STARŠÍ: Viktoria Plzeň FK Pardubice 2:3 (2:2).

Branky vítězů: Vojíř, Vavrouš a Antoš. Sestava vítězů: Růžička – Pařízek, Bárta, Řezníček, Suchánek – Vavrouš, Bareš, Pražák, Kopecký – Antoš, Vojíř. Střídali: Špidlen, Pulpán, Strnad, Černík.

Pardubičtí svého soupeře dokonale zaskočili. Běžela šestá minuta a vedli 2:0. Mnoho nechybělo a Vojíř se mohl zapsat mezi střelce ještě jednou. Mladí Západočeši se dvěma dobře sehranými standardkami však dostali do hry – vyrovnali skóre na 2:2. Zdálo se, že skóre obrátí a gólman Růžička se v brance musel otáčet.

S blížícím koncem zápasu však šance na remízu začala být reálná i když velká příležitost Vavrouše volala po gólu. Nakonec se však miska vah naklonila na pardubickou stranu. Vavrouš zahrál rohový kop a Antoš hlavou poslal míč do plzeňské branky. To byl tříbodový gól, na který již zdrcený soupeř nemohl reagovat.

MLADŠÍ: Viktoria Plzeň – FK Pardubice 2:1 (1:1).

Gól hostí: Rezek. Sestava: Hrnčíř – Kaštánek, Staněk, Bydžovský, Karvánek – Doležal, Gašpar, Rezek, Zelenka – Šimek, Ludvíček. Střídali: Zbudil, Bulis a Jirka.

Ač měli Pardubičtí převahu, nedokázali proměnit gólové příležitosti (Bydžovský, Ludvíček, Rezek). Domácí se ujali vedení, Rezek ještě do poločasu vyrovnal. Ve druhé půli Plzeňáci šli do vedení a hosté již nenašli odpověď.