VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky šestého kola Fortuna ligy: podzim 2010

Pardubicko - Vítězkou šestého kola se stala Monika Ujcová z Lázní Bohdanče.

15.9.2010
SDÍLEJ:

Fortuna liga - Ilustrační foto.Foto: Deník

Celkově je v soutěži Pardubického deníku zaregistrováno 432 hráčů, 320 mužů a 112 žen.

Extraliga (1. – 5. místo)

PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 14 53
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 8 52
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 8 52
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 8 52
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 11 49

I. liga (6. – 38. místo)

PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 11 49
PA0083 Aleš Horčička, Holice 8 49
PA0199 Markéta Komárková, Pce 8 49
PA0200 Hana Kužílková, Pce 8 49
PA0197 Petr Linha, Pce 8 49
PA0198 Milan Linha, Pce 8 49
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 8 49
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 5 49
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 8 47
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 5 47
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 11 46
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 11 46
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 11 46
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 11 46
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 11 46
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 11 46
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 8 46
PA0009 Renata Horáková, Veselí 8 46
PA0085 Luděk Horčička, Holice 8 46
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 8 46
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 8 46
PA0236 František Teplý, Pce 8 46
PA0362 David Zelený, Pce 5 46
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 8 43
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 8 43
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 8 43
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 8 43
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 5 43
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 5 43
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 5 43
PA0268 Marie Zemanová, Holice 5 43
PA0366 Alena Valentová, Pce 2 43
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice -1 43

II. liga (39. – 87. místo)

PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 11 40
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 11 40
PA0208 Hana Jordánová, Pce 11 40
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 11 40
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 11 40
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 11 40
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 8 40
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 8 40
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 8 40
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 8 40
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 8 40
PA0238 Radek Voříšek, Pce 8 40
PA0269 Josef Zeman st., Holice 8 40
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 5 40
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 5 40
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 5 40
PA0021 Martin Volejník, Veselí 5 40
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 5 40
PA0241 F. Marzak, Tupesy 11 38
PA0220 Marie Barvířová, Pce 8 38
PA0120 Marie Miklošková, Pce 11 37
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 11 37
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 8 37
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 8 37
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 37
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 37
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 8 37
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 8 37
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 8 37
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 8 37
PA0081 Lenka Naštická, Pce 8 37
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 8 37
PA0365 Ivana Ročková, Pce 8 37
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 8 37
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 8 37
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 8 37
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 8 37
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 8 37
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 5 37
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 5 37
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 5 37
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 5 37
PA0335 Daniela Petrová, Pce 5 37
PA0211 Libor Šafář, Srch 5 37
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 5 37
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 5 37
PA0159 František Zlatník, Pce 5 37
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 2 37
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 2 37

III. liga (88. – 119. místo)

PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 8 36
PA0323 Libor Brom, Moravany 5 35
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 5 35
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 11 34
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 8 34
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 8 34
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 8 34
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 8 34
PA0108 Jan Šurc st., Pce 8 34
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 8 34
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 8 34
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 8 34
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno 5 34
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 5 34
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 5 34
PA0226 Dominik Landsman, Pce 5 34
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 5 34
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 5 34
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 5 34
PA0156 Petr Novotný, Pce 5 34
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 5 34
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 5 34
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 2 34
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 2 34
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 2 34
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 2 34
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 2 34
PA0052 Petr Volný, Pce 2 34
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 8 32
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 8 32
PA0141 Martin Mareček, Zminný 5 32
PA0356 M. Zahaluk, Pce 2 32

IV. liga (120. – 158. místo)

PA0028 Michal Kamas, Veselí 11 31
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice 11 31
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 11 31
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 8 31
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 8 31
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 8 31
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 8 31
PA0303 Petr Hocke, Opočinek 8 31
PA0187 Petra Hovorková, Pce 8 31
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 8 31
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 8 31
PA0067 Josef Matějka, Pce 8 31
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 8 31
PA0251 Michal Pehanič, Pce 8 31
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 8 31
PA0043 Roman Vondra, Němčice 8 31
PA0006 Petr Vorel, Veselí 8 31
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 8 31
PA0015 Milan Ais, Veselí 5 31
PA0103 Marek Balínek, Pce 5 31
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 5 31
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 5 31
PA0175 Jana Novotná, Srch 5 31
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 5 31
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 5 31
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 5 31
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 5 31
PA0297 Karel Škopek, Čepí 5 31
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 2 31
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 2 31
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 2 31
PA0102 Alena Knappeová, Pce 2 31
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 2 31
PA0213 Aleš Mužík, Srch 2 31
PA0147 Josef Novotný, Pce 2 31
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 2 31
PA0278 Jana Sedláková, Holice 2 31
PA0341 Standa Školník, Pce 2 31
PA0160 Jiří Mládek, Pce -1 31

