První ze série derby na Orlickoústecku se hrálo v Mýtě a stejně jako v poháru i tentokrát se radovali z výhry svěřenci trenéra Olivy. Letohrad ale nezačal špatně a od 8. minuty vedl, jenže domácí dvěma góly ve druhé půli skóre otočili a výhru už si vzít nenechali.

Vysoké Mýto – Letohrad 2:1
Fakta – branky: 71. Kopřiva, 77. Mach – 8. Strasmeier. Rozhodčí: Rais. ŽK: 3:5. Diváci: 250. Poločas: 0:1. SK Vysoké Mýto: Černík – Živný, Němeček, Kopřiva, Konečný – Benda, Daněk (56. Dostál), Jedlička (58. Lebeda), Štěpánek (82. Krátký) – Mach, Svoboda (46. Motl). FK OEZ Letohrad: Ehrenberger – Šponar (66. Hynek), Strasmeier, Vaniš, Krystl – Kail, Linhart, P. Štěpán (79. Kabourek), J. Štěpán – Tichý, Hrubý.

Č. Třebová – K. Hora 1:1 penalty 3:4
Na první utkání v České Třebové se přišlo podívat 350 diváků a odcházeli spokojeni, i když domácí podlehli po penaltách.
Fakta – branky: 62. Urbanec – 76. Antoš. Rozhodčí: Novák. ŽK: 2:2. Diváci: 350. Poločas: 0:0. FK Česká Třebová: Hejl – Kubásek, Strnad, Ptáček, Rataj – Nágl – Frňka (74. Borek), Zahálka, Urbanec (86. Hustý), Novotný – Pešek (90. Fučík).

Č. Brod – Ústí n. O. 1:1 penalty 3:4
Ústečtí začali střetnutí lépe. Už v 7. minutě poslal Jiskru do vedení P. Falta. Po přestávce však srovnal nejšikovnější domácí hráč Walter z přímého kopu. Rozhodující pokutový kop proměnil P. Falta.
Fakta – branky: 55. Walter – 7. P. Falta. Rozhodčí: Klupák. ŽK: 4:0. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Ústí nad Orlicí: Mareček – Felgr, Hudec, David, Kaláb – Felcman (72. Kovář), P. Falta, Vaňous (80. Kukla), Brabec, Smejkal (83. Langer) – Souček.

Dvůr – Pardubice B 1:2
Utkání nevalné divizní úrovně směřovalo k penaltovému rozstřelu, když domácí neuhlídali rohový kop, po němž se hostující Baldrych stal hrdinou zápasu.
Fakta – branky: 64. Podolník z pen. – 50. Fousek, 86. Baldrych. Rozhodčí: Hanousek (Plzeň). ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (61. Pražák). Diváci: 340. Poločas: 0:0. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Picha, Podolník, Rejl, D. Černík – V. Hák (57. Drapač), Vaníček, Tomeš, Vitebský – J. Černík, Marks. Pardubice B: Čihař – Řezníček, Křivka, Baldrych, Konvalina – Pražák, Fousek, Jiroutek, Fidler (83. Mandutz) – Petráň (90. Rydval), Kopecký (75. Portyš).

Týniště – Náchod 1:2
Východočeské derby v týnišťské Olšině ovládli hosté z Náchoda, kteří šli v úvodu do vedení gólem z penalty. Po změně stran zvýšili vedení, domácím se podařilo zkorigovat výsledek až v poslední minutě.
Fakta – branky: 90. Plašil – 4. Hubka z pen., 64. Plšek. Rozhodčí: Mrkáček (Turnov). ŽK: 3:1. Diváci: 350. Poločas: 0:1. SK Týniště nad Orlicí: Marčišin – Odehnal, Krčál, Michal, Huňák – Růžička (69. J. Hrubý), Plašil, Slezák (87. Špaček), Stejskal – Trnka, Merganc (75. Štajer). FK Náchod: Baláž – Michal Moravec, Bohuslav, Kábrt, Punar – Novotný, Rompotl – Simon, Hubka (75. Vejprava), Petr (34. Brich) – Plšek.

Živanice – Trutnov 1:0
Vyrovnané střetnutí rozhodla trefa Kořínka, když mu míč za obranu prostrčil Gorol. Domácí nevyužili další tři tutovky a v 86. minutě museli hasit požár před svojí bránou.
Fakta – branka: 37. Kořínek. Rozhodčí: Myška. ŽK: 1:1. Diváci: 140. Poločas: 1:0. TJ Sokol Živanice: Knobloch – Novotný, Novák, Ferčák, Poděbradský – Buriánek (75. Pavlásek), Gorol, Ráliš, Janecký (87. Mocanu) – Kořínek (66. Mládek, 88. Vágner), T. Kakrda (90. Vanžura). MFK Trutnov: Šťastný – Kamitz (75. Čech), Horák, Makovský, J. Holubec – Kilevník, Marks, Kovář, Landyš (78. P. Doubic), Matějka – Kejzlar (64. Křižovič).