V soutěži je zaregistrováno 419 hráčů z Pardubicka, 310 mužů a 109 žen.

Extraliga (1. – 5. místo)

PA0362 David Zelený, Pce 14 40
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 14 37
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 11 37
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 17 34
PA0083 Aleš Horčička, Holice 14 34

I. liga (6. – 51. místo)

PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 14 34
PA0199 Markéta Komárková, Pce 14 34
PA0200 Hana Kužílková, Pce 14 34
PA0198 Milan Linha, Pce 14 34
PA0197 Petr Linha, Pce 14 34
PA0213 Aleš Mužík, Srch 14 34
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 14 34
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 14 34
PA0085 Luděk Horčička, Holice 11 34
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 11 34
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 11 34
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 11 34
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 11 34
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 11 34
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 11 34
PA0211 Libor Šafář, Srch 5 34
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 17 31
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 17 31
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 17 31
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 14 31
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 14 31
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 14 31
PA0009 Renata Horáková, Veselí 14 31
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 14 31
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 14 31
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 14 31
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 14 31
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 14 31
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 14 31
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 14 31
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 14 31
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 14 31
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 14 31
PA0268 Marie Zemanová, Holice 14 31
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 11 31
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 11 31
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 11 31
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 11 31
PA0251 Michal Pehanič, Pce 11 31
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 11 31
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 11 31
PA0341 Standa Školník, Pce 11 31
PA0226 Dominik Landsman, Pce 8 31
PA0120 Marie Miklošková, Pce 8 31
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 8 31
PA0333 Jan Buchtele, Dašice 5 31

II.liga (52. – 87. místo)

PA0177 Lukáš Novotný, Srch 17 28
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 14 28
PA0027 Martin Joudal, Veselí 14 28
PA0102 Alena Knappeová, Pce 14 28
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 14 28
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 14 28
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 14 28
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 14 28
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 14 28
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 14 28
PA0236 František Teplý, Pce 14 28
PA0021 Martin Volejník, Veselí 14 28
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 14 28
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno 11 28
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 11 28
PA0208 Hana Jordánová, Pce 11 28
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 11 28
PA0019 Martin Král, Veselí 11 28
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 11 28
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 11 28
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 11 28
PA0081 Lenka Naštická, Pce 11 28
PA0365 Ivana Ročková, Pce 11 28
PA0113 Jan Sychra, Bělá 11 28
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 11 28
PA0269 Josef Zeman st., Holice 11 28
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 8 28
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 8 28
PA0160 Jiří Mládek, Pce 8 28
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 8 28
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 8 28
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 8 28
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 5 28
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 5 28
PA0366 Alena Valentová, Pce 5 28
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 8 27

III. liga (88. – 129. místo)

PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 14 25
PA0323 Libor Brom, Moravany 14 25
PA0106 Míša Knappeová, Pce 14 25
PA0175 Jana Novotná, Srch 14 25
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 14 25
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 14 25
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 11 25
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 11 25
PA0169 Hana Králová, Pce 11 25
PA0050 Ant. Májek, Pce 11 25
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 11 25
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 11 25
PA0108 Jan Šurc st., Pce 11 25
PA0356 M. Zahaluk, Pce 11 25
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 8 25
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 8 25
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 8 25
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 8 25
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 25
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 25
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 8 25
PA0028 Michal Kamas, Veselí 8 25
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 8 25
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 8 25
PA0335 Daniela Petrová, Pce 8 25
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 8 25
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 8 25
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 8 25
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 8 25
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 8 25
PA0015 Milan Ais, Veselí 5 25
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 5 25
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 5 25
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 5 25
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 5 25
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice 5 25
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 5 25
PA0278 Jana Sedláková, Holice 5 25
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 5 25
PA0006 Petr Vorel, Veselí 5 25
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 2 25
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 2 25

IV. liga (130. – 184. místo)

PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 17 22
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 14 22
PA0138 Horymír Filip, Pce 14 22
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 14 22
PA0156 Petr Novotný, Pce 14 22
PA0352 Věra Trynerová, Pce 14 22
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 14 22
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 14 22
PA0238 Radek Voříšek, Pce 14 22
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 11 22
PA0271 Petr Houdek, Pce 11 22
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 11 22
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 11 22
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 11 22
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 11 22
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 11 22
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 11 22
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 11 22
PA0052 Petr Volný, Pce 11 22
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 11 22
PA0358 Iva Doležalová, Pce 8 22
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí 8 22
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 8 22
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 8 22
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 8 22
PA0066 František Kaplan, Moravany 8 22
PA0057 M. Málek, Pce 8 22
PA0073 Zdena Marková, Pce 8 22
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 8 22
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 8 22
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 8 22
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 8 22
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 8 22
PA0297 Karel Škopek, Čepí 8 22
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 22
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 8 22
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 8 22
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 8 22
PA0159 František Zlatník, Pce 8 22
PA0103 Marek Balínek, Pce 5 22
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 5 22
PA0237 Vladislava Horská, Pce 5 22
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 5 22
PA0241 F. Marzak, Tupesy 5 22
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 5 22
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 5 22
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 5 22
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 5 22
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 5 22
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 5 22
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 2 22
PA0067 Josef Matějka, Pce 2 22
PA0090 František Pešek, Pce 2 22
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 0 20
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 0 20

