V soutěži je zaregistrováno 426 hráčů z Pardubicka – 315 mužů a 111 žen

Extraliga (1. – 5. místo)

PA0247 Radek Bidlo, Choteč 11 44
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 8 44
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 8 44
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 8 44
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 5 44

I.liga (6. – 45. místo)

PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 8 42
PA0366 Alena Valentová, Pce 14 41
PA0199 Markéta Komárková, Pce 8 41
PA0200 Hana Kužílková, Pce 8 41
PA0198 Milan Linha, Pce 8 41
PA0197 Petr Linha, Pce 8 41
PA0083 Aleš Horčička, Holice 5 41
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 5 41
PA0362 David Zelený, Pce 5 41
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 11 39
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 8 39
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 11 38
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 8 38
PA0009 Renata Horáková, Veselí 8 38
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 8 38
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 8 38
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 8 38
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 8 38
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 8 38
PA0236 František Teplý, Pce 8 38
PA0268 Marie Zemanová, Holice 8 38
PA0085 Luděk Horčička, Holice 5 38
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 5 38
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 8 35
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 8 35
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 8 35
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 8 35
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 8 35
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 8 35
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 8 35
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 8 35
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 8 35
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 8 35
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 5 35
PA0021 Martin Volejník, Veselí 5 35
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 5 35
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 35
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 2 35
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 2 35
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 2 35

II. liga (46. – 71. místo)

PA0094 Václav Krupička, Bukovka 11 32
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 8 32
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 5 32
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 5 32
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 5 32
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 5 32
PA0335 Daniela Petrová, Pce 5 32
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 5 32
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 5 32
PA0052 Petr Volný, Pce 5 32
PA0238 Radek Voříšek, Pce 5 32
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 5 32
PA0269 Josef Zeman st., Holice 5 32
PA0159 František Zlatník, Pce 5 32
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 2 32
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 2 32
PA0160 Jiří Mládek, Pce 2 32
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 2 32
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 2 32
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 2 32
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany -1 32
PA0211 Libor Šafář, Srch -1 32
PA0220 Marie Barvířová, Pce 11 30
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 8 30
PA0323 Libor Brom, Moravany 5 30
PA0356 M. Zahaluk, Pce 5 30

III. liga (72. – 116. místo)

PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 11 29
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 8 29
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 8 29
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 8 29
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 29
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 8 29
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 29
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 8 29
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 8 29
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 8 29
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 8 29
PA0156 Petr Novotný, Pce 8 29
PA0278 Jana Sedláková, Holice 8 29
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 8 29
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 8 29
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 8 29
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 5 29
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 5 29
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 5 29
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 5 29
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 5 29
PA0081 Lenka Naštická, Pce 5 29
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 5 29
PA0147 Josef Novotný, Pce 5 29
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 5 29
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 5 29
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 5 29
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 5 29
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno 2 29
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 2 29
PA0208 Hana Jordánová, Pce 2 29
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 2 29
PA0226 Dominik Landsman, Pce 2 29
PA0213 Aleš Mužík, Srch 2 29
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 2 29
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 2 29
PA0365 Ivana Ročková, Pce 2 29
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 2 29
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 2 29
PA0341 Standa Školník, Pce 2 29
PA0102 Alena Knappeová, Pce -1 29
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 5 28
PA0141 Martin Mareček, Zminný 8 27
PA0241 F. Marzak, Tupesy 5 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27

IV. liga (117. – 141. místo)

PA0034 J. Linhart, Pce 8 26
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 8 26
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 8 26
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 8 26
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 8 26
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 5 26
PA0297 Karel Škopek, Čepí 5 26
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 5 26
PA0108 Jan Šurc st., Pce 5 26
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 5 26
PA0103 Marek Balínek, Pce 2 26
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 2 26
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 2 26
PA0175 Jana Novotná, Srch 2 26
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 2 26
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 2 26
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 2 26
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 2 26
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 2 26
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 26
PA0015 Milan Ais, Veselí -1 26
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 26
PA0120 Marie Miklošková, Pce -1 26
PA0128 Miroslav Šafář, Srch -1 26
PA0333 Jan Buchtele, Dašice -4 26

