ADMIRA –  PARDUBICE B 0:0, pen. 4:5
Pardubické béčko přerušilo sérii nezdarů. Stalo se tak na hřišti papírového favorita. Všechny pokusy Admiry zlikvidoval výborný Šmíd, kterému tentokrát výrazně pomáhala obrana. Juniorka taktickým výkonem dovedla utkání do penalt, které jí přivály bod na víc.

František Kovárník, trenér Pardubic B: „V nedělním dopoledni za slunečného počasí jsme potvrdili, že jsme fotbal nezapomněli a z Admiry vezeme zaslouženě dva body. Hráči plnili stanovené úkoly a s výborným výkonem brankáře Šmída jsme domácím nedovolili skórovat. Za disciplinovaný a bojovný výkon zaslouží pochvalu celý tým.“

Fakta – rozhodčí: Babka. ŽK: 2:1. Diváci: 220. FK Pardubice B: Šmíd – Prosek, Kopřiva (73. Řehák), Tulach, Sokol – Spěvák, Fusek, Kovář, Látal (78. Huf) – Mužík (89. Gašpar), Rybička.

ZBUZANY – ŽIVANICE  0:2
Vedoucí tým tabulky vyhrál také ve Zbuzanech. Domácí, kteří se mohou pochlubit v sestavě s exligovým hráči, co pamatují i nejvyšší evropské soutěže, tak utržili první prohru v sezoně ve svém svatosvánku. Doplatili na špatné začátky obou poločasů.

Fakta – branky: 10. Kakrda, 51. Gorol. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 4:3. Diváci: 250. Poločas: 0:1. TJ Sokol Živanice: Ptáček – Buriánek, Zdeňka, Ferčák, F. Pánek – Kakrda, Herzán, Gorol, D. Pánek (73. Polák) – Petrus (88. Novák), Ujec (84. Bukač).

Další známé výsledky:
Dvůr Králové - Kratonohy 3:0, Kolín - Vysoké Mýto 2:3, Letohrad - Vykáň 2:3, Turnov – Brandýs 1:4, Chrastava – Čáslav 3:2, Mšeno - Trutnov 1:1, pen. 3:5.