V. liga (185. – 245. místo)

PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice 14 19
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 14 19
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 14 19
PA0220 Marie Barvířová, Pce 11 19
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 11 19
PA0031 Josef Kaválek, Pce 11 19
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 11 19
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 11 19
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 11 19
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 11 19
PA0141 Martin Mareček, Zminný 11 19
PA0176 Jiří Novotný, Srch 11 19
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 11 19
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 11 19
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 11 19
PA0080 Josef Štěrba, Pce 11 19
PA0191 David Vančura, Nemošice 11 19
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 8 19
PA0201 Karel Hamáček, Pce 8 19
PA0303 Petr Hocke, Opočinek 8 19
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 8 19
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 8 19
PA0124 Libuše Kalinová, Pce 8 19
PA0063 Miroslav Král, Labětín 8 19
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 8 19
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 8 19
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 8 19
PA0034 J. Linhart, Pce 8 19
PA0203 Hana Machová, Pce 8 19
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 8 19
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 8 19
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 8 19
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 8 19
PA0222 Radek Slavík, Svítkov 8 19
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice 8 19
PA0043 Roman Vondra, Němčice 8 19
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 5 19
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 5 19
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 5 19
PA0023 Michal Hývl, Veselí 5 19
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 5 19
PA0209 Jiří Jordán, Pce 5 19
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 5 19
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 5 19
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 5 19
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 5 19
PA0089 František Topič, D. Ředice 5 19
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 5 19
PA0363 Jiří Valenta, Pce 5 19
PA0002 Petra Horáková, Veselí 2 19
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 2 19
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí 2 19
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 2 19
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 2 19
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 2 19
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 2 19
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 14 17
PA0382 Petr Kalina, Opatovice 11 17
PA0383 Jan Kalina, Zlín 11 17
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 11 17
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice 8 17
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 17 16
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 14 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 14 16
PA0115 Pavel Ujec, LB 14 16
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 14 16
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 11 16
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 11 16
PA0114 Libor Tuček, Bělá 11 16
PA0361 Libor Doležal, Pce 8 16
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 8 16
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 8 16
PA0187 Petra Hovorková, Pce 8 16
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 8 16
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 8 16
PA0359 Jana Kutinová, Pce 8 16
PA0215 Vilma Látová, Pce 8 16
PA0143 Eva Marečková, Zminný 8 16
PA0353 Marie Paďourová, Pce 8 16
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 8 16
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 8 16
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 8 16
PA0097 Josef Svoboda, Pce 8 16
PA0046 Ladislav Synek, Pce 8 16
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 8 16
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 8 16
PA0246 Karel Škopek, Pce 8 16
PA0364 Marek Valenta, Pce 8 16
PA0044 Josef Vondra, Němčice 8 16
PA0104 Mirek Balínek, Pce 5 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 5 16
PA0248 Milan Kouba, Pce 5 16
PA0170 Josef Král, Pce 5 16
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 5 16
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 5 16
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 5 16
PA0072 Frant. Marek, Pce 5 16
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 5 16
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 5 16
PA0292 Jan Šál, Veselí 5 16
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 16
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 5 16
PA0107 Marek Tichý, Pce 5 16
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 5 16
PA0001 Jan Volejník, Veselí 5 16
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 2 16
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 2 16
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 2 16
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 16
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 2 16
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 2 16
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 2 16
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 2 16
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -1 16
PA0336 Libor Petr, Svítkov -1 16
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň -1 16

VI. (301. – 343. místo)

PA0412 Petr Fajman, Pardubice 11 14
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 8 14
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 8 14
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 8 14
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 8 14
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 14
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 0 14
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč 8 13
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 8 13
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 8 13
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 13
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 8 13
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín 5 13
PA0076 František Dimmer, Čepí 5 13
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 5 13
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 5 13
PA0166 Mir. Novák, LB 5 13
PA0164 Vlasta Nováková, LB 5 13
PA0165 Šárka Nováková, LB 5 13
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 5 13
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 5 13
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 5 13
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 5 13
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 5 13
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 13
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 5 13
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 2 13
PA0051 Karel Jiránek, Pce 2 13
PA0130 Monika Koťarová, Praha 2 13
PA0121 jiří Mikloško, Pce 2 13
PA0332 Michal Špaček, Dašice 2 13
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. -1 13
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč -1 13
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 11 11
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 11 11
PA0391 J. Bouza, Pardubice 8 11
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 5 11
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 5 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 0 11
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11