V. liga (142. – 193. místo)

PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 11 24
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 8 24
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 8 24
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 5 24
PA0138 Horymír Filip, Pce 2 24
PA0271 Petr Houdek, Pce 2 24
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 2 24
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 0 24
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 0 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 11 23
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 8 23
PA0303 Petr Hocke, Opočinek 8 23
PA0187 Petra Hovorková, Pce 8 23
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 8 23
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 8 23
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 8 23
PA0043 Roman Vondra, Němčice 8 23
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 8 23
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 5 23
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 5 23
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 5 23
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 5 23
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 5 23
PA0364 Marek Valenta, Pce 5 23
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 5 23
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 2 23
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 2 23
PA0248 Milan Kouba, Pce 2 23
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 2 23
PA0067 Josef Matějka, Pce 2 23
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 2 23
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 2 23
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 2 23
PA0006 Petr Vorel, Veselí 2 23
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice -1 23
PA0027 Martin Joudal, Veselí -1 23
PA0106 Míša Knappeová, Pce -1 23
PA0169 Hana Králová, Pce -1 23
PA0050 Ant. Májek, Pce -1 23
PA0251 Michal Pehanič, Pce -1 23
PA0281 Anežka Sedláková, Holice -1 23
PA0383 Jan Kalina, Zlín 8 21
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 8 21
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 5 21
PA0143 Eva Marečková, Zminný 5 21
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 5 21
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 21
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice 2 21
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice 2 21
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21

VI. liga (194. – 271. místo)

PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 8 20
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 8 20
PA0063 Miroslav Král, Labětín 8 20
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 8 20
PA0332 Michal Špaček, Dašice 8 20
PA0201 Karel Hamáček, Pce 5 20
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 5 20
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 5 20
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice 5 20
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 5 20
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 5 20
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 2 20
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 2 20
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 2 20
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 2 20
PA0124 Libuše Kalinová, Pce 2 20
PA0028 Michal Kamas, Veselí 2 20
PA0203 Hana Machová, Pce 2 20
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 2 20
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 2 20
PA0176 Jiří Novotný, Srch 2 20
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 2 20
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 2 20
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 2 20
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 2 20
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 2 20
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 2 20
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 2 20
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 2 20
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 2 20
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 2 20
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 2 20
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce -1 20
PA0031 Josef Kaválek, Pce -1 20
PA0019 Martin Král, Veselí -1 20
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov -1 20
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec -1 20
PA0263 Milan Píša, Chvojenec -1 20
PA0113 Jan Sychra, Bělá -1 20
PA0131 Lumír Sokol, Pce 11 18
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 18
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 5 18
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 5 18
PA0292 Jan Šál, Veselí 2 18
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 0 18
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 0 18
PA0104 Mirek Balínek, Pce 8 17
PA0064 Miloslava Králová, Labětín 8 17
PA0046 Ladislav Synek, Pce 8 17
PA0076 František Dimmer, Čepí 5 17
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 5 17
PA0170 Josef Král, Pce 5 17
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 5 17
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 5 17
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 5 17
PA0353 Marie Paďourová, Pce 5 17
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 5 17
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 5 17
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 5 17
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 5 17
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 17
PA0044 Josef Vondra, Němčice 5 17
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 2 17
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 2 17
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 2 17
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí 2 17
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 2 17
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 2 17
PA0080 Josef Štěrba, Pce 2 17
PA0107 Marek Tichý, Pce 2 17
PA0352 Věra Trynerová, Pce 2 17
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 2 17
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 2 17
PA0066 František Kaplan, Moravany -1 17
PA0057 M. Málek, Pce -1 17
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice -1 17
PA0073 Zdena Marková, Pce -1 17
PA0090 František Pešek, Pce -1 17

VII. liga (272. – 321. místo)

A0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0388 M. Sejkora, Pardubice 8 15
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín 2 15
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč 2 15
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 2 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice -4 15
PA0233 Martin Kmoníček, Pce 8 14
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce 5 14
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 5 14
PA0358 Iva Doležalová, Pce 2 14
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 2 14
PA0008 Václav Horák, Veselí 2 14
PA0002 Petra Horáková, Veselí 2 14
PA0023 Michal Hývl, Veselí 2 14
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 2 14
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 2 14
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 2 14
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 2 14
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 14
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 2 14
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 2 14
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 2 14
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 2 14
PA0246 Karel Škopek, Pce 2 14
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 2 14
PA0001 Jan Volejník, Veselí 2 14
PA0144 Libor Fiala, Pce -1 14
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec -1 14
PA0237 Vladislava Horská, Pce -1 14
PA0222 Radek Slavík, Svítkov -1 14
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov -1 14
PA0112 Radka Sychrová, Bělá -1 14
PA0115 Pavel Ujec, LB -1 14
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany -1 14
PA0191 David Vančura, Nemošice -4 14
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 5 13
PA0129 Renata Koťarová, Pce 5 13
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 2 13
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 0 13
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 0 13
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 5 12
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 5 12
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 2 12
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 2 12
PA0130 Monika Koťarová, Praha 0 12
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 0 12
PA0114 Libor Tuček, Bělá 0 12
PA0382 Petr Kalina, Opatovice -4 12

