Živanice – Jaroměř 3:0
Milan Ujec st., trenér TJ Sokol Živanice: „Do zápasu jsme vstoupili dobře a brzy jsme vstřelili branku. Poté se obě mužstva utápěla v nepřesnostech a hra neměla plynulost. Několik šancí jsme neproměnili, i přesto jsme s přehledem vyhráli."
Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: „Domácí šli brzy do vedení, což určilo ráz celého utkání. My jsme na můj vkus zkazili zbytečně mnoho jednoduchých přihrávek, nedařilo se nám být dostatečně agresivní v osobních soubojích. Po změně stran jsme změnili rozestavení s cílem zdramatizovat zápas, gól se nám však vstřelit nepodařilo."

Olympia HK – V. Mýto 5:0
Miloš Sazima, trenér FC Olympia Hradec Králové: „Do tempa podle našich představ jsme se dostali až po vystřídání ve druhém poločase. Skóre je odpovídající dění na hřišti, ještě jsme mohli přidat několik branek navíc."
Roman Oliva, trenér SK Vysoké Mýto: „Utkání se mi hodnotí vzhledem k výsledku velmi špatně. Myslím, že ten výsledek je pro nás vzhledem k průběhu utkání krutý, ale Olympia samozřejmě vyhrála zaslouženě."

Trutnov – Ústí n. O. 2:0
Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „Byl to těžký zápas, protože Ústí přijelo vyloženě s taktikou držet blok v obraně a chodit do nějakých kontrů. Dvěma góly nakonec rozhodl střídající Michal Kamitz. Šlo o to vydřené vítězství, ale celý zápas jsme byli v držení balónu a chtěli jsme hrát. Proto si myslím, že nám patří zasloužené vítězství."
Vladimír Chudý, trenér Jiskry Ústí nad Orlicí: „Do Trutnova jsme přijeli s taktikou hrát ze zabezpečené obrany a vyrážet do rychlých protiútoků. Taktika nám vycházela až do 
75. minuty, pak jsme udělali sérii chyb a inkasovali gól na 1:0. Soupeři se podařilo 
v 89. minutě vstřelit uklidňující gól a bylo po zápase. Už je to poněkolikáté, 
kdy se na jaře porazíme svými vlastními, hloupými chybami."

Nový Bor – Letohrad 2:1
František Dvořák, trenér FK Letohrad: „V tomto utkání jsme se připravovali na to, abychom zachytili začátek utkání. Nechtěli jsme, aby se opakovalo vzájemné podzimní utkání, kde bylo rozhodnuto vlastně po osmnácti minutách. To se nám povedlo a v prvním poločase jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Nicméně naše předfinální a finální fáze byla mizerná. 
Ve druhém poločase se více dopředu tlačili domácí a podařilo se jim po naší obrovské chybě v defenzivě skórovat. Nesložili jsme zbraně a chtěli vyrovnat, 
to se povedlo a zdálo se, že utkání dospěje do penaltového rozstřelu. To se nakonec nestalo, protože jsme byli potrestáni za velkou pasivitu v posledních deseti minutách. Domácí měli více brankových příležitostí a proto vyhráli zaslouženě, 
i když porážka hodně bolí, byla zasloužená."