Trojlístek zástupců z Pardubicka vyjíždí k mistrovským zápasům k soupeřům. Pokud uspějí mají velké předpoklady se umístit v horní polovině tabulky. Předehrávka – 30. kolo Dobříkov Hlinsko 2:4.

SK Vysoké Mýto (10. místo, 38 bodů) - Tesla Pardubice B (5. místo, 41 bodů). V sobotu v 17 hodin. Soupeře dělí jen tříbodový rozdíl. Podzimní zápas skončil těsnou výhrou Tesly 1:0. Rostislav Němeček, trenér Tesly B: “V poslední době máme formu, v šesti posledních zápasech jsme čtyřikrát vyhráli a dvakrát remizovali. To nás posunulo už na pátou příčku, kterou chceme udržet až do konce. Nebude to ale lehké, neboť bodové rozdíly jsou minimální. Hrajeme stejně jako áčko, takže bez výraznějšího posílení, ale to nic nemění na tom, že jedeme pro body. “
SK Stolany (15. místo, 17 místo) – FC Titanic Srch (9. místo, 39 bodů). Neděle v 17 hodin. Hosté mají velkou šanci vrátit se do horní poloviny tabulky. „Ve Srchu jsme prohráli 0:3, soupeři bychom to chtěli vrátit,“ sděluje manažer domácích Miroslav Hebký. Zápas se hraje až v neděli, Stolany slaví výročí 780 let obce.

TJ Lanškroun (14. místo, 27 bodů) – FK Slovan Pardubice (8. místo, 40 bodů). Neděle v 17 hodin. „Chceme navázat na sérii posledních výher a kvalitní hrou získat body. Nebude však zraněný Pavlíček a do konce sezony nám bude chybět mladý Szanisló. Ve středu nás pak čeká finále Poháru ČMFS PK s TJ Svitavy,“ sdělil trenér Slovanu Zdeněk Pochobradský.

(ašo)