Před ligovou bránou (322. – 354. místo)

PA0099 Josef Svoboda, Pce 11 11
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 8 11
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč 5 11
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 5 11
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 5 11
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 5 11
PA0361 Libor Doležal, Pce 2 11
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 2 11
PA0072 Frant. Marek, Pce 2 11
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 2 11
PA0166 Mir. Novák, LB 2 11
PA0165 Šárka Nováková, LB 2 11
PA0336 Libor Petr, Svítkov 2 11
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 2 11
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 2 11
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 2 11
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 2 11
PA0116 Monika Ujcová, LB 2 11
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0051 Karel Jiránek, Pce -1 11
PA0209 Jiří Jordán, Pce -1 11
PA0359 Jana Kutinová, Pce -1 11
PA0047 Jaroslav Novák, Pce -1 11
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce -1 11
PA0153 Jiří Plecháček, Pce -1 11
PA0097 Josef Svoboda, Pce -1 11
PA0111 Ondra Sychra, Bělá -1 11
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov -1 11
PA0296 Helena Škopková, Třebosice -1 11
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí -4 11
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice -4 11

Nad propastí (355. – 411. místo)

PA0399 Kája Remeš, Pardubice 2 10
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 5 9
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 0 9
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 0 9
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 0 9
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice -1 9
PA0250 Jakub Březina, Pce 8 8
PA0024 Martin Doležal, Veselí 8 8
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce 8 8
PA0101 Marta Zavřelová, Pce 5 8
PA0071 František Boháč, Pce 2 8
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 2 8
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 2 8
PA0007 Jakub Klas, Veselí 2 8
PA0053 Petr Novák, Pce 2 8
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 2 8
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 2 8
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 2 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 8
PA0145 Soňa Fialová, Pce -1 8
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek -1 8
PA0121 Jiří Mikloško, Pce -1 8
PA0164 Vlasta Nováková, LB -1 8
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov -1 8
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 8 7
PA0149 J. Jaroš, Srch 2 6
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice 2 6
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 2 6
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 2 6
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 2 6
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 0 6
PA0396 Jiří Marek, Pardubice -4 6
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín 5 5
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín 5 5
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 2 5
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 5
PA0173 Katka Novotná, Srch -4 5
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 5 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce -1 4
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice 2 3
PA0391 J. Bouza, Pardubice -1 3
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 2 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 0 2
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce -1 2
PA0202 David Hamáček, Pce -7 2
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 2 0
PA0327 Jarda Mikša, Pce -1 0
PA0392 Lada Školníková, Pardubice -1 0
PA0417 Toník Kalina, Zlín -4 0

Černý Petr (412. – 426. místo)

PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 5 -1
PA0092 Milan Jaroš, Pce 2 -1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov -1 -1
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -1 -1
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce -1 -1
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. -1 -1
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice -1 -1
PA0215 Vilma Látová, Pce -7 -1
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 2 -2
PA0410 Jan Kubát, Pardubice -1 -3
PA0398 Petr Houska, Pardubice 0 -4
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice -4 -6
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -7
PA0401 Václav Soukup, Pardubice -4 -12

Výsledky 5. kola zpracovali: Miroslava Hlínová, Lukáš Kilián..

Vítězem čtvrtého kola se se stal Josef Novotný z Pardubic. Vyhrává dárkové balení piva Rychtář, poukázku sázkové kanceláře Fortuna (100 Kč). Vítěz získal 14 bodů a byl jediný.

V pátém kole zvítězila Alena Valentová z Pardubic – jediná získala 14 bodů. (Mach – 724 792 227)..
Všichni zaregistrovaní hráči již mohou hlasovat přes internet, pokud si při vstupu do soutěže zadali čtyřmístné číselné heslo. Hlasování po internetu na www.fortunaliga.cz nebo www.denik.cz.

Opožděná třička vítězů již máme v redakci, takže si je vítězové kol mohou vyzvednout.

Případné reklamace uplatněte na e–mailu: jaroslav. mach@denik.cz nebo na tel. 724 792 227.

Celkem je zaregistrováno 426 hráčů – 315 mužů a 111 žen.

Odkud hráči tipují?
1. Pardubice 161, 2. Veselí 33, 3. Přelouč 25, 4. – 5. Holice a Svítkov po 16..

Celkově bude třináct kol, takže ještě lze získat hodně bodů, takže připomínáme, do soutěže se mohou přihlásit další hráči
Uzávěrka 6. kola ve čtvrtek v 17 hod. na všech sběrných místech. V redakci Pardubického deníku a přes internet lze hlasovat do pátku 16 hodin.

(jma)