Před ligovou bránou (344. – 375. místo)

PA0173 Katka Novotná, Srch 11 10
PA0099 Josef Svoboda, Pce 11 10
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 8 10
PA0008 Václav Horák, Veselí 5 10
PA0007 Jakub Klas, Veselí 5 10
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 5 10
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 5 10
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč 2 10
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 2 10
PA0145 Soňa Fialová, Pce 2 10
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 2 10
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 2 10
PA0064 Miloslava Králová, Labětín 2 10
PA0147 Josef Novotný, Pce 2 10
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 2 10
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 2 10
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 2 10
PA0071 František Boháč, Pce -1 10
PA0144 Libor Fiala, Pce -1 10
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí -1 10
PA0217 Václav Maštalíř, Pce -1 10
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 11 8
PA0413 Petr Houska, Pce 8 8
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice 8 8
PA0417 Toník Kalina, Zlín 8 8
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 8 8
PA0399 Kája Remeš, Pardubice 8 8
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 8 8
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 8 8
PA0388 M. Sejkora, Pardubice 5 8
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 8
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 8

Nad propastí (376. – 408. místo)

PA0202 David Hamáček, Pce 5 7
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 5 7
PA0250 Jakub Březina, Pce 2 7
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 2 7
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 2 7
PA0233 Martin Kmoníček, Pce 2 7
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 2 7
PA0053 Petr Novák, Pce 2 7
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 2 7
PA0131 Lumír Sokol, Pce 2 7
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. -1 7
PA0116 Monika Ujcová, LB -1 7
PA0398 Petr Houska, Pardubice 0 6
PA0410 Jan Kubát, Pardubice 5 5
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice 2 5
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 2 5
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 2 5
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 5
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 5
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 5
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 2 4
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 2 4
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce 2 4
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -1 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice -1 4
PA0101 Marta Zavřelová, Pce -1 4
PA0296 Helena Škopková, Třebosice -4 4
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 2 2
PA0392 Lada Školníková, Pardubice 2 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0149 J. Jaroš, Srch 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 0 2

Černý Petr (409. – 419. místo)

PA0024 Martin Doležal, Veselí 5 1
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 2 1
PA0092 Milan Jaroš, Pce 2 1
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 2 1
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 5 -1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 2 -1
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 2 -1
PA0401 Václav Soukup, Pardubice 2 -1
PA0327 Jarda Mikša, Pce 0 -1
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy -1 -1
PA0258 Michal Voříšek, Holice –1 –7

Výsledky 3. kola zpracovali: Miroslava Hlínová, Lukáš Kilián a František Vlček..

Vítězem 3. kola se se stal Květoslav Vykoukal z Přelouče. Vyhrává dárkové balení piva Rychtář, poukázku sázkové kanceláře Fortuna (100 Kč) a jedno překvapení. Vítěz získal 17 bodů, stejně jako dalších šest hráčů, ale vítěz těžil z uhodnuté Supertrefy (40 branek ve všech tipovaných zápasech soutěžního kupón).

Obracíme se na vítěze 1. – 3. kola, aby se nám ozvali do redakce Pardubického deníku (Mach – 724 792 227).

Nápověda Deníku byla úspěšná. Kdo tipy „opsal“ získal 14 bodů, což je naprůměrný bodový zisk.

Všichni zaregistrovaní hráči již mohou hlasovat přes internet, pokud si při vstupu do soutěže zadali čtyřmístné číselné heslo. Hlasování po internetu na www.fortunaliga.cz nebo www.denik.cz.

Případné reklamace uplatněte na e–mailu jaroslav. mach@denik.cz nebo na tel. 724 792 227 ve středu či ve čtvrtek (8–10 hod.).
Celkem máme zaregistrováno 419 hráčů – 310 mužů a 109 žen.

Odkud hráči tipují?
1. Pardubice 160, 2. Veselí 33, 3. Přelouč 25, 4. – 5. Holice a Svítkov po 16, 6. Srch 12, 7. Ředice 11, 8. Roveň 9, 9. – 12. Nemošice, Sezemice. Moravany a Staré Hradiště po 8, 13. Lázně Bohdaneč 7 hráčů…

Uzávěrka 4. kola ve čtvrtek v 17 hod. na všech sběrných místech. V redakci Pardubického deníku a přes internet lze hlasovat do pátku 16 hodin..