Tesla C – Lipoltice  7:2
Lipoltice vedly 2:0, ale nakonec odjely s pořádným přídělem. Tesla se prosadila až ve 43. minutě, do té doby její šance likvidoval Machač.

Fakta – góly: 43., 62. a 74. Svědík, 44. Kršák, 55. a 86. Ryba, 68. J. Uhlíř – 13. a 33. Plavec. Sudí: Gernát. ŽK 4:2. D: 40. Půle: 2:2. Tesla C: L. Zavřel – Lejsek (80. Ouředník), Habiger, Komárek, Kršák – J. Uhlíř, F. Ryba, V. Zavřel, Kavka – Svědík, Hataš (62. Süttö). Lipoltice: Machač – Formánek, Hladík, Tamchyna (66. Kožený) – P. Kotraš, Balán, Nedvěd, J. Kotraš – Švejda (46. Vlasák), Plavec, Oliva.

Dříteč – Choltice 3:1
Domácí tým uklidnil dvěma zásahy Havlíček, hosté snížili těsně před přestávkou. Ve druhé půli se střelecky prosadil pouze Částek.

 Fakta – branky: Havlíček 2, Částek – Bravenec. Rozhodčí: Svoboda. Diváků: 80. Poločas: 2:1. Dříteč: Vávra – Haan, Tesař, Bednář, Morávek – Mužík, Voříšek, Kroupa, Pečinka – Havlíček, Částek. Střídali: Zezulka, Vosyka. Choltice: Zrůst – Jiří Kohoutek, Bravenec, Peml, Jan Kohoutek – Augustin, Semerád, T. Horák, Šmerda – J. Horák, Ondráček. Střídali: Zářecký, Brožek.

Opatovice – Torpedo  6:3
Domácí na soupeře vlétli a ve 23. min. vedli 4:0. Potom dovolili Torpedu snížit na rozdíl jedné branky. Důležitou výhru pojistili střídající hráči.

 Fakta – branky: Práchenský, Hanuš, Kuchta, P. Bartoníček, Doležal, Picka – Kaciáň 2, Úlehla. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 0:2. Diváků: 100. Poločas: 4:2. Opatovice: Dufek – Píša, Hanuš, Voříšek, Mádle – Novák, Práchenský, Pěkný, Novotný – Kuchta, P. Bartoníček. Střídali: Doležal, Jičínský, Picka. Torpedo: Guldan – Hurta, Vrbata, Jarmar, Šimonek – Úlehla, Hanousek, Vopršal, Hác – Bursa, Kaciáň. Střídal: Koreček.

Chvojenec – Živanice B 5:0
Chvojenec si během první půle vytvořil tříbrankový náskok. Konečný výsledek pak během tří minut ve druhém poločase upravili ještě Nechvíle a Erber.

 Fakta – branky: 34. a 79. Erber, 12. Pavlíček, 32. Chmela, 77. Nechvíle. Rozhodčí: Neubauer. ŽK 1:1. Diváků: 150. Poločas: 3:0. Chvojenec: Starý – Centner, Silbernágl, Moravec, Kirchner – J. Pavlíček, Zbudil, Velinský, Zajíc – Erber, Chmela. Střídali: Burkovič, Huňáček, Nechvíle. Živanice B: Trubač – O. Šimák, Mádr, Khun, Čapek – Tamchyna, Movsesjan, Meszároš, Mrštík – R. Šimák, Trojáček. Střídali: Vlasák, Černík.

Řečany – Holice B  2:0
Domácí svými góly orámovali druhý poločas. Hned v úvodu se z těžkého úhlu trefil M. Moravec, v poslední minutě se ujala střela Pavla Moravce.

 Fakta – branky: 46. M. Moravec, 90. Pavel Moravec. Rozhodčí: Sklenář. ŽK 2:3. Diváků: 120. Poločas: 0:0. Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Křivka, Petr Moravec – Pavel Moravec, M. Moravec, Novotný, Kobera – Chára, Svatoň. Střídali: Bahník, Bank. Holice B: Svoboda – Udržal, Ručka, P. Horyna, Skalický – Pištora, M. Horyna, Vaculík, Valenta – Šedivka, Petránek. Střídali: Pitra, Ondráček, Uhlíř.

Újezd – Pardubičky  2:2
Hosté rychle vstřelili branku, ale už v 11. vyrovnal z dorážky Rusín. Těsně před přestávkou poslal stejný hráč Újezd do vedení. V 50. fauloval v pokutovém území Matys a z penalty vyrovnal Řezníček.

 Fakta – góly: 11. a 43. Rusín – 2. P. Jonáš, 50. Řezníček z penalty. Rozhodčí: Oulický. ŽK 2:3. Diváků: 50. Poločas: 2:1. Újezd: Hývl – Vaníček, Jiří Petříček, Zima, Matys – Hladík, Jakub Petříček, O. Bendžík, Rusín – Vavřín, Doležal. Střídali: Jaroslav Firbas, Šebek. Pardubičky: Dufek – Sokol, P. Fiala, F. Krejčí, Kopp – M. Svoboda, Pithart, Hamza, Mrázek – Řezníček, P. Jonáš. Střídali: K. Krejčí, Jelínek, Navrátil.

Dašice – Sezemice 3:5
O osudu utkání rozhodli Sezemičtí jíž v prvním poločase.

 Fakta – góly: 56. Vajer, 84. Šafařík, 89. Král – 23. a 87. Lába, 2. Jelínek, 12. Kříž, 14. T. Kašpar. Rozhodčí: Jakoubek. ŽK 0:1. Diváků: 60. Poločas: 0:4. Dašice: Metelka – Kučera, J. Šmejda, Šibal, Hora – Cabicar, P. Šmejda, Král, Matěna – Vajer, Janák. Střídali: Čermák, Šafařík, Šafář. Sezemice: Levinský – Hrdý, Kumpan, Blažek, Popilka – M. Plecháček, T. Kašpar, Kříž, J. Kašpar – Lába, Jelínek. Střídali: Z. Plecháček, Jindra.