Výjimkou je výhra Svitav v Poličce a remíza Chocně v Holicích.

Není žádným tajemstvím, že vložená kola dělají některým celkům značné problémy, zejména těm, které mají užší kádry, zápasí s marodkou, nebo jejich hráči nemají možnost si vzít dovolenou či si svůj pracovní den zkrátit. Tentokrát na tuto skutečnost doplatil především Titanic Srch, který má pět hráčů na marodce, dva služebně mimo region a jednoho v trestu. Do České Třebové odjeli i hráči B týmu, který hraje III. třídu, tedy druhou nejnižší soutěž na Pardubicku. Tato skutečnost přihrála České Třebové laciné tři body.

Zabralo Hlinsko, které přibrzdilo rozjetou Moravskou Třebovou vysoko 4:0. Hlinečtí svého nekompletního soupeře jednoznačně přehráli a v tabulce jsou třetí za pardubickými celky, ale s minimální bodovou ztrátou.

Přibržděna byla také čtvrtá Polička celkem ze Svitav. Doplatila na neproduktivitu v první půli, kdy doslova zazdila čtyři gólové šance. Spolehlivému gólmanovi Lampárkovi přálo i štěstí, neboť ho zachránila jednou tyč a také zbrklost soupeře v koncovce. Nakonec rozhodla chyba poličského gólmana, kterou zužitkoval svitavský Ovad.

Od minulého kola se na špici tabulky usadil pardubický Slovan, jenž potvrzuje, že jeho postupové ambice musí být brány vážně. Mužstvo má natrénováno, jako v přeboru málokdo, a tak sedmigólový příděl nováčkovi ze Žamberka ani nepřekvapil. Hostům řada hráčů na Slovanech chyběla, ale přesto po výtečném rozjezdu jsou teď ve stadiu postupného pádu do suterénu a právě vložené středy, jako by byly jejich prokletím.

Bez vzruchu a emocí se neobešlo „výbušné“ derby mezi Vysokým Mýtem a Dobříkovem. Hosté se cítíli poškozeni nepotrestanou rukou ve vápně soupeře a neuznaným gólem v poslední minutě. Dobříkov dopadl až na dno…