Krev měl po celém obličeji. Při zápase se Znojmem dostal obránce FILIP KOPŘIVA ránu loktem, nechal si ji jen stáhnout náplastí a zase mazal do boje. Dál skákal do hlaviček. V 87. minutě ho ale rozhodčí vykázala ze hřiště a musel střídat.

Gól Znojma na 1:1, který padl na úplném konci zápasu, už neviděl, ležel v útrobách tribuny, kde mu doktor musel hlavu sešít. „Strašně to mrzí. Nevím, jak se to seběhlo, když Znojmo vyrovnalo, ale je to děsná škoda. Po fyzické stránce to byl hodně těžký zápas plný soubojů. Měli jsme ho zvládnout," litoval.

Jeho tvář vypadala, jako kdyby se chystal na hlavní roli v hororu „Texaský masakr motorovou pilou".

Na vás je vidět, že zápas byl i hodně tvrdý…
Bohužel. Byl strašně tvrdý.

Vidím dobře dva stehy?
Jsou tři (usměje se). Je to moje premiéra, nikdy dřív mě na fotbale nešili. Nejdřív mi to doktor stáhl náplastí, ale ta nevydržela tak hned po zápase mi to sešil.

Bolelo to?

Vůbec, jak máte v sobě ještě zápasový adrenalin, nevnímáte nic. Doma to bude asi ale horší.

Asi abyste se ale pořádně umyl. Takhle by se vás mohli leknout…

Taky jdu hned na to. Půjdu do sprchy a zapracuju na tom, abych nikoho moc nevyděsil (usměje se).

Tržnou ránu vám soupeř udělal loktem?

Ano, šel jsem do souboje s útočníkem a dal mi loket nad oko. Ale stane se, fotbal bolí.

Víc asi pak muselo naštvat, že rozhodčí Adámková vůbec nic neviděla a nepískala…
No, podle ní to faul nebyl.

Jak utkání celkově podle vás zvládla?
Ženský do fotbalu nepatřej. Takže asi tak. Její přístup k zápasu se mi moc nelíbil.

Jakoby ho neměla moc pod kontrolou. Souhlasíte?
Myslím si to samé.

Nebál jste se s tržnou ránou chodit dál do soubojů?
Ale ne, jen z toho pak dál tekla krev. Měl jsem strach, abych mě rozhodčí nevyhodila. Nakonec to udělala tři minuty před koncem, což nechápu. Když už jí to tak dlouho nevadilo, mohla mě nechat dohrát.

Nepožitka s Okleštěkem, dva geniální záložníky Znojma, celý zápas gumujete, pak přijde akce v 90. minutě a první z nich srovná. Je to k vzteku?

Nikoho jsme se nebáli. Čekali jsme hodně tvrdý zápas, což se potvrdilo. Vyrovnali jsme se tomu, skoro celý zápas se nám podařilo odehrát bez chyb, ale závěr jsme pokazili. Musíme tyhle pasáže, kdy hrajeme špatně, odstranit. Potřebujeme hrát celých 95 minut.