0155 Daniel Joudal, Veselí 17 71
PA0260 Hana Machová, Pardubice 11 71
PA0264 Roman Jinoch, Ostřešany 8 71
PA0217 Radka Krejčová, Pardubice 8 71
PA0159 Jiří Michek, Pardubice 11 70
PA0002 Jan Šurc ml., Pardubice 11 70
PA0117 Miroslav Dobrovolný, Lhota p. Přel. 8 70
PA0185 Jiří Flekač ml., Pardubice 8 70
PA0130 Teodor Kurš, Přelouč 8 70
PA0247 Marie Paďourová, Pardubice 8 70
PA0123 Jakub Šutovec, Přelouč 8 70
PA0269 Josef Svoboda, Pardubice 0 70
PA0043 Vladimír Kaštánek, L. Bohdaneč 0 69
PA0265 Petr Spálenský, Zminný 8 68
PA0273 Josef Tyler, Pardubice 17 67
PA0041 Miroslav Král, Labětín 8 67
PA0108 Miroslav Sedlák, Holice 8 67
PA0068 Roman Vondra, Němčice 0 66
PA0067 Martin Vondra, Němčice 0 66
PA0279 Ondřej Karvánek, Pardubice 11 65
PA0178 Jan Buchtele, Dašice 0 65
PA0087 Jiří Mládek, Pardubice 8 64
PA0040 Ladislav Zábský, Pardubice 5 64
PA0015 Daniel Hron, Brno 2 64
PA0270 Michal Balínek, Pardubice -1 63
PA0157 Dominika Drábková, Pardubice 11 62
PA0216 Miloš Krejčí, Pardubice 8 62
PA0280 Lucie Topičová, Dol. Ředice 8 62
PA0193 Renata Koťarová, Pardubice 2 62
PA0194 Lumír Sokol ml., Pardubice 2 62
PA0203 Tomáš Kačírek, Pardubice 8 61
PA0039 Ludmila Zábská, Pardubice -1 61
PA0215 Miloš Krejčí ml., Pardubice 14 60
PA0121 Josef Kesner, Selmice 11 60
PA0246 Radek Paďour, Pardubice 2 60
PA0069 Josef Vondra, Němčice 0 60
PA0277 Dita Melišová, Ústí n. L. 14 59
PA0225 Stanislav Barvíř, Pardubice 0 59
PA0032 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 0 59
PA0177 Denisa Špačková, Dašice 0 59
PA0272 Marek Götz, Pardubice 11 58
PA0141 Martin Maxa, Staré Hradiště 14 57
PA0020 Jaroslav Mikša, Pardubice 2 57
PA0189 Daniela Petrová, Pce – Svítkov 5 56
PA0165 Josef Novotný, Pardubice 0 56
PA0175 Jiří Špaček, Dašice 0 56
PA0080 Vilma Látová, Pardubice 11 55
PA0241 Jiří Lejhanec ml., Pardubice 5 55
PA0262 Petr Kaštánek, L. Bohdaneč 0 55
PA0109 Jana Sedláková, Holice 11 54
PA0086 Jiří Plecháček, Pardubice 0 53
PA0192 Monika Koťarová, Praha – Vinohrady -1 53
PA0191 Lumír Sokol, Pardubice 5 51
PA0243 Michal Zahaluk, Pardubice 0 50
PA0070 Aleš Mužík, Srch 11 49
PA0081 Jiří Maštalíř, Pardubice 8 49
PA0187 Stanislav Petr, Pce – Svítkov 5 49
PA0038 Ludmila Havlíková, Pardubice -1 49
PA0284 Vlastimil Pelikán, Staré Hradiště 14 48
PA0106 Josef Hendrych, Chvojenec 0 48
PA0013 Evžen Pospíšil, Srch 0 48
PA0031 Marie Baštová, Staré Hradiště 0 47
PA0082 Václav Maštalíř, Pardubice 0 47
PA0131 Alois Wiesner, Přelouč 0 39
PA0103 Lukáš Sádovský, Holice 0 38
PA0176 Michal Špaček, Dašice 0 38
PA0064 Čestmír Zámečník, Pardubice 0 36
PA0105 Tomáš Bidlo, Chvojenec 0 33
PA0239 Patrik Tesárek, Tuněchody 0 33
PA0169 Miloslava Králová, Labětín 5 31
PA0100 Aneta Kašparová, Litětiny 0 30
PA0240 Miroslav Tesárek, Tuněchody 0 30
PA0268 Ondřej Vosáhlo, Pardubice 5 29
PA0281 Miroslav Sejkora, Pardubice 0 29
PA0065 Zuzana Rosická, Pardubice 0 27
PA0227 Tereza Roubinková, Skalica 0 27
PA0254 Jan Sychra ml., Bělá 0 25
PA0291 Alena Sokolová, Pardubice 0 22
PA0285 Petr Kamenický, Pardubice 0 20
PA0009 Otto Jansa, L. Bohdaneč 0 19
PA0128 Věra Snížková, Přelouč 0 15
PA0127 Václav Čížek, Lohenice 0 14
PA0249 Martin Horák, Chvojenec 0 14
PA0114 Jiří Černík, Valy u Přelouče 0 13
PA0083 Iva Procházková, Staré Hradiště 0 13
PA0224 Pavel Barvíř, Zlín 0 12
PA0283 Filip Klouček, Rosice n. L. 0 12
PA0238 Robert Tesárek, Tuněchody 0 12
PA0294 Vlastislav Košťál, Pardubice 0 11
PA0289 Igor Jánošík, Plotiště n. L. 0 10
PA0287 Monika Sejkorová, Pardubice 0 10
PA0161 Dalibor Havlín, Kutná Hora 0 8
PA0162 Eva Havlínová, Kutná Hora 0 8
PA0228 Jiří Štěrba, Pardubice 0 8
PA0282 Karel Vacek, Pardubice 0 8
PA0275 Ladislav Eigl, Dolní Roveň 0 7
PA0286 Alena Ježková, Pardubice 0 7
PA0233 Jan Smetana, Pardubice 0 6
PA0267 Marie Barvířová, Nasavrky 0 5
PA0274 Petr Houska, Pardubice 0 5
PA0125 Tomáš Hubička, Brloh 0 5
PA0293 Nikol Košťálová, Pardubice 0 5
PA0263 Kája Remeš, Pardubice 0 5
PA0116 Jakub Vojáček, Semín 0 5
PA0295 Vojta Smíšek, Pardubice 0 4
PA0290 Josef Ježek, Pardubice 0 2
PA0292 Jakub Kraus, Pardubice 0 2
PA0276 Lenka Voborová, Staré Hradiště 0 1
PA0288 Stáňa Jánošíková, Plotiště n. L. 0 -1