Křičeň – Rosice 0:3
Bodově hladový podzim Křičeně pokračuje. Po minulém premiérovém vítězství v Holicích nedokázala Biathova družina navázat na úspěch a podlehla doma favorizovaným hostům. Přestože rosickým hráčům moc dlouho netrvalo, aby si urvali vedení na svou stranu, hra postupovala vyrovnaně. Domácí koncovka ale trpěla na účinnosti, takže brankář Šutovec balon ze sítě vysoukávat nemusel. Po výměně stran se taktovky chopili hosté a po trefách Jiřího Růžičky a Davida Hovorky si odvezli zasloužené tři body.
Fakta – branky: 11. Rogovik, 48. Jiří Růžička, 63. Hovorka. Rozhodčí: Rambousek. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:1. Křičeň: Pleskot – Hanzl, Hackenberg, Půlpán (74. Šedivý), Malý – Šprync (68. Kalinin), Urbanec, Pilc, Blažek (58. Ryšavý) – Koki, Biath. Rosice: Šutovec – Voleský, Pipek, Pozdník, Pešek, Rousek – Rogovik (62. Hovorka), Jiří Růžička, Jan Růžička – Šebek, Bartoš (63. Zelinka).

Ostřešany – Dříteč 2:0
Po úvodní přetlačované se začala hra pomalu, zato jistě přesouvat na polovinu Dřítče. Novák s Hodásem založili svižnou akci, na jejímž gólovém konci stál Lukáš Moravec. Tentýž borec skóre po přestávce navýšil a ačkoli se hosté nechali vyloučit, na Ostřešany to příliš dobrý efekt nemělo. Kvůli absenci důrazu tak už další gól nepřidaly.
Fakta – branky: 40. a 52. L. Moravec. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (61. Kušnír). Diváků: 100. Poločas: 1:2. Ostřešany: Jahelka – Havelka, Novák, Tejnecký, Hošek – Vácha, Hodás, Fiala, Drbohlav – Vágner, L. Moravec. Střídali: Dufek, Doležal, Kasal, Křivka, Závorka. Dříteč: Frinta – Musil, Drahokoupil, Bednář, Štěpán – Pluhař, Vrážel, Trojan, Pečinka – Kušnír, Vrška. Střídal: Mužík.

Přelouč B – Srch 0:4
Bylo by směšné tvrdit, že přeloučská rezerva mohla svým výkonem vůbec pomýšlet na body. Proti silnému Srchu nepředvedla ve výsledku vůbec nic a tak dostali slovo hosté. Po Kopeckého úvodu se postavil k řečnickému pultu Vojíř a třemi silnými argumenty usadil svého soupeře.
Fakta – branky: 35., 57. a 61. Vojíř, 13. Kopecký. Rozhodčí: Syrůček. Žluté karty: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 0:2. Přelouč B: Vašíček – Martin Beránek, Dušek, Kmoníček, Štainer – Váša, Novotný, Bendžík, Milan Beránek – Hataš, Volejník. Střídali: Pokorný, Havlas, Školník, Jedlička. Srch: Mičjan – Tměj, Doležal, Šmíd, Hurta – Víšek, Kršák, Práchenský, Maivald – Vojíř, Kopecký. Střídal: Hocque.

Dašice – Opatovice 0:2
Domácí si škrtli pouze v úvodu, kdy šanci Michala Buchteleho zlikvidoval brankář. Poté už dostala zelenou strategie Opatovic, které nakopávaly balony na nabíhajícího si Richtera. Ten se pak ve dvou případech nemýlil.
Fakta – branky: 40. a 49. Richter. Rozhodčí: Čermák. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 0:1. Dašice: Černohubý – L. Vajer, O. Vajer, Hora, Šmejda – Cabicar, J. Vajer, J. Englich, Branke – M. Buchtele, Polák. Střídali: Hegar, Křížek. Opatovice: Guldán – Baloun, Balog, Hladík, Vandas – Bartoníček, Krsek, Šťastný, Křovák – Blažek, Richter. Střídali: Hanovec, Perůžek.

Holice B – Bohdaneč 1:4
Holičtí se probudili až po druhém inkasovaném gólu v prvních deseti minutách hry. Poté domácí snížili a hra získala na pohlednosti. Snaha o druhou branku Holic ovšem nabídla dvě šance Bohdanči, která obě využila k definitivnímu rozhodnutí.
Fakta – branky: 37. Velinský – 5. Flekr, 9. Blažej, 81. Uhlíř, 90. Karela. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Holice B: M. Bareš – R. Bareš, Hlava, Markovics, Tláskal – Stehlík, Fotul, Flachs, Lát – Velinský, Stárek. L. Bohdaneč: Vlček – Zackl, Baldrych, Škopek, Lánský – Rössler, Kopřiva, Flekr, Kvapil – Uhlíř, Blažej. Střídali: Karela, Virt, Rogovik, Krejčí.

Moravany B – Roveň 4:2
Domácí sice promarnili několik šancí v úvodu, po konci je to však trápit nemuselo.
Fakta – branky: 28. a 86. Švadlenka, 38. a 59. Bakeš – 26. Vach, 71. Kaplan. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 0:1. Diváků: 90. Poločas: 2:1. Moravany B: Laksar – Půlpán, Král, Švadlenka, Kubík, Bakeš, Kulhánek, Horák, Fišer, Smejkal, Kopták. Střídali: Fibikar, Lukas. Roveň: Baláš – Shejbal, Kašpar, Šándor, Mikuláš, Johanides, Vach, Madák, Absolon, Kaplan, Pekárek. Střídali: Mládek, Žatecký.

Nemošice – Újezd 3:1
Snový start zajistil Nemošicím tři body hned zkraje mače. Újezd zůstal bezmocný.
Fakta – branky: 6. a 15. Vítek, 3. Mareček – 66. Vohralík. Rozhodčí: Horák. ŽK: 1:2. Poločas: 3:0. Diváků: 80. Nemošice: Dufek – Libánský, Vaculík, Linha, T. Koblížek, Granec, Hofman, Kostka, Mareček, Vítek, Řezníček. Střídali: Večeřa, Derner, Jukl, Cimburek. Újezd: Jandák – Chlumecký, Rambousek, Petříček, J. Rozsévač, J. Koblížek, Petříček, Sobotka, Dvořáček, M. Rozsévač, Vohralík. Střídali: Černý, Filipi.