Nula. Číslo, ze kterého mrazí. Nejen majitele bankovních účtů, ale i fotbalisty. A s prázdným kontem se potýkají v Přelouči a Moravanech. Lepší výhledy jak se oválné cifry zbavit mají „Kalužovci".

Sobota 17.00: FK Přelouč (16., 0 b., 1:9) – TJ Svitavy (12., 2 b., 1:5).
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Oba týmy se potřebují chytit. Svitavy na mě udělaly na jaře velký dojem. Jejich manšaft patří k těm mladším v našem kraji. Mají ve svém středu několik šikovných kluků. Jelikož nezahájily soutěž dobře, bude to pro nás o to těžší. Konečně jsme až na zraněného Táborského kompletní. Přestože budou hosté mírným favoritem, chtěli bychom je zaskočit. K tomu bude potřeba i větší disciplinovanosti než v Moravské. Musíme se soustředit jen na fotbal!"
Tip Deníku: 2

Neděle 17.00: TJ Sokol Moravany (14., 0 b. 1:6) – TJ Sokol Dolní Újezd (10., 3 b., 2:2).
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Budeme-li hrát v takovém nasazení jako ve druhém poločase v Třebové a vyhneme-li se individuálních chyb v obranné činnosti, měli bychom z tohoto zápasu odcházet pozitivně naladěni.
Tip Deníku: 1

Neděle 17.00: FC Hlinsko (5., 4 b., 2:0) – SK Holice (1., 6 b., 10:2).
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Minulé utkání jsme si zhodnotili hned po zápase na zápisném, kde jsme si některé věci vyříkali. Do Hlinska jedeme uhrát co nejlepší výsledek. Doufám že budeme kompletní a v dobré formě."
Tip Deníku: 0

Neděle 17.00: SK Polička (11., 3 b., 2:2) – FC Libišany (9., 3 b., 2:2).
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Po po výhře nad silnou chrudimskou rezervu jsme v absolutním klidu. Chceme pochopitelně zabodovat. Na Poličku jsem se byl podívat minulý týden v Dolním Újezdu a musím říct, že mě překvapila technickým pojetím. Nebála se hrát a na rozdíl od nás tam střílela góly. V kádru má dva šikovné hráče tmavé pleti. Střetnou se tak dva celky s podobným stylem. Mohl by to být oboustranně pohledný fotbal, bez nějakého betonování."
Tip Deníku: 0