V. liga (159. – 196. místo)

PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 8 29
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 5 29
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 5 29
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 5 29
PA0116 Monika Ujcová, LB 17 28
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 11 28
PA0201 Karel Hamáček, Pce 8 28
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 8 28
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 8 28
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 8 28
PA0063 Miroslav Král, Labětín 8 28
PA0176 Jiří Novotný, Srch 8 28
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 8 28
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 8 28
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 8 28
PA0113 Jan Sychra, Bělá 8 28
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 8 28
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 8 28
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 5 28
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 5 28
PA0027 Martin Joudal, Veselí 5 28
PA0248 Milan Kouba, Pce 5 28
PA0169 Hana Králová, Pce 5 28
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 5 28
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 5 28
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 5 28
PA0364 Marek Valenta, Pce 5 28
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 5 28
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 2 28
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 28
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 11 26
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 8 26
PA0383 Jan Kalina, Zlín 5 26
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 5 26
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice 5 26
PA0034 J. Linhart, Pce 0 26
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 0 26

VI. liga (197. – 232. místo)

PA0029 Jana Dvořáková, Veselí 14 25
PA0002 Petra Horáková, Veselí 11 25
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 11 25
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 8 25
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice 8 25
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 8 25
PA0090 František Pešek, Pce 8 25
PA0044 Josef Vondra, Němčice 8 25
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 5 25
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 5 25
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 5 25
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 5 25
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 5 25
PA0019 Martin Král, Veselí 5 25
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 5 25
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 5 25
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 5 25
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 5 25
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 5 25
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 5 25
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 5 25
PA0106 Míša Knappeová, Pce 2 25
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 2 25
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 2 25
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 2 25
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 2 25
PA0333 Jan Buchtele, Dašice -1 25
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 11 23
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 8 23
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice 2 23
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 2 23
PA0291 Jana Šálová, Veselí 2 23
PA0138 Horymír Filip, Pce -1 23
PA0271 Petr Houdek, Pce -1 23
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč -1 23

VII. liga (233. – 266. místo)

PA0359 Jana Kutinová, Pce 11 22
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 11 22
PA0358 Iva Doležalová, Pce 8 22
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 8 22
PA0233 Martin Kmoníček, Pce 8 22
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 8 22
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 8 22
PA0001 Jan Volejník, Veselí 8 22
PA0076 František Dimmer, Čepí 5 22
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 5 22
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 5 22
PA0353 Marie Paďourová, Pce 5 22
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 22
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 5 22
PA0124 Libuše Kalinová, Pce 2 22
PA0031 Josef Kaválek, Pce 2 22
PA0203 Hana Machová, Pce 2 22
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 2 22
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 2 22
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 2 22
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 2 22
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 2 22
PA0050 Ant. Májek, Pce -1 22
PA0399 Kája Remeš, Pardubice 11 21
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 8 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 11 20
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 8 20
PA0114 Libor Tuček, Bělá 8 20
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 2 20
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 2 20
PA0131 Lumír Sokol, Pce 2 20
PA0292 Jan Šál, Veselí 2 20
PA0143 Eva Marečková, Zminný -1 20

VIII. liga (267. – 307. místo)

PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč 8 19
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 8 19
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 8 19
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 8 19
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 8 19
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 8 19
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 8 19
PA0144 Libor Fiala, Pce 5 19
PA0237 Vladislava Horská, Pce 5 19
PA0023 Michal Hývl, Veselí 5 19
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 5 19
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 5 19
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 5 19
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 5 19
PA0222 Radek Slavík, Svítkov 5 19
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 5 19
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 5 19
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 5 19
PA0104 Mirek Balínek, Pce 2 19
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 2 19
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 2 19
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 2 19
PA0066 František Kaplan, Moravany 2 19
PA0170 Josef Král, Pce 2 19
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 2 19
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 2 19
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 2 19
PA0352 Věra Trynerová, Pce 2 19
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 2 19
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. -1 19
PA0263 Milan Píša, Chvojenec -1 19
PA0332 Michal Špaček, Dašice -1 19
PA0331 Jiří Špaček, Dašice -1 19
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 5 18
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 5 18
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 8 17
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 8 17
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 5 17
PA0130 Monika Koťarová, Praha 5 17
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 5 17
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 0 17

Před ligovou bránou (308. – 371. místo)

