I. A třída

Přelouč – Prosetín 2:2
V první půli existovalo na hřišti pouze domácí mužstvo. Nicméně místo výrazného vedení si odneslo do kabiny hubený náskok. Ve 23. minutě Rokyta narýsoval kolmici na Vančuru, který poslal míč podél vybíhajícího gólmana.  Jenže ve 37. minutě F. Šafránek vystihl nedorozumění gólmana Marka a Hladíka a vyrovnal. Hostující radost trvala pár vteřin. Hned po rozehrání domácí umě zakombinovali a  Koch znovu strhl vedení na stranu Přelouče. Po přestávce se ale hostitelé vytratili z trávníku a Prosetín vyrovnal. Přetažený centr  z trestného kopu Hamana objevil neobsazeného Vodvárku, který překonal Marka.
Fakta – branky: 23. Vančura, 38. Koch – 37. F. Šafránek,      65. Vodvárka. Rozhodčí: Papáček. ŽK: 2:4. Diváků: 100. Poločas: 2:1. Přelouč: Marek – Rokyta, Táborský, Ulrych, Hladík – Novák, Machačný, Novotný, Mareček (63. Volejník) – Vančura (85. Slavík), Koch.

Horní Jelení – Srch 3:4
Z bláznivé přestřelky prvního poločasu vyšli lépe hosté. Jelení ještě pět minut před odchodem do kabin vedlo po gólech Štěpánka a proměněné penaltě Hendrycha. Jenže o bleskový obrat se postarali dvěma navlas stejnými zakončeními Zeman a Chocholouš. Domácí vyrovnali v 77. minutě po parádní střele z otočky od Pecivála. Radost jim vydržela několik sekund, protože do černého zamířil po trestňáku hlavou i Krejčík.
Fakta – branky: 15. Štěpánek, 34. Hendrych z penalty, 77. Pecivál –  23. Doležal, 40. zeman, 43. Chocholouš, 78. Krejčí. Horní Jelení: Jozl – Šubrt (83. Raich), Rejnuš, Hendrych (70. Čermák), Seidenglanz (36. Houžvíček) – Štěpánek, J. Velinský, Michálek (61. Dědič), Pinkas (57. Martinec) – Kaňkovský, Pecivál.  Srch: Mičjan – Zeman, Brož, Třešňák, Hurta – Víšek, Doležal, Práchenský (89. Slabý), Maivald – Krejčí, Chocholouš (73. Hocque).

I. B třída

Nasavrky – Rosice n. L. 0:3
Po dvaceti minutách přišla série šancí rosického týmu. Domácí brankář dvakrát zasahoval proti hlavičkám L. Rouska a Pozdníka. Až ve 25. minutě nestačil na M. Bartoše, jenž si převzal míč a křížnou střelou otevřel skóre. V 53. minutě domácí Čechlovský přestřelil, zanedlouho Šváb chytil hlavičku Vojíře. Od 65. minuty si šance vytvářeli především hráči Rosic. Se střelou Hamerského si ještě domácí brankář poradil. Pak postupoval sám z pravé strany M. Bartoš a podobně jako u prvního gólu úspěšně zakončil.  Střelec zápasu ještě přestřelil bránu a trefil tyč. V 86. minutě již po přihrávce Rogovika zkompletoval hattrick.
Fakta – branky: 25., 67. a 86. M. Bartoš. Rozhodčí: Louženský. ŽK 2:3. Diváků: 90. Poločas: 0:1. Rosice: Šváb – Haan, Pozdník, Hamerský, Pešek – F. Bartoš, Rogovik (89. Hofman), Lejsek, L. Rousek (89. Nahálka) – M. Bartoš, Bulis (77. Voženílek).

Dobříkov – Roh. Bělá 3:0
Jedinou šanci si hosté vypracovali už ve 3. minutě, ovšem balon ve výhodné pozici zadrbali. Vzápětí se opřel z osmnácti metrů do míče Pitra a vymetl šibenici. V 10. minutě Kunt neodhadl vzdálenost k míči a Houžvička ho přeloboval. Razítko na dobříkovskou výhru dal deset minut před koncem P. Horníček.
Fakta – branky: 5. Pitra, 10. Houžvička, 80. P. Horníček. Rozhodčí: Štěrba. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 2:0. R. Bělá: Kunt – P. Kotraš (70. Lánský), Habiger, Tamchyna, Rejfek –  J. Morávek, V. Zavřel, Chovanec, Braun (46. Remeš) – Tomič, Jelínek.

Řečany n. L. – Holice B 0:4
V 19. minutě dorážel na zadní tyči do sítě hlavou Skalický. V 59. minutě byl po holickém rohu „odklizen" domácí gólman a Zběhlík neměl problém skórovat. Navíc řečanský protestant Novotný dostal druhou žlutou kartu. V závěru hosté ještě svojí výhru navýšili po totožných trefách Skalického a Machatého.
Fakta – branky: 19. a 83. Skalický, 59. Zběhlík, 84. Machatý. Rozhodčí: Trocha. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (59. Novotný). Poločas: 0:1. Řečany: Pavel Moravec – Hostínský, Matoušek, Hajn (64. Krejčík), Petr Moravec – Bank, Chára (80. Wiesner), Š. Tichý, Novotný, M. Moravec – Kobera (70. Jolinski). Holice B: Schmeiser – Pištora, Zběhlík, Skalický, Flachs (78. Bareš) – Kopa, Černý, Machatý, Klouček – Starý, J. Englich (86. Stárek).

Přelouč B – Sezemice 4:2
Domácí měli raketový start a v 8. minutě po trefách Milana Beránka a Slabého vedli 2:0. Na konci první půlhodiny přidal třetí branku po samostatné akci Štainer. Hosté však zbraně nesložili a dostali se domácím na dohled po dvou zásazích J. Kašpara. Poslední slovo ale měl po dorážce trestného kopu znovu Štainer.
Fakta – branky: 29. a 78. Štainer, 2. Milan Beránek, 8. Slabý – 30. a 51. J. Kašpar. Rozhodčí: Marianus. ŽK 4:3. Diváků: 60. Poločas: 3:1. Přelouč B: Konvalina – Martin Beránek, Heřmánek, Dušek, Kačírek (46. Musil) – Volejník (88. Jedlička), Štainer, Novák (85. Školník), Rokyta – Slabý (78. Slavík), Milan Beránek (87. Tesák).  Sezemice: Báča – Blažek, Süttö, Kříž, Popílka – Borovec,  Brychta, Kavka, Lába – J. Kašpar, T. Kašpar. Střídali: Čásenský, Hrdý, Langr.

Mnětice – Kameničky 3:1
Brankový účet zápasu otevřel Závorka po rohu Kříže, když z rohu šestnáctky vyslal nechytatelnou střelu. Navýšení vedení zařídil krátce po přestávce Tláskal, který využil nabídku od Lamberského. Hosté snížili v 74. minutě. To trestný kop zatočil do brány Fr. Sádovský.  V závěru se hosté odhodlali ke hře na riziko, čehož využil Lamberský.
Fakta – branky: 35. Závorka, 52. Tláskal, 90. Lamberský – 74. Fr. Sádovský. Rozhodčí: Šejna. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Mnětice: Jahelka – Hašek, Vafka, Neugebauer, Vilím – Doležal (60. Moravec), Závorka, Kříž, Tláskal (90. Pištínek) – Hurta (84. Křivka), Lamberský.