Horní Jelení – Holice B  2:1

Fakta – branky: 52. Komárek, 73. Kaňkovský – 44. Starý. Rozhodčí: Andrle. ŽK: 2:1. Diváků: 280. Poločas: 0:1 Horní Jelení: Jozl – Čermák, Rejnuš, Pinkas, Zeman – Komárek (65. Šmidberský), Pecivál, Michálek, Mazánek (90. Raich) – Kaňkovský, Dědič (85. Cach). Holice B: Ondráček – T. Krpata, Kopřiva, Zběhlík, Kopa – Louženský, Horyna, Šedivka, Betlach – Starý, Hrubý.

První poločas spíše než fotbal připomínala okopávanou. Těsně před pauzou domácí bek neterfil míč a pro Starého se otevřela cesta k bráně. Jeho gól změnil boj v hru. V 52. minutě se nejlépe ve skrumáži orientoval Komárek a volný míč napálil pod břevno. V 73. minutě Dědič narýsoval kolmici na Kaňkovského, který obešel i gólmana a z úhlu zavěsil. Domácí se pak soustředili na obranu. Výhrou 2:1 se stali zimním králem Holicka.

AFK Chrudim B – Rosice n. L.  3:1

Fakta – branky: 51. a 55. Beneš, 72. Lacman – 81. D. Rousek. Rozhodčí: Vodrážka. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Rosice nad Labem: Vlček – Pavel (77. L. Rousek), Pozdník, Vacek, Rössler – Mráz (61. Skokan), Pavlíček, Záveský, D. Rousek – M. Peterka (61. Koukal), Remeš.

V první půli se hrála vyrovnaná partie bez větších šancí. Po přestávce domácí přidali na rychlosti i přesnosti a během dvaceti minut vstřelili tři góly. Hosté dokázali korigovat až v závěru, kdy se z hranice vápna trefil D. Rousek přesně k tyči.

Rozhovice – Pardubice C 1:1

Fakta – branky: 75. Vratišovský – 57. Molek. Rozhodčí: Kudyn. ŽK: 0:1. Diváků: 80. Poločas: 0:0. Pardubice: Zahradník – Polák, Lejsek, Pešek, Tměj – Dvořák, Hlaváček, Komárek, Šimek – Fr. Ryba, Molek. Střídal: Maivald.

Úvodní pětačtyřicetiminutovka nabídla hru od vápna k vápnu bez větších šancí. Po přestávce se hosté ujali vedení po brejku Molka. Domácí se ale s prohrou nehodlali smířit, zlepšili se a vyrovnali na konečných 1:1.