PA0071 František Boháč, Pce 8 16
PA0250 Jakub Březina, Pce 8 16
PA0024 Martin Doležal, Veselí 8 16
PA0007 Jakub Klas, Veselí 8 16
PA0053 Petr Novák, Pce 8 16
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 8 16
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce 8 16
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 5 16
PA0209 Jiří Jordán, Pce 5 16
PA0072 Frant. Marek, Pce 5 16
PA0336 Libor Petr, Svítkov 5 16
PA0099 Josef Svoboda, Pce 5 16
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 5 16
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 2 16
PA0008 Václav Horák, Veselí 2 16
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 2 16
PA0115 Pavel Ujec, LB 2 16
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 2 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí -1 16
PA0064 Miloslava Králová, Labětín -1 16
PA0057 M. Málek, Pce -1 16
PA0046 Ladislav Synek, Pce -1 16
PA0080 Josef Štěrba, Pce -1 16
PA0107 Marek Tichý, Pce -1 16
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0149 J. Jaroš, Srch 8 14
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 5 14
PA0382 Petr Kalina, Opatovice 2 14
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 0 14
PA0246 Karel Škopek, Pce 0 14
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín -1 14
PA0388 M. Sejkora, Pardubice -1 14
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín 8 13
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 5 13
PA0121 Jiří Mikloško, Pce 5 13
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 5 13
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 5 13
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 2 13
PA0361 Libor Doležal, Pce 2 13
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 2 13
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 2 13
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 2 13
PA0166 Mir. Novák, LB 2 13
PA0165 Šárka Nováková, LB 2 13
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 2 13
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 2 13
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 2 13
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 2 13
PA0097 Josef Svoboda, Pce 2 13
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 2 13
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 2 13
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 0 13
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 13
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -1 13
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce -1 13
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice -4 13
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice -4 13
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 5 11
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 2 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč -4 11

Nad propastí (372. – 419. místo)

PA0202 David Hamáček, Pce 8 10
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 8 10
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín 5 10
PA0173 Katka Novotná, Srch 5 10
PA0164 Vlasta Nováková, LB 2 10
PA0101 Marta Zavřelová, Pce 2 10
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 2 10
PA0051 Karel Jiránek, Pce -1 10
PA0191 David Vančura, Nemošice -4 10
PA0073 Zdena Marková, Pce -7 10
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 5 9
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 2 9
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0391 J. Bouza, Pardubice 5 8
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 2 8
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 2 8
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 2 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 8
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 0 8
PA0092 Milan Jaroš, Pce 8 7
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 5 7
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 2 7
PA0158 Miroslav Drozen, Pce -1 7
PA0296 Helena Škopková, Třebosice -4 7
PA0327 Jarda Mikša, Pce 5 5
PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice 5 5
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská 5 5
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice -1 5
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 5 4
PA0017 Luboš Kučera, Veselí 5 4
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 5 4
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 5 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí -1 4
PA0145 Soňa Fialová, Pce -4 4
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek -4 4
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 5 3
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 2 2
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 2 2
PA0417 Toník Kalina, Zlín 2 2
PA0392 Lada Školníková, Pardubice 2 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice -1 2

Černý Petr (420. – 432. místo)

PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 2 1
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce -1 1
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 5 -1
PA0410 Jan Kubát, Pardubice 2 -1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0428 Josef Ježek, Pardubice -1 -1
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov -1 -1
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov -1 -2
PA0215 Vilma Látová, Pce -1 -2
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -7
PA0398 Petr Houska, Pardubice -7 -11
PA0401 Václav Soukup, Pardubice -1 -13




Vítězem 6. kola se stala Monika Ujcová z LB.

Výsledky VI. kola zpracovali: Miroslava Hlínová, Lukáš Kilián, František Vlček.

15.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Okresní fotbal: Chvojenec vypekl vedoucí tým přeboru

Ilustrační foto.

Ťukáte si na cello, nebo na čelo?

Muž stál uprostřed rušné silnice

Pardubice - S mírně nesoustředěným chodcem uprostřed aut si chvíli nevěděli rady.

Tazatelé zkoumají dopravu. Navštíví tisícovku pardubických domácností

Pardubice – V Pardubicích začal průzkum dopravního chování. Na zvonky náhodně vybraných domácností tak budou zvonit tazatelé, kteří zjišťují, odkud kam a jakým dopravním prostředkem obyvatelé Pardubic cestují.

Výhru pardubické rezervy ukoval Kovář

Pardubice - Dvě nejtěsnější, ale tříbodová vítězství si připsaly oba týmy z regionu v 11. kole fotbalové Divize C.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT