Už ani nevědí jak to vypadá… V tomto případě máme na mysli derby zápasy. Los tomu chtěl, že v závěru sezony se s nimi roztrhne pytel. Tento víkend je na programu okresní střet se záchranářským nábojem. V lepší výchozí pozici se nacházejí Moravany. Za to Přelouči nic jiného, než výhra nepomůže. Živanice se pokusí zkomplikovat Vysokému Mýtu cestu za postupem do divize. Pardubické céčko nastoupí proti ne příliš oblíbenému soupeři z Lanškrouna.

Sobota 17.00: FK Přelouč (15., 25 b., 25:56) – Sokol Moravany (13., 30 b., 38:54). Na podzim: 1:2.
Václav Slavík, trenér Přelouče: „Po utkání v Lanškrouně jsme zdravotně v pořádku. Na zápas se těšíme. A samozřejmě moc dobře víme, že to je naše poslední šance, jak se ještě vrátit do hry o záchranu. Já osobně věřím v podporu od našich nejvěrnějších fanoušků a doufám, že přijdou v co největším počtu. Budeme to potřebovat."
Tip Deníku: 0

Sobota 17.00: Sokol Živanice (11., 35 b., 48:44) – SK Vysoké Mýto (1., 60 b., 67:28). Na podzim: 2:3.
Radek Vrážel, hrající asistent trenéra Živanic: „Čeká nás dvojzápas s lídrem. Dnes mistrák a ve čtvrtek  poháru. O kvalitě Mýta vypovídá postavení v tabulce, má zkušené hráče, kteří prošli vyššími soutěžemi. Ze soupeře máme respekt, ale v
této soutěži se dá hrát s každým.   Nám se paradoxně hraje proti týmům z horních pater  lépe. Nemáme co ztratit a chceme  si napravit reputaci po zápase s Dobříkovem. Bohužel máme velikou marodku. O sestavě tak budeme rozhodovat až před utkáním."        Tip Deníku: 2

Neděle 10.15: FK Pardubice C (5., 42 b., 48:33) – FK Lanškroun (8., 38 b., 36:40). Na podzim: 2:2.
František Kovárník, trenér FK Pardubice C: „V dohrávce jsme na těžkém terénu, za stálého deště předvedli velmi dobrý kolektivní výkon a zaslouženě zvítězili. Herně jsme totiž Moravskou převýšili rozdílem třídy. Naše výhra 4:1 mohla být ještě daleko vyšší, neboť jsme spoustu dalších příležitostí neproměnili. Chceme potvrdit středeční  body a porazit mužstvo, které nám příliš nesedí. Zápasy s Lanškrounem vždy mají velký náboj."                       
Tip Deníku: 1